فیلم / سیلی وقیحانه پتریاشویلی کشتی گیر گرجستانی به صورت امیرحسین زارع کامل ببینید

5

فیلم / سیلی وقیحانه پتریاشویلی کشتی گیر گرجستانی به صورت امیرحسین زارع کامل ببینید

فیلم سیلی زدن پتریاشویلی کشتی گیر گرجستانی به صورت امیرحسین زارع بعد از قهرمانی کشتی گیر کشورمان در مسابقات جهانی ۲۰۲۳ که یکشنبه شب گذشته برگزار شد بازتاب گسترده ای را در پی داشته و موجب انتقادات زیادی شده است. اما صبوری و قهرمان منشی امیرحسین زارع در مقابل سیلی پتریاشویلی کشتی گیر گرجی مورد تحسین کاربران قرار گرفت. اما ماجرا چه بود؟:

فیلم / سیلی وقیحانه پتریاشویلی کشتی گیر گرجستانی به صورت امیرحسین زارع کامل ببینید

ویدئوی سیلی زدن حریف گرجستانی به امیرحسین زارع

گنو پتریاشویلی کشتی گیر گرجستانی در جریان فینال وزن ۱۲۵ کیلوگرم کشتی آزاد قهرمانی جهان که با برتری امیرحسین زارع مقابل همراه بود، در یک حرکت غیرورزشی یک سیلی به صورت زارع زد که شکار دوربین ها شد. ویدئوی سیلی زدن حریف گرجستانی به امیرحسین زارع را زیر می بینید:

حالا حرکت زشت حریف زارع بعد از باخت به او مورد انتقاد قرار گرفته و این اقدام غیر ورزشی و ناجوانمردانه پتریاشویلی مقابل امیرحسین زارع با واکنش های جامعه ورزش کشتی همراه شده است.

ماجرای چه بود

گفتنی است، امیرحسین زارع با پیروزی مقتدرانه مقابل حریف گرجستانی به مدال طلای کشتی آزاد جهان در سنگین‌وزن دست یافت. در فینال وزن ۱۲۵ کیلوگرم کشتی آزاد قهرمانی جهان امیرحسین زارع به مصاف گنو پتریاشویلی کشتی‌گیر گرجستانی رفت و با پیروزی بر این حریف ایران را صاحب اولین مدال طلا در مسابقات جهانی ۲۰۲۳ بلگراد کرد. زارع در سه دقیقه نخست در یک کشتی کم افت و خیز دوبار پتریاشویلی را از تشک خارج کرد و یک بار هم اخطار کم کاری به حریف گرجی دادند تا زارع ۳ بر صفر برنده شود. در سه دقیقه دوم هم پتریاشویلی حرفی برای گفتن نداشت و زارع بیرون تشک او را خاک کرد تا ۵-۰ پیش افتد. زارع در ادامه دو بار دیگر پتریاشویلی را بیرون از تشک برد و ۷-۰ جلو افتاد.

زارع، طاها آکگول ترکیه‌ای را در نیمه‌نهایی کنار زده بود، گنو پتریاشویلی غول بلندقامت گرجستان و دارنده چندین مدال طلا و نقره جهان و المپیک را به راحتی با نتیجه ۱۱ بر صفر مغلوب کرد و با خلق یک شاهکار بی نظیر، طلایی شد.

زارع در سه دقیقه نخست در یک کشتی کم افت و خیز دو بار پتریاشویلی را از تشک خارج کرد و یک بار هم اخطار کم کاری به حریف گرجی دادند تا زارع سه بر صفر برنده شود. در سه دقیقه دوم هم پتریاشویلی حرفی برای گفتن نداشت و زارع بیرون تشک او را خاک کرد تا ۵-۰ پیش افتد. زارع در ادامه دو بار دیگر پتریاشویلی را بیرون از تشک برد و ۷-۰ جلو افتاد.

زارع به همین شیوه و با زیر کتف زدن کشتی را ۱۱ بر صفر کرد تا با امتیاز عالی فینال را برنده و برای دومین بار قهرمان جهان شود.

این پهلوان مازندرانی پس از مرحوم علیرضا سلیمانی در سنگین وزن کشتی آزاد ـ که یک طلای دنیا را به دست آورده بود ـ حالا دو طلایی شده است.

زارع به جز برتری تکنیکی و قدرتی بر حریفان که راهی جز شکست مقابل زارع نداشتند، برتری اخلاقی محسوسی در این مسابقات داشت و حتی ضربه سیلی پتریاشویلی عصبانی هم او را از کوره به در نکرد.

5 دیدگاه در “فیلم / سیلی وقیحانه پتریاشویلی کشتی گیر گرجستانی به صورت امیرحسین زارع کامل ببینید

 1. عمار گفت:

  ایشان پیش از قهرمانی به درجه بالای پهلوانی نائل آمده بودند.
  خویشتنداری و کظم غیظ ایشان کاملاً برازنده کشتی گیر ایرانی است.

 2. Mb گفت:

  دمت گرم پهلوان عاقلانه ترین و مردانگی ترین کار کردی اون با بی ادبی و بیشعوری یه سیلی زد و تو جلو ۹میلیارد ادم نابودش کردی.شیر مادرت حلالت

 3. ماتادور گفت:

  دمش گرم زارع

 4. Reza گفت:

  خیلی اشتباه کردی آقای زارع. گرجستان زیر پرچم جمهوری اسلامی نفس میکشه. بعد تو بیای از این گرجی که از حسادت به تو چک میزنه وایسیو نگاه کنی. واقعا که….

 5. صادق گفت:
  16

  وجدانن کار به هیچ چیزی ندارم زارع پهلوانه دمش گرم که خودشو کنترل کردی هر کسی بود عصبانی میشد از کوره در میرفت نفس بزرگی داره دمش گرم

نظرات