علت فوت همسر مسعود هارونی بدنساز چه بود؟ +‌بیوگرافی و علت مرگ

1

علت فوت همسر مسعود هارونی بدنساز چه بود؟ +‌بیوگرافی و علت مرگ

همسر مسعود هارونی، بدنساز و از مربیان بدنسازی بانوان بود که متاسفانه هفته گذشته به دلیل اصلی ایست قلبی درگذشت، همسر مسعود هارونی مربی بدنسازی بود و در رشته پرورش اندام فعالیت داشت که از دنیا رفت.

بیوگرافی همسر مسعود هارونی بدنساز کیست و علت درگذشت و فوت همسر مسعود هارونی

همسر مسعود‌هارونی مربی بدنسازی بود و در رشته پرورش اندام فعالیت داشت.

او بخاطر همسر متوفی اش در لیبی مسابقه می دهد. او امروز در استوری صفحه اش اعلام کرد برای برآورده شدن آرزوی همسرش هفته آینده در مسابقات آشورکلاسیک لیبی برای قهرمانی روی استیج می رود. مسعود نوشت: حالا هم غم نبودش تا ابد روی قلبم می ماند و هم اینکه نتوانستم به قولی که (قهرمانی در استیج حرفه ای) به او دادم را برآورده کنم. باید آرزویش را برآورده کنم.

مراسم ترحیم وی با حضور خانواده و اقوام و دوستانش برگزار شد علت مرگ و فوت همسر مسعود هارونی بدنساز جوان و درگذشت و مرگ او و کیه و اهل کجاست از مجله حرف تازه میخوانید

مسعود هارونی بخاطر همسر متوفی اش در لیبی مسابقه می دهد. او امروز در استوری صفحه اش اعلام کرد برای برآورده شدن آرزوی همسرش هفته آینده در مسابقات آشورکلاسیک لیبی برای قهرمانی روی استیج می رود. مسعود نوشت: حالا هم غم نبودش تا ابد روی قلبم می ماند و هم اینکه نتوانستم به قولی که (قهرمانی در استیج حرفه ای) به او دادم را برآورده کنم. باید آرزویش را برآورده کنم.

علت دقیق درگذشت و فوت همسر مسعود هارونی مشخص شد +‌بیوگرافی و عکس

بیوگرافی

همسر مسعود هارونی مربی بدنسازی بود و در رشته پرورش اندام فعالیت داشت ، او سال ها به عنوان مربی بدنسازی و تناسب اندام فعالیت کرد و از ورزشکاران حرفه ای در این زمنیه بود که متاسفانه به علت ایست قلبی چشم از جهان فرو بست. ایشان هفته گذشته به طور ناگهانی جان خود را از دست دادند.

آقای مسعهد هارونی چند سال پیش با یک خانم بدنساز ازدواج کرد که متاسفانه در اوج جوانی درگذشت. ثمره این ازدواج یک فرزند می باشد.

عکس و بیوگرافی همسر مسعود هارونی کیست

علت مرگ همسر مسعود هارونی

آقای هارونی در ویدئویی با اشک و گریه فوت همسرش را خبر داد، اما از علت دقیق مرگ همسر جوانش سخن نگفت. اما به نظر می رسد که دلیل فوت همسرش ایست قلبی باشد.

گفتنی است، هارونی و همسرش هر دو مربی بدنسازی و پرورش اندام بودند. گویا هارونی در شرف برگزاری مسابقه بزرگی در لیبی بوده که همسرش فوت کرده و حالا بعد از فوت همسرش مجبور شده در مسابقاتی که از پیش تعیین شده بود شرکت کند. او خطاب به همسر جوانمرگش می گوید: به عشق تو در مسابقه شرکت می کنم…

سوابق

لازم به ذکر است، مسعود هارونی قهرمان حرفه ای فیزیک کلاسیک است که اینروزها در غم از دست دادن همسر خود داغدار شد.

آقای هارونی زیر نظر یوسف کریمی از مربیان بادی کلاسیک کار میکند و ۲ سال پیش در قهرمان رقابت های مسترالمپیای آماتوری چین شد ، او سابقه قهرمانی آسیا و دوبی ماسل شو را در کارنامه ورزشی خود دارد و تاکنون ۳ بیاز قهرمان مسابقات بادی کبسیک شده است

1 دیدگاه در “علت فوت همسر مسعود هارونی بدنساز چه بود؟ +‌بیوگرافی و علت مرگ

  1. دروغ سنج گفت:

    خدا بیامرزه

نظرات