تفریحات

پخش زنده کشتی آزاد جهان ۲۰۲۳ امروز دوشنبه ۲۷ شهریور ۱۴۰۲ بدون سانسور +‌آنلاین

0

فرکانس و شبکه های پخش زنده و آنلاین کشتی آزاد جهان ۲۰۲۳ بلگراد امروز دوشنبه ۲۷ شهریور ۱۴۰۲ بدون سانسور با حواشی و جزئیات مبارزه رحمان عموزاد و محمد نخودی و گلیج امروز دیدارهای کشتی قهرمانی جهان – بلگراد ۲۰۲۳ – در چارچوب مسابقات قهرمانی جهان بلگراد صربستان ۲۰۲۳ امروز دوشنبه ۲۷ شهریور ۱۴۰۲ را در ادامه مطلب از مجله حرف تازه برای شما بطور دقیق اورده ایم که می توانید این بازی را بطور زنده و انلاین تماشا کنید:

پخش زنده کشتی آزاد جهان ۲۰۲۳ امروز دوشنبه ۲۷ شهریور ۱۴۰۲ بدون سانسور +‌آنلاین

لینک مستقیم پخش زنده پخش زنده کشتی آزاد جهان ۲۰۲۳ امروز دوشنبه ۲۷ شهریور ۱۴۰۲

مسابقه کشتی آزاد جهان ۲۰۲۳ امروز دوشنبه ۲۷ شهریور ۱۴۰۲ در بلگراد صربستان از ساعت ۱۲ به وقت ایران تا ساعت ۲۲ برگزار میشود و شما می توانید در لینک های زیر بطور زنده و آنلاین و بدون سانسور و با کیفیت عالی تماشا کنید

شبکه های پخش زنده کشتی قهرمانی جهان در فینال قهرمانی جهان ۲۰۲۳

*پخش آنلاین از سایت شبکه ورزش

۳ https://telewebion.com/live/tv3 (کلیک کنید)

بسیاری از شبکه های ورزشی و شبکه ۳ و ورزش صدا و سیما این مسابقه را به طور زنده پوشش می دهند.

*همچنین شبکه های آنتن و تلوبیون و شبکه ۳

aparatsport نیز از دیگر شبکه های پخش زنده این دیدار هستند.

برنامه کشتی‌های امروز کشتی آزاد قهرمانی جهان به شرح زیر می باشد؛

دوشنبه ۲۷ شهریور:

ساعت ۱۳:۳۰ – مقدماتی اوزان ۹۷-۶۵ کیلوگرم – شانس مجدد اوزان ۷۴-۵۷-۹۲-۷۹ کیلوگرم
ساعت ۱۹:۳۰ – نیمه نهایی اوزان ۹۷-۶۵ کیلوگرم
ساعت ۲۰:۳۰ – فینال اوزان ۷۴-۵۷-۹۲-۷۹ کیلوگرم

نمایندگان ایران در اوزان امروز:

۶۵ کیلوگرم: رحمان عموزاد
۹۷ کیلوگرم: مجتبی گلیج

ساعت کشتی امروز

طبق برنامه پخش زنده کشتی امروز توسط برنامه دایره طلایی در شبکه سوم سیما در ساعات زیر پوشش داده می شود؛

ساعت کشتی امروز قهرمانی جهان ۲۰۲۳ از این حیث اهمیت دارد که ما دو نماینده در شانس مجدد خواهیم داشت؛ محمد نخودی و یونس امامی نفراتی هستند که با حضور در شانس مجدد می توانند مدال برنز کسب کنند. آنها بعد از ساعت ۱۳:۳۰ روی تشک می روند.

محمد نخودی به دیدار رده‌بندی وزن ۷۹ کیلوگرم کشتی آزاد قهرمانی جهان راه یافت.

به گزارش ایسنا، رقابتهای شانس مجدد وزن ۷۹ کیلوگرم کشتی آزاد قهرمانی ۲۰۲۳ جهان در بلگراد برگزار شد که محمد نخودی در گروه بازنده‌ها به مصاف احمد ماگومدوف از مقدونیه رفت و با پیروزی ۵ بر یک مقابل این کشتی گیر به دیدار رده‌بندی راه یافت.

نخودی برای کسب مدال برنز به مصاف اورهان عباس‌اف از آذربایجان می‌رود.

در این وزن احمد عثمانوف از روسیه و ولادیمیر گامکرلیدزه از گرجستان به فینال رسیده‌اند. نخودی در یک چهارم نهایی مغلوب عثمانوف روس شد.

همچنین یونس امامی در گروه شانس مجدد وزن ۷۴ کیلوگرم ختیگ تسابولوف ملی‌پوش سابق روسیه و فعلی صربستان مبارزه خواهد کرد. امامی در کشتی قبلی شانس مجدد ۱۰ بر صفر آوتاندیلکنتچادزه از گرجستان را برد.

برنامه روز سوم مسابقات کشتی آزاد قهرمانی جهان ۲۰۲۳

در وزن ۷۴ کیلوگرم، یونس امامی که در روز دوم پس از استراحت در دور اول، در دور دوم با نتیجه ۶ بر صفر علی پاشا عمرپاشایف از بلغارستان را مغلوب کرد و در دور بعد با نتیجه ۶ بر صفر مغلوب زائوربک سیداکوف قهرمان المپیک و جهان از روسیه شد، با راه یابی این کشتی گیر به دیدار نهایی به جدول شانس مجدد راه یافت و امروز باید برای کسب مدال برنز تلاش کند.

در وزن ۷۹ کیلوگرم، محمد نخودی که در روز دوم پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم با نتیجه ۹ بر ۴ رمضان ساری از ترکیه را شکست داد و در دور بعد و در مرحله یک چهارم نهایی با نتیجه ۵ بر ۲ مغلوب احمد عثمان اف از روسیه شد و باتوجه به حضور این کشتی گیر در فینال امروز باید برای کسب مدال برنز در گروه بازنده ها به کار خود ادامه دهد.

در وزن ۶۵ کیلوگرم که با حضور ۴۵ نفر برگزار می شود، رحمان عموزاد خلیلی پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم با یانیس مادی از کامبوج کشتی می گیرد.

پخش زنده کشتی آزاد قهرمانی جهان ۲۰۲۳ امروز ۲۷ شهریور ۱۴۰۱پخش زنده کشتی آزاد قهرمانی جهان ۲۰۲۳ امروز ۲۷ شهریور ۱۴۰۱

در وزن ۹۷ کیلوگرم که ۳۵ نفر حضور دارند، مجتبی گلیج پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم به مصاف بنجامین هانیس از ایتالیا می رود. عبدالرشید سعداله یف قهرمان جهان و المپیک از روسیه و کایل اسنایدر از آمریکا در گروه گلیج قرار دارند.

نظرات