دختر استقبال کننده از رونالدو کیست +‌بیوگرافی دختر رضا درویش کیست و جنجال ها

1

بیوگرافی دختر رضا درویش کیست +‌عکس یادگاری با رونالدو

دختر استقبال کننده از رونالدو کیست +عکسها و بیوگرافی دختر رضا درویش که از رونالدو استقبال کرد و عکس یادگاری گرفت و اینستاگرام اصلی و اسم دختر رضا درویش چیه کیه و سوابق وی را در این صفحه می بینید.

دختر رضا درویش کیست

دختر رضا درویش متولد دهه ۷۰ و مترجم زبان انگلیسی می باشد. او مسلط به زبان انگلیسی بوده و برای همین در هنگام ورود رونالدو در کنار پدرش حضور داشت تا سوالات اانگلیسی از رونالدو بپرسد.

این دختر پدرش مدیرعامل باشگاه پرسپولیس است و به دلیل مدیرعامل بودن پدرش در باشگاه پرسپولیس به دیدن رونالدو به هتل اسپیناس تهران رفت

دختر رضا درویش در ۲۶ شهریور ۱۴۰۲ هنگام ورود تیم النصر عربستان به تهران و حضور کریستیانو رونالدو به عنوان مترجم در هتل حضور یافت تا سوالات پدرش را بپرسد. حضور این دختر خانم در مراسم استقبال موجی از انتقادات را در پی داشته است.

دختر استقبال کننده از رونالدو کیست +‌بیوگرافی دختر رضا درویش کیست و جنجال ها

بیوگرافی دختر رضا درویش دختر استقبال کننده از رونالدو کیست؟

به تازگی حضور یک خانم در مراسم استقبال از رونالدو خبرساز شده و به خبر روز تبدیل شده است . در مراسم استقبال از کریس رونالدو و تیم النصر، یک زن حضور داشت که توجه رسانه ها جلب کرده و نکته مهم اینکه شباهت چهره او به رضا درویش مدیرعامل باشگاه پرسپولیس این شائبه را ایجاد کرده که او دختر رضا درویش است. هر چند این خبر تکذیب شده، اما شباهت رخ حکایت از چیز دیگری می گوید. حالا کاربران علاقه مند هستند تا اسم و بیوگرافی دختر استقبال کننده از رونالدو را بدانند.

افشای هویت واقعی دختر استقبال کننده از رونالدو

دختر جنجالی، دختر رضا درویش مدیرعامل باشگاه پرسپولیس است. البته که افراد نزدیک به درویش این موضوع را تکذیب کردند و معتقد بودند که این خانم مترجم است اما پیگیری‌های خبرنگار برنا نشان می‌دهد که این خانم، دختر رضا درویش است.

بیوگرافی دختر استقبال کننده از رونالدو کیست؟

واکنش ها

خبرگزاری برنا، روز گذشته (دوشنبه) کاروان تیم النصر عربستان با حضور تمام ستاره‌های خود به تهران آمد تا امشب در چارچوب هفته اول لیگ قهرمانان آسیا به مصاف پرسپولیس برود.

کاروان النصر در حالی از طریق پاویون فرودگاه امام خمینی (ره) وارد کشور شد که مدیران باشگاه پرسپولیس مراسم استقبال خاصی را در نظر داشتند و به همین دلیل خودشان را به پاویون رساندند.

این مراسم استقبال در شرایطی انجام شد که حضور یک خانم در مراسم اهدای فرش به رونالدو و انتشار تصاویر او حسابی خبرساز شد و تصاویر این خانم و رونالدو به شدت در فضای مجازی وایرال شد.

دختر استقبال کننده از رونالدو کیست +‌بیوگرافی دختر رضا درویش کیست و جنجال ها

بعد از انتشار این تصاویر شایعه شد که دختر جنجالی، دختر رضا درویش مدیرعامل باشگاه پرسپولیس است. البته که افراد نزدیک به درویش این موضوع را تکذیب کردند و معتقد بودند که این خانم مترجم است اما پیگیری‌های خبرنگار برنا نشان می‌دهد که این خانم، دختر رضا درویش است.

البته اینکه رضا درویش به عنوان مدیرعامل باشگاه پرسپولیس دختر خود را به دیدار رونالدو ببرد کار عجبیی نیست و ممکن است هر پدر دیگری در این موقعیت هم چنین کاری انجام بدهد، فقط مسئله این است که می‌شد این دیدار در جای دیگری یا اینکه بدون انتشار تصاویر انجام شود.

ورزش مدیا نوشت: نتیجه چند ساعت پرس‌وجو بالاخره این بود که خانم جوان دیده شده در مراسم اهدای فرش به کریس رونالدو، قطعا دختر رضا درویش، مدیرعامل باشگاه پرسپولیس است.

رسانه‌ها شوق و ذوق مردم در اطراف هتل و و دور اتوبوس النصر را ملامت می‌کنند، غافل از این که جیمی‌جامپ اصلی از در پشتی آمده؛ به واسطه خون رنگین‌تری که از پدر به ارث برده و در رگ‌هایش جاری است. البته که برخی توجیه آوردند و گفتند سرکار خانم مترجم است و برای ترجمه آمده، در حالی که مدیر روابط عمومی باشگاه در همین مراسم حضور دارد و اگر کاری هم پیش بیاید، قاعدتا او باید انجام بدهد.

عکس و اینستاگرام دختر رضا درویش

دختر مدیرعامل پرسپولیس دیگر هیچ فعالیتی نخواهد داشت و صرفا برای کمک به پدرش در امور ترجمه کمک خواهد کرد.

دختر مدیرعامل باشگاه پرسپولیس پس از حاشیه های به وجود آمده دیگر قرار نیست با این باشگاه همکاری داشته باشد.

استقبال باشگاه پرسپولیس از کاروان النصر عربستان و حضور رضا درویش به همراه دخترش در هنگام ورود کریستیانو رونالدو و سادیو مانه حاشیه‌هایی را برای مدیرعامل پرسپولیس ایجاد کرد.

درویش در خصوص همراهی دخترش در مراسم استقبال از رونالدو و گرفتن عکس یادگاری با او عنوان کرد: «بخل و حسد تاروپود خیلی‌ها را گرفته است. هر وقت احتیاج بود از بچه‌هایم استفاده کردم.
خوشبختانه عضو گروهی نیستیم که بابت هر عضو خانواده حقوقی برایمان در نظر بگیرند. از او به عنوان مترجم کمک گرفتیم. اولین بار هم نبود ولی دوربین آنجاها نبود. سوالی داشتم که فکر می‌کردم شاید خیلی‌ها قبول نکنند در مورد فلسطین بپرسند.

می‌خواستم مطمئن باشم حتما این سوال پرسیده شود. اتفاقا خیلی اصرار داشت به محیط مردانه نیاید. گفتم عیبی ندارد. چون دوست دارم این سوال را از طرف باشگاه بپرسم. رونالدو هم خیلی خوشحال شد و گفت خوشحالم که از این مردم دفاع می‌کنم».

مدیرعامل پرسپولیس که برای بسیاری از نامه نگاری‌های خارجی خود از دخترش به عنوان مترجم کمک می‌گرفت هیچ حقوقی را به او تا کنون پرداخت نکرده است. دختر درویش در دو جلسه کاری دیگر با پدرش نیز به عنوان مترجم حضور داشته است اما پست سازمانی دریافت نکرده بود اما حضورش در کنار پدر هنگام ورود رونالدو حاشیه‌های زیادی را ایجاد کرد.

همین امر حاشیه‌های زیادی را برای مدیر عامل پرسپولیس به همراه آورده است تا او نسبت به ادامه فعالیت دخترش احتیاط بیشتری کند.

1 دیدگاه در “دختر استقبال کننده از رونالدو کیست +‌بیوگرافی دختر رضا درویش کیست و جنجال ها

  1. علی گفت:
    3
    1

    بعد از این حرکت خود خواهانه درویش و دخترش ،،،از هردوی اینها متنفر شدم ،،این جماعت فخر فروش و فرصت طلب ،،پست ترین مخلوقات خدا هستند!!!!

نظرات