(فیلم) هجوم باورنکردنی مردم به هتل اسپیناس برای دیدن رونالدو از بچه تا افراد مسن

0

فیلم هجوم باورنکردنی مردم به هتل اسپیناس برای دیدن رونالدو از بچه تا افراد مسن را در زیر مشاهده نمایید.

(فیلم) هجوم باورنکردنی مردم به هتل اسپیناس برای دیدن رونالدو از بچه تا افراد مسن

(فیلم) هجوم باورنکردنی مردم به هتل اسپیناس برای دیدن رونالدو از بچه تا افراد مسن

مردم برای دیدن رونالدو به هتل اسپیناس هجوم بردند و ساعت ها انتظار شیدند تا او را ببینید. همه امدند از بچه تا افراد مسن تا شاید لحظه ای کریستیانو رونالدو از نزدیک ببییند

حالا با گذشت چند ساعت و با وجود استقرار کریس در سوئیت خود، هنوز جمعیتی بیش از هزار نفر در محوطه هتل اسپیناس دیده می‌شوند.

هوادارانی که از صخره‌های پایین هتل اسپیناس بالا می‌روند و در پیج‌های عرب زبان نیز بازتاب داشته است. ذوق دیدن رونالدو عجیب‌ترین تصویرها را در تهران ثبت می‌کند ببییند:

بعد از پایان انتظار ها کریستیانو رونالدو با تیم فوتبال النصر وارد تهران شد او برای بازی در مقابل پرسپولیس در چارچوب رقابت های لیگ قهرمانان آسیا به ایران سفر کرده است. رونالدو با استقبال مسئولین و طرفداران خود مواجه شده است.

فیلم رونالدو در هتل اسپیناس

تصویری که از داخل پارکینگ هتل اسپیناس پالاس گرفته شده و مسیر ورودی رونالدو به داخل هتل را نشان می‌دهد. البته حسن انتشار تصویر این است که صدای عجیب و غریبی که در پس زمینه به گوش می‌رسد در تصویر منتشر نمی‌شود! گوشی‌های روشن برای ثبت ورود رونالدو و افراد مختلف و غیر مسئول بسیاری که در حال مشایعت بازیکنان النصر هستند از اتفاقات جالب ورود النصر به شمار می‌آید. رونالدو با لبخندی تلخ از بین جمعیت عبور می‌کند تا راهی به داخل هتل پیدا کند.

فیلم رونالدو در ایران

واکنش ها

یک کاربر عربستانی از میزبانی و استقبال ایرانی‌ها تعریف کرده است‌. او می‌گوید قبلا انتقاد داشتیم از میزبانی ایرانی‌ها از مهمانان عرب ولی این بار خیلی خوب بودند. ما هم باید از پرسپولیس خوب استقبال کنیم.

رونالدو دارای بیشترین بازی (۱۸۳)، بیشترین گل زده (۱۴۰) و بیشترین پاس گل (۴۲) در لیگ قهرمانان اروپا، بیشترین گل زده در جام ملت‌های اروپا (۱۴)، بیشترین بازی ملی (۲۰۱) و بیشترین گل تیم ملی (۱۲۳) است. او از معدود بازیکن‌هایی است که در بیش از۱۱۰۰ بازی رسمی حضور داشته و بیش از ۸۰۰ گل برای باشگاه و کشورش به ثمر رسانده‌است. همچنین تنها بازیکنی است که در پنج تورنمنت جام جهانی گلزنی کرده‌است.

نظرات