درخواست تحصیل در انگلستان برای رشته حقوق

0

انگلستان یک کشور ایده آل برای ادامه تحصیل در رشته حقوق و دیگر رشته های دانشگاهی به شمار می رود همین امر باعث شده تحصیل در انگلستان متقاضیان زیادی پیدا کرده است ؛ در واقع سیستم دادگاهی و قانونی کشور انگلستان در سراسر جهان به عنوان یک سیستم معتبر شناخته شده و قوانین به ثبت رسیده در این کشور پایه و ریشه حدود یک سوم قوانین در سایر کشورهای جهان به خصوص ایالات متحده آمریکا را تشکیل می دهد.

چگونه برای رشته حقوق در انگلستان درخواست دهیم ؟

بنابراین اگر قصد تحصیل در رشته حقوق را دارید و می خواهید در یک دانشگاه معتبر بین المللی درس بخوانید؛ بهتر است به فکر نحوه درخواست در مقطه تحصیلی کارشناسی و تحصیل کارشناسی ارشد در انگلیس برای رشته حقوق باشید. اگر نیاز به کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه دارید؛ این مقاله را از دست ندهید و در نهایت با کارشناسان ما در آژانس مهاجرتی چهره نگار تماس بگیرید تا شما را به طور کامل در جریان امور قرار دهند.

مزایای تحصیل رشته حقوق در انگلستان

چرا در انگلستان حقوق بخوانیم؟

  • دانشگاه های معتبر

شاید برایتان جالب باشد بدانید که گاندی به عنوان یکی از حقوقدانان مطرح جهان در دانشکده حقوق انگلستان به تحصیل پرداخته است. در حقیقت انگلستان بهترین و قدیمی ترین دانشکده های حقوق دنیا را دارد و مشهورترین و مطرح ترین وکلای دنیا را به جامعه وارد کرده است.

  • تمرکز روی دروس عملی و تئوری

در دانشکده های حقوق انگلستان شما مهارت وکلات و قضاوت را به صورت عملی و تئوری آموزش خواهید دید تا بتوانید به خوبی قوانین را تفسیر کرده و دارای قدرت گفتگو محوری بالایی باشید.

  • اساتید برجسته

بسیاری از اساتید مطرح رشته حقوق در دانشکده های حقوق انگلستان به تدریس می پردازند.

  • فرصت شغلی

با تحصیل در دانشکده های حقوق انگلستان؛ شانس شما برای ورود به بازار کار و دریافت فرصت های شغلی طلایی افزایش پیدا خواهد کرد.

تحصیل رشته حقوق در انگلستان چه مزایای می تواند داشته باشد ؟

تا اینجا به مزایای تحصیل در رشته حقوق در انگلستان پرداختیم. حالا باید بدانیم برای درخواست تحصیل در انگلستان برای رشته حقوق به چه مدارکی نیاز خواهیم داشت؟

مدارک لازم برای تحصیل حقوق در انگلستان

این که چه مدارکی برای تحصیل حقوق در انگلستان باید ارائه دهید، به مقطع تحصیلی و ملیت شما بستگی دارد. به همین منظور ما مدارک ضروری برای مقطع کارشناسی و تحصیلات تکمیلی را به شما معرفی کرده ایم:

مدارک لازم برای تحصیل حقوق در مقطع کارشناسی شامل آخرین مدرک تحصیلی شما یا همان مدرک دیپلم، ریز نمرات و حداقل نمره ۶ آیلتس هستند.

مدارک لازم برای تحصیل در مقطع تحصیلات تکمیلی رشته حقوق شامل کپی پاسپورت معتبر، مدرک کارشناسی حقوق، نمره آیلتس ۶٫۵ برای کارشناسی ارشد و نمره آیلتس ۷ برای تحصیل دکتری در انگلیس، ریز نمرات، توصیه نامه، رزومه تحصیلی، انگیزه نامه و در صورت نیاز مقاله ISI می باشند.

اگر به فکر تکمیل مدارک خود برای درخواست تحصیل در انگلستان هستید؛ پیشنهاد می کنیم ابتدا با کارشناسان ما در آژانس مهاجرتی چهره نگار تماس بگیرید تا اطلاعات کامل و دقیق را در اختیار شما قرار دهند.

مراحل درخواست تحصیل رشته حقوق در کشور انگلستان

اگر قصد تحصیل حقوق در کشور انگلستان را دارید؛ ابتدا باید بدانید که در اولین قدم باید چه کار کنید. در واقع برای تحصیل رشته حقوق در کشور انگلستان باید در اولین قدم مدرک معتبر زبان مانند آیلتس یا تافل داشته باشید.

حداقل نمره آیلتس برای مقطع کارشناسی در تمامی زیر شاخه های حقوق نمره ۶ بوده و حداقل نمره آیلتس برای مقطع کارشناسی ارشد در تمامی زیر شاخه ها نمره ۶٫۵ است.

همچنین اگر قصد ادامه تحصیل در مقطع دکتری حقوق را داشته باشید؛ بایستی ابتدا نمره ۷ آیلتس را کسب کرده و یک مقاله ISI به ثبت رسانده باشید.

پیش از ورود به دانشکده حقوق ابتدا باید در آزمون ورودی رشته حقوق به نام آزمون LNAT شرکت کرده و نمره قبولی را کسب کنید تا مجاز به تحصیل حقوق در کشور انگلستان باشید.

در نهایت پس از این که تحصیلات دانشگاهی شما به اتمام رسید؛ می توانید در دوره کار آموزی رشته حقوق به نام LPC شرکت کرده و فعالیت خود را به عنوان وکیل در کشور انگلستان آغاز کنید.

مراحل درخواست تحصیل رشته حقوق در کشور انگلستان بسته به شرایط و ملیت شما متفاوت است. کارشناسان متخصص ما در آژانس مهاجرتی چهره نگار با سالها تجربه در زمینه اخذ ویزای تحصیلی کشور انگلستان در کنارتان هستند تا شما را در این زمینه راهنمایی کنند. با کمک گرفتن از کارشناسان ما می توانید بسیار راحت تر از آنچه تصورش را دارید به رویای خود دست پیدا کنید.

هزینه تحصیل رشته حقوق در کشور انگلستان

اگر می خواهید برای تحصیل حقوق در کشور انگلستان درخواست دهید؛ ابتدا باید هزینه های زندگی و تحصیل برای یک دانشجوی حقوق در این کشور را بدانید تا بی گذار به آب نزنید.

در کشور انگلستان دانشگاه های زیادی برای رشته حقوق در نظر گرفته شده که پذیرای دانشجویان و علاقه مندان به این رشته هستند که هر کدام از این دانشگاه ها شهریه متفاوتی از دانشجویان خود دریافت می کنند. به طور معمول اکثر دانشگاه های حقوق انگلستان در سال حدود ۱۰ تا ۲۰ هزار پوند از دانشجویان خود دریافت می کنند. به این ترتیب دانشجویان از کیفیت آموزشی بالایی برخوردار خواهند بود.

اگر شما یک دانشجوی حـقوق با سبک زندگی معمولی در انگلستان باشید؛ بسته به منطقه ای که در آن زندگی می کنید و خانه ای که اجاره می کنید؛ حدود ۱۰۰۰ تا ۱۲۰۰ یورو در ماه بایستی برای هزینه هایتان در نظر بگیرید.

اقامت دائم انگلستان پس از پایان تحصیلات

اگر شما هم دوست دارید پس از دریافت مدرک حـقوق خود در کشور انگلستان بمانید؛ این بخش از مقاله برای شماست.

شما پس از پایان تحصیلات خود که معمولا تا ۵ سال طول می کشد؛ می توانید برای دریافت اقامت دائم این کشور اقدام کنید. برای این که بتوانید پاسپورت انگلستان را دریافت کنید؛ بایستی مسلط به زبان انگلیسی بوده و به اداره مهاجرت انگلستان ثابت کنید که با جامعه بریتانیا درآمیخته اید.

پس از پایان تحصیل در انگلستان می توان اقامت گرفت ؟

کلام آخر

در این مقاله به بررسی مراحل درخواست تحصیل رشته حـقوق در کشور انگلستان پرداختیم. اگر نیاز به اطلاعات بیشتری دارید؛ پیشنهاد می کنیم با ما در آژانس مهاجرتی چهره نگار با شماره ۰۲۱۸۷۷۰۰۹۱۳ تماس بگیرید و یا به سایت finsadvisers.com مراجعه کنید تا شما را در این زمینه راهنمایی کنیم. ما در کنار شما خواهیم بود تا رویای خود را به واقعیت تبدیل کنید. با سپاس از اعتماد و همراهی شما/۵۴۳۲۵۱

نظرات