فیلم کامل لحظه درگیری هولناک در کنسرت شادمهر عقیلی در ترکیه و واکنش ها

1

فیلم کامل لحظه درگیری هولناک در کنسرت شادمهر عقیلی در ترکیه و واکنش ها

کنسرت شادمهر عقیلی در ترکیه که به فحاشی و کتک کاری و اغتشاش کشیده شده بود با حواشی زیادی همراه بوده است. این اولین کنسرت شادمهر عقیلی است که اینگونه پر حاشیه و جنجالی شده است. تا جایی که پای پلیس ترکیه هم به ماجرا باز شده و هنوز هم با گذشت دو روز از این موضوع پس لرزه های آن ادامه دارد . گویا علت لغو کنسرت شادمهر عقیلی، نقص فنى و نبود صدا بوده است. اما ماجرا چه بوده؟

فیلم کامل لحظه درگیری هولناک در کنسرت شادمهر عقیلی در ترکیه و واکنش ها

کنسرت شادمهر عقیلی در ترکیه

کنسرت شادمهر عقیلی در ۲۴ شهریور امسال (۱۴۰۲) در سالن «وادی استانبول» برگزار شده بود و به دلیل سوختن سیستم صوتی با تاخیری ۲ ساعته شروع شد و در ادامه به دلیل پاسخگو نبودن سیستم صوتی لغو شد. گروه تامین امنیت کنسرت مجبور به استفاده از اسپری فلفل و گاز اشک آور شد و همین موضوع واکنش پلیس استانبول را در پی داشته است.

اگرچه درگیری و اعتراضات مردم برای کنسرت شادمهر به دلیل قطعی سیستم تنظیمات بوده است و مردم ، طرفداران شادمهر خیلی از بابت این موضوع ناراحت شده و دست به اعتراض گروهی زدند و فریاد زدن بی شرف بی شرف!! در این بین صدای یک زن که فحاشب می کرد از همه بلندتر بود.علت

لغو کنسرت شادمهر عقیلی که ۲۴ شهریور ۱۴۰۲ برگزار شده بود، به علت نقص فنى و نبود صدا باعث اعتراض تماشاگران و حاضرین در سالن کنسرت شد و کار به کتک کاری و درگیری فیزیکی کشید. برگزارکنندگان برنامه اعلام کردند اجرا (۲۵ شهریور) با همان بلیتها تکرار میشود ولی حاضرین بلیت برگشت به ایران داشتند و همین باعث آشوب شد که در ویدئوی زیر مشاهده می کنید:

به گفته شاهدان، برخی از معترضین به این اقدام شادمهر، صندلی‌ها را شکستند و مامورین امنیتی سالن را کتک زدند. فیلمی از لحظه شروع درگیری در کنسرت شادمهر منتشر شده که نشان می دهد ابتدا یک زن به روی استیج می رود و به لغو کنسرت اعتراض می کند و ماموران سالن به زور او را پایین می کشند و بیرون می برند.

از حواشی مهم در کنسرت شب گذشته «شادمهر عقیلی» در استانبول، استفاده غیرقانونی از اسپری فلفل و گاز اشک آور علیه مردم در مکان عمومی می باشد که بازتاب گسترده ای داشته و ابعاد بزرگ تری به خود گرفته و حالا برای اولین بار پلیس استانبول، واکنش نشان داده است و شادمهر را احضار کرده است.

عذرخواهی

تهیه کننده و شادمهر عقیلی بعد از لغو کنسرت، رسما روی استیج از مردم عذرخواهی کردند. اما زن و مردی که در سالن حضور داشتند، همچنان اقدام به فحاشی و درگیری با ماموران حفظ امنیت سالن کردند

واکنش پلیس ترکیه

پلیس ترکیه به علت اخلال در نحوه برگزاری کنسرت شادمهر و آسیب زدن به اموال این خواننده را احضار کرد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، داستان از این قرار است که شب گذشته ۲۴ شهریور قرار بود کنسرت شادمهر‌عقیلی در ترکیه برگزار شود، کنسرت به جای ساعت ۱۹ در ساعت ۲۱ برگزار شد و همین معطلی بدون توضیح باعث ایجاد خشم شد، پس از شروع و بعد از خواندن یک موسیقی صدا با مشکل مواجه شد.

این مشکل ادامه پیدا کرد تا اینکه قرار شد کنسرت به شب ۲۵ شهریور موکول شود، اما همین ماجرا موجب خشم گسترده مخاطبان شد چرا که سیاری از مردم بلیت بازگشت داشتند و مخاطبان در اعتراض به این وضعیت شروع به آسیب زدن به اموال کردند و پیرو همین اتفاق پلیس ترکیه شادمهر عقیلی را احضار کرد.

ویدئوی واکنش شادمهر عقیلی به کتک کاری در کنسرتش

ویدئویی از واکنش «شادمهر عقیلی» به حواشی کنسرت شب گذشته‌اش در استانبول منتشر شده است.

بهمن بابازاده خبرنگار حوزه موسیقی نوشت: این خواننده امشب با استقبال دوستدارانش که تمام صندلی‌های سالن «وادی استانبول» را پر کرده بودند، بار دیگر روی صحنه رفت و میزبان مخاطبان ناراضی شب گذشته‌اش شد. یک وظیفه شناسی و احترام متقابل به مخاطب که قابل تحسین است.

شادمهر عقیلی که متولد ۷ بهمن ۱۳۵۱ در تهران بوده خواننده سال ۱۳۸۱ برای همیشه ایران را ابتدا به مقصد کانادا ترک کرد. او سپس به آمریکا رفت و چند ماه بعد آلبوم «خیالی نیست» را آنجا منتشر کرد.

1 دیدگاه در “فیلم کامل لحظه درگیری هولناک در کنسرت شادمهر عقیلی در ترکیه و واکنش ها

  1. ت گفت:

    همیشه پای یک زن درکیان است اوباشن ملت…پس هرکی رفت خارج نه نخبس نه باشعور خودمونو ناراحت مهاجرت هموطنامون نکنیم.خخخ

نظرات