فیلم لحظه پر هیجان دیدار رونالدو با فاطمه حمامی دختر معلول نقاش و واکنش ها را ببینید

0

فیلم لحظه پر هیجان دیدار رونالدو با فاطمه حمامی دختر معلول نقاش و واکنش ها را ببینید

فاطمه حمامی دختر معلول نقاش که عکس ها و تصاویر کریس رونالدو را نقاشی می کرد، بلخره موفق شد به آرزویش برسد و با او ملاقات کند. این هوادار رونالدو که از دست معلول است، عکس رونالدو را بسیار زیبا و طبیعی کشیده و یکی از آنها را در دیدار رونالدو نقدیم او کرد. خانم حمامی به واسطه ی سفر کریستیانو رونالدو به ایران برای بازی النصر با پرسپولیس با کریستیانو رونالدو دیدار کرد و نقاشی که از رونالدو کشیده را به او هدیه دهد.

فاطمه حمامی دختر معلول نقاش کیست و فیلم دیدار فاطمه حمامی با رونالدو

فاطمه حمامی دختری که معلولیتش مانع هنر و شکوفایی او نشد و با توانایی به نقاشی ادامه داد، او آرزو کرده بود که وقتی کریستیانو رونالدو به تهران می‌آید بتواند او را ببیند. باشگاه پرسپولیس نیز از آن زمان تصمیم گرفت آرزوی فاطمه را محقق کند. با حضور کاروان فوتبال النصر، رضا درویش، مدیرعامل باشگاه در ارتباط با مدیران ارشد باشگاه النصر بالاخره شرایط این امر را فراهم آورد و با هماهنگی‌هایی که صورت گرفت، فاطمه حمامی امروز پس از حضور در باشگاه پرسپولیس، راهی هتل محل اقامت تیم فوتبال النصر شد و با رونالدو دیدار کرد که در ویدئوی زیر می بینید:

او تابلوهایی که از وی نقاشی کرده بود را به ستاره بین‌المللی فوتبال جهان هدیه کرد و با او عکسی به یادگاری گرفت. رونالدو نیز پیراهن شماره ٧ خود را امضا و به فاطمه حمامی اهدا کرد. خانم حمامی به واسطه ی سفر کریستیانو رونالدو به ایران برای بازی النصر با پرسپولیس با کریستیانو رونالدو دیدار کرد و نقاشی که از رونالدو کشیده را به او هدیه دهد.

فاطمه حمامی نصرآبادی (متولد ۱۲ بهمن ۱۳۶۷ در سفیدشهر کاشان) نقاش اهل ایران است

خانم حمامی با خواهر دوقلویش تنها به واسطه چند لحظه دیر رسیدن اکسیژن، از زندگی سالم و طبیعی بازماند و معلولین، به ظاهر محدودیت هایی در زندگیش ایجاد کرد …

واکنش ها

حیفه شما هم این دیدار زیبا میان فاطمه و رونالدو و آن بوسه از سر احترام و ارادت به پاس قدردانی را نبینید و کیف نکنید

——-

اقای رونالدو‌ دمت گرم

——–

فاطمه‌ حمامی نقاش پرتره ۳۴ ساله!

———-
فاطمه حمامی به آرزویش رسید

بالاخره فاطمه حمامی، هنرمندی که با وجود معلولیت، بارها و بارها تصویر کریستیانو رونالدو را نقاشی کرده بود با فوق ستاره فوتبال جهان در لابی هتل اسپیناس پالاس دیدار کرد

نظرات