بازیگر نقش شیدا در سریال زخم کاری ۲ کیست +‌بیوگرافی و عکس های جنجالی

0

نگار نیکدل بازیگر نقش شیدا در زخم کاری ۲ می باشد کیست او متولد ۳۱ تیر ۱۳۷۶ در تهران است. شیدا دختر رضا شفاعت است که نقش او را نگار نیکدل بازیگر جوان و تازه کار بازی می کند. این بازیگر تاکنون در چند نمایش ایفای نقش کرده و اولین تجربه بازیگری حرفه ای خود را در فصل دوم سریال زخم کاری به نمایش می گذارد. در ادامه با بیوگرافی شیدا در سریال زخم کاری کیست را در مجله حرف تازه می خوانید:

بازیگر نقش شیدا در زخم کاری کیست

نگار نیکدل از بازیگران جوان و تازه کار سینما و تلویزیون ایران است که در تازه ترین کار هنری خود در سریال زخم کاری ۲ در نقش شیدا دختر رضا شرافت بازی کرده است. او در سی و یکم تیر ۱۳۷۶ در تهران ب دنیا امده و بازیگری را از تئاتر آغاز کرده است.

بازیگر نقش شیدا در زخم کاری ۲ کیست +‌بیوگرافی و عکس های جنجالی

سوابق

نگار نیکدل به دلیل علاقه به بازیگری وارد حرفه سینما شد. او علاوه بر بازیگری در زمینه موسیقی نیز تبحر دارد و یکی از علاقه مندی هایش محسوب میشود. این خانم بازیگر همچنین به زیان انگلیسی نیز مسلط است و از نسل بازیگران و هنرمندان همه فن حریف هست.

خانم نیکدل فعالیت حرفه ای خود را از تئاتر آغاز کرده و سپس در سال ۱۳۹۷ با بازی در فیلم کوتاه رهایی کار تصویری را تجربه کرد. او همچنین در سریال رحیل به کارگردانی محمدجواد جعفری هنرنمایی کرد که در حال حاضر آخرین اثر هنری وی به حساب می آید.

اما بیشترین شهرت نگار نیکدل مربوط به سریال «زخم کاری» به کارگردانی محمدحسین مهدویان می باشد که در کاراکتر اصلی و کلیدی در نقش شیدا دختر رضا شرافت شریک طلوعی بازی کرده است.

نگار نیکدل بازیگر نقش شیدا در زخم کاری ۲ کیست

شیدا در سریال زخم کاری کیست

او خدتری است که با میثم آشنا می شود و این آشنایی به عشق و علاقه ختم میشود. در واقع نقش معشوقه جدید میثم در سریال زخم کاری ۲ بوده و مشخص نیست که این رابطه به کجا ختم شود.

بیوگرافی

نگار نیکدل، بازیگر جوان و تازه‌کار سینما و تئاتر در حدود ۵ سال است که وارد حرفه بازیگری شده و هنوز در اول راه است، اما شهرت او در سریال زخم کاری باعث میشود تا راه صد ساله را یکساله بپیماید. او اولین کار تصویری خود را در این سریال مطرح و در کنار بازیگران توانا چون جواد عزتی، رعنا آزادی‌ ور، کامبیز دیرباز، مهران غفوریان، الناز ملک، سید جواد هاشمی، الهه حصاری، سعید چنگیزیان، امیر دژاکام، مرتضی امینی تبار و مه‌لقا باقری آغاز کرده و تجربه ای متفاوت را کسب کرده

بیوگرافی بازیگر نقش شیدا در زخم کاری کیست

آینده کاری نگار نیکدل اگر قصد ادامه فعالیت بازیگری را داشته باشد روشن است، زیرا یکی از بازیگران جوان و بااستعداد سینما و تئاتر ایران است.
ناگفته نماند که ایشان مجرد است و هنوز ازدواج نکرده.

گفتنی است: قسمت اول از فصل دوم سریال «زخم کاری» به کارگردانی محمدحسین مهدویان، جمعه ۱۷ شهریور از فیلیمو پخش شده است. فیلمنامه فصل دوم «زخم کاری» به صورت گروهی و با سرپرستی محمدحسین مهدویان نوشته شده است و محمدرضا تخت کشیان، تهیه‌ کننده این اثر نمایشی است.

نقش شیدا در زخم کاری

بیوگرافی و اسم واقعی شیدا در زخم کاری

نظرات