تفریحات

افزایش درآمد ۱۰۰ درصدی فروشگاه با خرید عمده ظروف پلاستیکی ارزان قیمت

0

امروزه نیاز مردم به خرید ظروف پلاستیکی بشدت زیاد شده و به نوعی خرید ظروف پلاستیکی یه نوع نیاز مبرم در خانواده ها شده است که نبود آن در یک خانه غیر قابل تصور است. فرض کنید میخواهید غذایی را میل کنید بشدت نیازمند وسایل و ظروف برای خوردن و آشامیدن آن تغذیه هستید و ظرف و ظروفی نیاز دارید که بتوانید آن غذت را میل کنید.آیا میتوانید بدون لیوان آب نوشید ؟ یا میتوان بدون قاشق غذایی رو خورد ؟ قاعدتا نمیتوان همانند انسانهای نخستین زندگی کرد و برای زندگی کردن در جامعه امروزی باید تمامی نیازهای مورد نیاز برای زندگی کردن را تامین کرد و آسوده زندگی را سپری کرد.

 پخش پلاسکو حراجی ارزان قیمت

ظروف پلاستیکی شامل چه مواردی میباشد ؟

ظروف پلاستیکی که فروشگاه های پلاسکو قابل مشاهده میباشد تشکیل شده از اجناس ارزان قیمت تا گران قیمت میباشد. گرچه بعضی از فروشنده های پلاسکو تنها اجناس باکیفیت و گران را میفروشند . اجناس پلاستیکی نظر به اینکه باید کیفیت قابل قبولی داشته باشد باید از قیمت مناسبی هم نیز برخوردار باشد. در مجموع باید بتوان همه اجناس مورد نیاز برای یک خانه توسط یک فروشگاه پلاسکو تامین شود به نوعی که خریدار برای خرید ظروف پلاسکو نباید به چندین فروشگاه مراجعه کند و همان فروشگاه اولی خریدش را انجام دهد.ظروف پلاستیک شامل انواع ظروف پذیرایی مثل لیوان ؛ پارچ ، سینی ، بشقاب ، پیش دستی و … میباشد که همگی در منزل قابل استفاده بوده و برای ادامه زندگی باید تهیه نمود.

فروشگاه های پلاسکو چقدر سود دارند ؟

شاید بارها و بارها از کنار پلاستیک فروشی های موجود در محلتان عبور کرده باشید و خواهید دید که یکسری از این مغازه ها فروش بالاتری نسبت به بعضی دیگر از مغازه ها دارند و باخود فکر کنید حتما سود بالاتری نسبت به سایر مغازه ها دارند!

درجواب باید گفت سود فروشگاه های پلاسکو متناسب با نوع محصولی که در فروشگاه هایشان میفروشند متفاوت است مثلا اجناس گران و با کیفیت حاشیه سود بالاتری دارند و به این خاطر بعضی از فروشگاه های پلاسکو با فروختن چند وسیله در طول روز به سقف درامد خود در آن روز میرسند ولی بعضی از فروشگاه های حراجی به دلیل خرید عمده ظروف پلاستیکی ارزان قیمت با حاشیه سود کمتر فروش بالاتری دارند و ترجیح خواهند داد که بیشتر بفروشند و مشتری جذب کنند تا اینکه گران بفروشند و فروش کمتری داشته باشند.

در کل به طور میانگین مغازه های لوکس فروشی ۴۰ الی ۵۰ درصد و مغازه های حراجی فروشی ۲۵ الی ۳۰ درصد حاشیه سود دارند.

پخش عمده ظروف پلاستیک ارزان

افزایش درامد پلاسکو فروشی با خرید ظروف پلاستیکی ارزان قیمت

همانطور که گفتیم حاشیه سود لوکس فروش ها بالاتر است با این توجیه که فروش کمتری نسبت به حراجی فروشی ها دارند. فروشنده مغازه لوکس فروشی  با اضافه کردن محصولات ارزان قیمت به فروشگاه میتواند تاثیرچشمگیری در فروش مفازه خود داشته باشد.همچنین با اضافه کردن پلاسکو حراجی ارزان قیمت به فروشگاه میتوان مشتریان جدیدی را بدست آورد که توان مالی کمتری نسبت به بقیه دارند و همچنین نیاز این نوع اقشار جامعه را نیز برطرف کرد. امکان خرید کردن اجناس ارزان قیمت هم برای افراد سرمایه دار وجود دارد هم برای اقشار کم بضاعت پس سعی کنید اگر قصد راه اندازی یک فروشگاه پلاسکو را دارید همه اقشار جامعه را نیز درنظر بگیرید و یا اگر در حال حاضر مغازه پلاسکو فروشی دارید حتما با اضافه کردن اجناس ارازن قیمت مشتریان بیشتری بدست آوردید و هم به درامد فروشگاه خود اضافه کنید.

پخش پلاستیک ارزان در تهران

فواید خرید ظروف پلاسکو ارزان قیمت برای فروشگاه

  1. کمک به افزایش درامد فروشگاه و جذب مشتریان جدید

  2. افزایش اعتبار فروشگاه با ازدحام جمعیت

  3. افزایش تنوع محصولات فروشگاه

  4. افزایش رضایت مشتریان قدیمی و جدید

  5. افزایش گردش مالی فروشگاه

پخش پلاستیک حراجی 15000 تومانی

آدرس مرکز فروش عمده پلاستیک حراجی ارزان قیمت در تهران

حال برای خرید این ظروف پلاسکو ارزان قیمت برای فروشگاه خود نیاز دارید که از یک مرکز پخش عمده اجناس حراجی در تهران که تنوع بالایی داشته باشد خرید انجام دهید. پخش پلاستیک و بلور عزیزی مکانی برای خرید اجناس حراجی ارزان قیمت و همچنین تهیه صفر تا صد فروشگاه شما میباشد. امکان خرید حضوری و غیرحضوری در این مرکز پخش عمده برای شما وجود دارد و همچنین ارسال از طریق باربری به سراسرکشور انجام خواهد شد

چنانچه قصد خرید عمده پلاستیک ارزان قیمت را دارید میتوانید از محصولات حراجی ۱۵۰۰۰ و ۲۰۰۰۰ فروش واقع در پخش پلاسکو عزیزی دیدن کنید و همچنین به انتخاب خودتان از این محصولات خرید به صورت عمده برای فروشگاهتان انجام دهید

همچنین میتوانید با مراجعه به وبسایت پخش پلاسکو عزیزی از این اجناس به طور آنلاین دیدن و خرید غیرحضوری انجام دهید و چنانچه قصد دریافت مشاوره رایگان برای خرید پلاستیک ارزان قیمت را داشتید میتوانید با شماره ۰۹۱۲۰۴۱۵۱۱۴ تماس حاصل فرمایید/۵۴۲۰۴۲

نظرات