علت فوت و درگذشت آرش میراحمدی بازیگر سینما چه بود؟ +‌علت مرگ ایشان

0

علت فوت و درگذشت آرش میراحمدی بازیگر سینما چه بود؟ +‌علت مرگ ایشان

آرش میراحمدی یکی از بازیگران طنز سینما، تلویزیون و تئاتر ایرانی می‌باشد که شامگاه سه شنبه ۲۸ شهریور ماه در سن ۵۲ سالگی درگذشت. او علاوه بر بازیگری  به عنوان کارگردان، نویسنده نیز فعالیت داشت. آرش میراحمدی در هنگام مرگ ۵۲ ساله بود و هنوز به دهه ۶۰ زندگی نرسیده بود. از این هنرمند دو فرزند به یادگاری مانده است.

علت فوت آرش میراحمدی چه بود؟ از بیماری سرطان تا درگذشت +‌علت مرگ

علت درگذشت آرش میراحمدی

آرش میراحمدی بازیگر ۵۲ ساله تلویزیون که مدتی بود با بیماری مبارزه می‌کرد، از مدتی قبل به دلیل عارضه کبدی در بیمارستان بستری و تحت مراقبت‌های ویژه بود. او تحت درمان و گذراندن مراحل شیمی درمانی بود که دکتر متوجه شد که سطح زردی‌اش بسیار بالاست و باید سریعاً بستری می‌شد تا به‌وسیله (ای آر سی پی) به جهت دفع سموم در کیسه صفرا استنت‌گذاری شود. با این همه پس از گذراندن چند روز و بهبود وضعیت وترخیص از بیمارستان، میراحمدی بار دیگر به بیمارستان برده شد و به کما رفت و متاسفانه عصر امروز جان خود را از دست داد.

واکنش ها

پژمان بازغی رییس انجمن بازیگران خانه سینما – هم با انتشار تصویری از این بازیگر در صفحه خود در فضای مجازی از درگذشت این بازیگر خبر داد. میراحمدی کارش را در دنیای تصویر در برنامه «نوروز ۷۲ » با علی عمرانی و مهران مدیری آغاز کرده بود.

داریوش فرضیایی با انتشار یک پست احساسی درگذشت آرش میراحمدی را تسلیت گفت و نوشت: آرش عزیزم، دنیا لیاقت لبخند ترو نداشت. آروم بخواب داداشی، لالالالا گل پونه، آرش پرکشید از خونه ، روحت شاد ، ساده ، ساده ، ساده !

نظرات