فیلم کامل کشتی دیوید تیلور با حریف مراکشی ۲۵ شهریور ۱۴۰۲ و واکنشهای جالب ببینید

0

فیلم کامل کشتی دیوید تیلور با حریف مراکشی ۲۵ شهریور ۱۴۰۲ و واکنشهای جالب ببینید

مسابقه دیوید تیلور با حریف مراکشی در اولین روز مسابقات کشتی آزاد قهرمانی جهان ۲۰۲۳ که شنبه ۲۵ شهریور ۱۴۰۲ برگزار شد، به یکی از پربازدیدترین مسابقات جهانی در شبکه های اجتماعی و فضای مجازی تبدیل شد و واکنش های کاربران را در پی داشت همراه جزئیات و فیلم کامل از لحظه پیروزی تیلور زیر ۱۵ ثانیه و ناک اوت کردن حریف مراکشی را اینجا ببینید

فیلم مسابقه کشتی دیوید تیلور با حریف مراکشی قهرمانی جهان صربستان 2023

فیلم مسابقه کشتی دیوید تیلور با حریف مراکشی قهرمانی جهان صربستان ۲۰۲۳

دیوید تیلور کشتی گیر آزادکار آمریکایی در اولین روز مسابقات قهرمانی جهان ۲۰۲۳  توانست زیر ۱۵ ثانیه حربف خود را ناک اوت کرده و به پیروزی مقتدرانه برسد. دیوید تیلور که لقب اعجوبه کشتی آزاد را چندین سال است به خود اختصاص داده، در اولین روز رقابت های کشتی جهانی در بلگراد صربستان به پیروزی رسید.

ویدئوی کشتی دیوید تیلور و حریف مراکشی را در زیر ببینید:

به گزارش اخبار ورزشی حرف تازه، در وزن ۸۶ کیلوگرم، دیوید تیلور آمریکایی در مسابقه اول خود در ۱۵ ثانیه حریف مراکشی‌اش را ضربه فنی کرد. او در نخستین مبارزه خود توانست حریف مراکشی را در ۱۵ ثانیه ضربه فنی کند.

تیلور که بعد از حسن یزدانی روی تشک آمد باز هم در کمتر از یک دقیقه با امتیاز عالی به برد رسید. او مثل آب خوردن؛ دیوید تیلور در ۱۵ ثانیه حریف را ضربه فنی کرد تا به نوعی آمادگی بالای خود را به رخ بکشد.

به گزارش “ورزش سه”، ستاره آمریکایی که به خاطر نبردهای متوالی و هیجان انگیزش مورد توجه علاقه مندان به کشتی در ایران هم هست، امروز در کنار حسن یزدانی در کنفرانس مطبوعاتی اتحادیه جهانی کشتی قبل از شروع رقابت‌های جهانی ۲۰۲۳ حاضر شد.
تیلور درباره اینکه گفته بود برای این مسابقات هیجان دارد، گفت: من مثل قبل دیگر آنقدر مسابقه نمی‌دهم، اما برای هر مسابقه‌ای که می‌خواهم در آن شرکت کنم، هیجان دارم. هر مسابقه‌ای که شانس این را داشته باشم با حسن یزدانی کشتی بگیرم، برایم هیجان انگیز است. ما دو قهرمان جهان و المپیک هستیم و خودمان را دائما محک می‌زنیم. همین هیجان انگیز خواهد بود.
وی درباره نبرد ششم خود با حسن یزدانی در صربستان عنوان کرد: من استرس و هیجان خاصی ندارم. کاملا آماده‌ام. این مسابقات، رقابت پیش از المپیک است و دوست دارم بهترین کشتی‌ها را بگیرم.
دیوید تیلور در پاسخ به یکی از خبرنگاران که گفت به نظر می‌رسد حسن یزدانی در بهترین فرم خود قرار دارد، گفت: این اتفاق خوبی است و من آن را دوست دارم.

واکنش ها

دمت گرم پهلوان ولی انشاالله به یزدانی ما میبازی

——

واقعا چطوری زیر ۲۰ ثانیه شد

——

تیلور باهوشه، ضدکشتی رو یادگرفته.

——-

حریف جنتلمن❤️

 

نظرات