(فیلم) پخش آهنگ مازندرانی در استوری صفحه جهانی کشتی صربستان ۲۰۲۳

0

پخش آهنگ مازندرانی اتفاق جالب و قشنگی است که از سوی صفحه اینستاگرام جهانی کشتی در رقابت های کشتی قهرمانی جهان ۲۰۲۳ صورت گرفت و دل هر ایرانی را شاد کرد.

(فیلم) پخش آهنگ مازندرانی در استوری صفحه جهانی کشتی صربستان ۲۰۲۳

پخش آهنگ مازندرانی در استوری صفحه جهانی کشتی صربستان ۲۰۲۳

صفحه اینستاگرام جهانی کشتی یک استوری از تمرینات تیم ملی کشتی ایران با آهنگ مازندرانی پخش کرد. آهنگی زیبا و خاطره انگیز که مورد توجه قرار گرفته است. این اقدام تحسین برانگیز با واکنش های مثبت کاربران مواجه شد که در زیر می شنوید:

مسابقات کشتی قهرمانی جهان ۲۰۲۳ از امروز و در رشته آزاد و در بلگراد صربستان آغاز شد و صفحه اینستاگرام کشتی قهرمانی صربستان با اهنگ مازندرانی به استقبال این مسابقات برای تیم ملی ایران رفت. در این فیلم که کشتی گیران ایرانی در حال تمرین هستند؛ اهنگ مازندرانی چاشنی بسیار زیبایی را رقم زد که ویدئوی بالا مشاهده می کنید.

مسابقات اوزان ۶۱، ۷۰، ۸۶ و ۱۲۵ کیلوگرم روزهای ۲۵ و ۲۶ شهریور، مسابقات اوزان ۷۹، ۹۲، ۵۷ و ۷۴ کیلوگرم روزهای ۲۶ و ۲۷ شهریور و مسابقات اوزان ۶۵ و ۹۷ کیلوگرم نیز روزهای دوشنبه و سه شنبه ۲۷ و ۲۸ شهریورماه برگزار می شود

رقابت‌های کشتی قهرمانی ۲۰۲۳ از ۲۵ شهریور تا ۲ مهر به میزبانی بلگراد صربستان برگزار می‌شود. این رقابت‌ها امسال بر خلاف سال‌های گذشته، با رقابت‌های کشتی آزاد شروع شده، سپس کشتی زنان برگزار می‌شود و نهایتا با برگزاری کشتی فرنگی خاتمه می‌یابد.

نظرات