(فیلم) لگد ناجوانمردانه رضازاده کشتی گیر آذربایجان به سر میلاد والی زاده و واکنش ها را ببینید

0

(فیلم) لگد ناجوانمردانه رضازاده کشتی گیر آذربایجان به سر میلاد والی زاده و واکنش ها را ببینید

فیلم لگد علی عباس رضازاده کشتی گیر آذربایجان به سر میلاد والی زاده در پایان مسابقه کشتی که روز یکشنبه ۲۶ شهریور ۱۴۰۲ برگزار شد بازتاب گسترده ای در شبکه های اجتماعی داشته و باعث حواش زیادی شده و به شدت مورد انتقاد قرار گرفته است و برخی از کاربران خوستار محرومیت این کشتی گیر آزادکار آذربایجان شدند. جزئیات و ماجرای کامل را در مجله حرف تازه بخوانید.

شاید باورتان نشود که علی عباس رضازاده کشتی‌گیر نماینده آذربایجان که به سر میلاد والی زاده لگد زد، ایرانی است و بعد از مهاجرت از ایران زیر پرچم کشور آذربایجان مسابقه می دهد.

(فیلم) لگد ناجوانمردانه رضازاده کشتی گیر آذربایجان به سر میلاد والی زاده و واکنش ها را ببینید

فیلم حرکت زشت کشتی گیر آذربایجان در مقابل میلاد والی زاده

در مسابقه کشتی آزاد جهانی ۲۰۲۳ که در صربستان برگزار میشود، علی عباس رضا زاده کشتی گیر آذربایجانی که مقابل کشتی گیر ایران قرار گرفته بود، در لحظه پایان مسابقه به سر میلاد والی زاده لگد زد که از چشم دوربین ها دور نماند و این لحظه را شکار کردند. حرکت غیر اخلاقی و غیر ورزشی نماینده آذربایجان با لگد زدن به سر «میلاد والی زاده» در لحظات پایانی کشتی آزاد قهرمانی جهان با انتقاداتی همراه بوده است. ویدئو حرکت زشت نماینده آذربایجان روی میلاد والی زاده کشتی‌گیر ایرانی را در زیر ببینید:

رفتار زشت و غیراخلاقی کشتی گیر آذربایجان که یک ایرانی است در مقابل میلاد والی‌زاده، سر و صدای زیادی به پا کرد و واکنش‌های متفاوتی در پی داشت و این حرکت بازتاب فراوانی در جامعه ورزش کشتی داشت است.

گفتنی است، در این ویدئو تصاویری از حرکت غیر اخلاقی رضازاده کشتی‌گیر نماینده آذربایجان را با میلاد والی زاده می‌بینید. او از عصبانیتش در لحظات پایانی کشتی به سر میلاد والی زاده لگدزد.
میلاد والی‌زاده در یک‌هشتم وزن ۵۷ کیلوگرم مسابقات کشتی آزاد قهرمانی جهان مقابل علی عباس رضازاده از آذربایجان با نتیجه ۷ بر ۴ به برتری رسید و راهی یک‌چهارم شد.

واکنش های کاربران

آقای رضازاده خوب میدانی چی دادی و چی گرفتی کشور و وطن ات رودادی و با پول عوض کردی و بخاطر شکست به سر هم وطنت و کشور مادریت لگد میزنی این‌منش همه وطن فروش هاست.

—–
میلاد والی زاده در یک کشتی جانانه مقابل رضازاده از آذربایجان پیروز شد
——

نظرات