فیلم کامل کشتی حسن یزدانی با کشتی گیر مغول امروز ۲۵ شهریور ۱۴۰۲ صربستان

0

فیلم کامل کشتی حسن یزدانی با کشتی گیر مغول امروز ۲۵ شهریور ۱۴۰۲ صربستان

حسن یزدانی کشتی گیر وزن ۸۶ کیلوگرم در مسابقات قهرمانی جهان ۲۰۲۳ در صربستان مقابل حریفی از مغولستان به نام اردن بات با نتیجه ۱۱ بر صفر به پیروزی رسید و راهی مرحله ی ۱/۴ شد. اگر موفق دیدن مسابقه نشدید در ادامه فیلم کشتی حسن یزدانی با اردن بات کشتی گیر مغول که امروز ۲۵ شهریور ۱۴۰۲برگزار شد را در زیر ببینید:

فیلم کامل کشتی حسن یزدانی با کشتی گیر مغول امروز 25 شهریور 1402 صربستان

حسن یزدانی کشتی گیر وزن ۸۶ کیلوگرم کشورمان در مسابقات قهرمانی جهان ۲۰۲۳ در صربستان مقایل اردن بات از مغولستان به پیروزی رسید و راهی مرحله ی یک چهارم شد تا نشان دهد با امادگی بالایی در مسابقات شرکت کرده و هر حریفی را از روی تشک درو خواهد کرد. او که اینروزها با حواشی زیادی همراه بود، اما در مصاحبه ای گفته: این دوره با مسابقات قبل تفاوت دارد و من امادگی کامل دارم.

حالا پیروزی حسن یزدانی در اولین مسابقه این کمان را در بین کاربران ایجاد کرده که خط و نشان حسن یزدانی با ضربه فنی کشتی‌گیر مغول برای نشان امادگی بالای او در مقایل تیلور دارد. ویدئوی کشتی حسن یزدانی با کشتی گیر مغول امروز ۲۵ شهریور ۱۴۰۲ در صربستان را ببینید:

این کشتی‌گیر شاخص ایران راهی مرحله یک چهارم نهایی وزن ۸۶ کیلوگرم قهرمانی جهان ۲۰۲۳ شد.

او در دور مقدماتی وزن ۸۶ کیلوگرم استراحت داشت و در دور دوم برابر لاورنس، کشتی‌گیر استرالیا با نتیجه ۸ بر ۲ به پیروزی رسید و به مرحله یک هشتم نهایی رفت. او در سه دقیقه دوم موفق به ضربه فنی حریفش شد.

در وزن ۸۶ کیلوگرم که مسابقات آن با حضور ۴۸ کشتی گیر برگزار می شود، حسن یزدانی پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم با پیروزی ۸ بر ۲ و با ضربه فنی مقابل لاورنس از استرالیا به یک هشتم نهایی رسید.

گفتنی است، مسابقات کشتی آزاد قهرمانی جهان از ظهر امروز در سالن اشتارک آره‌نا واقع در شهر بلگراد صربستان آغاز شد.

امیرمحمد یزدانی به عنوان اولین نماینده ایران در دور اول وزن ۷۰ کیلوگرم روی تشک رفت و مقابل پاتریک اولنزین از لهستان با نتیجه ۱۱ بر یک به برتری رسید و راهی یک‌هشتم شد.

یزدانی در مسابقه دوم خود رودرروی خانیف آذربایجانی قرار گرفت و ابتدا دو امتیاز ار حریف پیش افتاد. در ادامه دو امتیاز به حریفش داده شد که کادرفنی ایران درخواست چلنج کرد.
چلنج به سود امیرمحمد اعلام شد تا دو امتیاز از کشتی گیر آذربایحانی گرفته شده و او در ادامه دو امتیاز دیگر هم گرفت تا نتیجه چهار صفر شود. این کشتی در نهایت با نتیجه ۶ بر صفر به سود امیرمحمد یزدانی تمام شد.حسن یزدانی کشتی‌گیر وزن ۸۶ کیلوی کشورمان در اولین مسابقه خود برابر جیدن لاورنس حریف استرالیایی قرار گرفت و در حالی که بیش از دو دقیقه از کشتی باقی مانده و ۸-۲ پیش افتاده بود، حریف خود را ضربه فنی کرد.

حسن یزدانی در مبازه دوم مقابل کشتی گیر مغولستانی قرار گرفت. اینطور به نظر می‌آمد که او در این مبارزه هم تمرکز همیشگی را ندارد. به نظر این بار هم همه فکر و ذهن دارنده هشت مدال طلای جهانی و المپیک، به مصاف با تیلور آمریکایی است. با این حال یزدانی در کمتر از سه دقیقه حریف مغولی را ۱۱ بر صفر کرد.

نظرات