فیلم لحظه انفجار شی ناشناس در گرگان امروز دوشنبه ۲۷ شهریور ۱۴۰۲ +‌جزئیات

0

فیلم انفجار شی ناشناس در گرگان امروز ۲۷ شهریور ۱۴۰۲ +‌جزئیات سقوط شیء ناشناس در گرگان و ماجرای انفجار پهپاد دست ساز در گرگان و سقوط چند شیء ناشناخته در گرگان را در ادامه خبر از مجله حرف تازه به نقل از نیروی انتطامی شهر گرگان می خوانید:

فیلم لحظه انفجار شی ناشناس در گرگان امروز 27 شهریور 1402 +‌جزئیات سقوط شیء ناشناس

فیلم لحظه انفجار شی ناشناس در گرگان امروز دوشنبه ۲۷ شهریور ۱۴۰۲ +‌جزئیات سقوط شیء ناشناس

دقایقی پیش بر اثر سقوط یک شی ناشناس در بلوار استاندارد گرگان، صدای مهیبی در شهر شنیده شد. نیروی انتظامی گرگان با تأیید شنیده شدن این صدا، اعلام کرد موضوع در دست بررسی است.

ماجرا و علت انفجار شی ناشناس در گرگان

 

به گزارش ایلنا، دقایقی پیش صدای مهیبی در بلوار استاندارد شهر گرگان به گوش رسید، نیروی انتظامی گرگان با تأیید شنیده شدن این صدا، اعلام کرد موضوع در دست بررسی است. گزارش‌های اولیه حکایت از این دارد که در اثر موج انفجار سقوط ناشی این شیء شیشه منازل اطراف و اتومبیل‌های واقع در اطراف محل حادثه شکسته است.

فرمانده سپاه نینوا و فرمانده نیروی انتظامی گلستان در صحنه حضور پیدا کردند.

گزارش‌های اولیه حکایت از این دارد که در اثر موج انفجار سقوط ناشی این شی، شیشه منازل و اتومبیل‌های واقع در اطراف محل حادثه شکسته شده است.

تسنیم: نیروی انتظامی گرگان با تأیید شنیده شدن این صدا، اعلام کرد موضوع در دست بررسی است. این حادثه در بلوار استاندارد گرگان رخ داده است و این شیء در اطراف محوطه بیمارستان شهید دزجانی سقوط کرده است.

ماجرای کامل از زبان پلیس

فرمانده انتظامی گلستان گفت: چند شیء ناشناس در چند نقطه شهر گرگان سقوط کرده است. درباره جزئیات، اطلاعات خاصی نداریم و در حال بررسی هستیم. در عین حال برنا از انهدام یک پهپاد در گرگان خبر داد. تصاویر محل حادثه نشان می‌دهد احتمالاً یک پهپاد دست‌ساز توسط موشک‌های پدافند منهدم شده است. این اتفاق در خیابان شهید بهشتی گرگان، سه راه ملاقاتی، بیمارستان دزیانی رخ داده است.

فرمانده انتظامی گلستان با اشاره به اینکه موضوع سقوط شی در گرگان توسط کارشناسان در حال بررسی گفت: خوشبختانه در حال حاضر شهر در امنیت کامل قرار دارد.

سرهنگ محمدسعید فاضل دادگر در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به سقوط یک شیء ناشناس در چهارراه استاندارد گرگان گفت: خوشبختانه وضعیت شهر در امینت کامل است.

وی با اشاره به اینکه کارشناسان در حال بررسی موضوع هستند، اظهار کرد: خبرهای تکمیلی به اطلاع شهروندان خواهد رسید.

فرمانده انتظامی گلستان با بیان اینکه این اتفاق در یکی دو نقطه خارج شهر نیز رخ داده است، تأکید کرد: مشکل خاصی وجود ندارد و بحث‌های امنیت در حال پیگیری است و کارشناسان پای کار هستند.

نظرات