دانلود کامل برنامه تی ان تی قسمت ۲۲ با حضور مرجانه گلچین و نعیمه نظام دوست

0

قسمت ۲۲ برنامه تی ان تی به کارگردانی حامد آهنگی و با حضور مرجانه گلچین و نعیمه نظام دوست در این مطلب دانلود و نیم‌بهاء تماشا کنید. این سریال محصول کشور ایران و در ژانر رئالیتی شو و و کمدی است و سریال تی ان تی (tnt) قسمت ۲۲ بیست و دوم یکی از شوهای شبکه نمایش خانگی است که به تازگی وارد بخش نمایش شده است.

دانلود کامل برنامه تی ان تی قسمت ۲۲ با حضور مرجانه گلچین و نعیمه نظام دوست

دانلود کامل برنامه تی ان تی قسمت ۲۲ با حضور مرجانه گلچین و نعیمه نظام دوست

قسمت ۲۲  برنامه تی ان تی (tnt) با اجرای حامد آهنگی و با حضور مرجانه گلچین و نعیمه نظام دوست منتشر شد که می تونید با لینک مستقیم و حجم رایگان در این صفحه دانلود و تماشا کنید:

https://elitland.com/download/Bmd4/4B8kA

معرفی

برنامه تی ان تی قسمت ۲۲
ژانر : خانوادگی
تاریخ انتشار: ۱۴ فروردین ماه ۱۴۰۲
کارگردان و مجری: حامد آهنگی
تهیه کننده : محمدرضا رضاییان

برنامه TNT با اجرای حامد اهنگی مسابقه بزرگ و پرچالشی را برای بینندگان به نمایش می گذارد. شرکت کنندگان مسابقه تی ان تی ، از میان افراد عادی هستند و شرکت کنندگان اصلی که در این چالش و رقابت طنز حاضر شده اند ، از میان ستارگان و چهره های مشهور هستند .

درباره مسابقه TNT حامد آهنگی
تهیه‌کننده تی ان تی محمدرضا رضاییان است. او پیش از این سابقه ساخت برنامه‌های موفقی در تلویزیون داشته است. از جمله می‌توان به برنامه کتاب باز و مسابقه سیم آخر اشاره کرد که نشان می‌دهد رضاییان و تیمش در زمینه ساخت برنامه‌های ترکیبی و سرگرمی دارای مهارت‌های بسیاری هستند.
مجری طرح: حمید مراوندی / کارگردان هنری: رضا مهرانفر / مدیر هنری: محمد مراوندی / سرپرست گروه ایده‌پردازی: افشین صادقی‌زاده / مدیر نور و تصویر: حسین حاتمی / طراح صحنه: پیمان قانع / مدیر تولید: حسین امیری / تدوین: مهیار صادقیان / سرپرست گروه موسیقی صحنه: سینا ذکایی و…

نظرات