اسامی بازیگران فیلم سپید به رنگ مروارید با نقش +عکس و داستان و بیوگرافی بازیگران

0

«فیلم سپید به رنگ مروارید» فیلم ایرانی محصول سال ۱۳۹۵ به کارگردانی و نویسندگی روح الله حجازی درباره زندگی جانبازی به نام احمد و خانواده اش ساخته و تولید شد. سپید به رنگ مروارید بيانگر زندگی مادری است که فرزندش احمد سال هاست که زندگی نباتی دارد و او سال هاست که از خانه بیرون نرفته و از احمد مراقبت می کند.

در فیلم سپید به رنگ مروارید روح الله حجازی بازیگران برجسته و مطرح سینما و تلویزیون ایرانی مانند رابعه مدنی، شاهرخ استخری، لیندا کیانی، سهی بانو ذولقدر، حسام محمودی، مینا سلیمی و فرزاد رمضانی ایفای نقش کردند که در ادامه بیوگرافی آنها و داستان فیلم سپید به رنگ مروارید را به اطلاع می رسانیم با مجله حرف تازه همراه باشید

فیلم سپید به رنگ مروارید

اسامی بازیگران فیلم سپید به رنگ مروارید با نقش ها +داستان و عوامل و بیوگرافی

بازیگران فیلم تلویزیونی سپید به رنگ مروارید عبارتند از:

  • رابعه مدنی (مادر احمد)
  • شاهرخ استخری (ایمان)
  • لیندا کیانی (سحر)
  • سهی بانو ذولقدر
  • حسام محمودی (بهنود)
  • حسام رحیمی منش (سامی)
  • مینا سلیمی (ویدا)
  • فرزاد رمضانی (احمد)

این فیلم در ژانر ملودرام اجتماعی در سال ۹۵ تولید شد و کارگردانی آن را سید روح الله حجازی بر عهده داشت.

اسامی بازیگران فیلم سپید به رنگ مروارید با نقش ها +داستان و بیوگرافی بازیگران فیلم ایرانی «سپید به رنگ مروارید»

خلاصه فیلم سپید به رنگ مروارید

درباره‌ی داستان فیلم “سپید به‌رنگ مروارید” باید بگوییم این فیلم داستان زندگی مادری است که فرزندش احمد سال هاست که زندگی نباتی دارد و او سال هاست که از خانه بیرون نرفته و از احمد مراقبت می کند.

مادری پس از ۲۰ سال نگهداری از فرزند جانبازش مجبور است در آستانه ازدواج پسر دیگرش او را تنها بگذارد. عروسی پسر دومش ایمان است ولی قصد دارد به خاطر احمد به عروسی نرود تا اینکه دختری به نام سحر به خانه آنها می آید و می گوید که احمد را بارها از ایستگاه اتوبوس روبروی خانه شان دیده و برای دیدنش آمده و چند روز بعد تعریف می کند که نامزدش را که بیمار بودهA رها کرده و به خارج از کشور رفته و پس از مرگش عذاب وجدان دارد و …

اسامی بازیگران فیلم سپید به رنگ مروارید با نقش +عکس و داستان و بیوگرافی بازیگران

زمان پخش

فیلم تلویزیونی «سپید به رنگ مروارید» شنبه ساعت ۱۳ و ۳۰ دقیقه از شبکه پنج پخش می‌شود.

مینا سلیمی بازیگر نقش ویدا

مینا سلیمی بازیگر نقش ویدا در اسامی بازیگران فیلم سپید به رنگ مروارید

فرزاد رمضانی بازیگر نقش احمد

فرزاد رمضانی بازیگر نقش احمد در اسامی بازیگران فیلم سپید به رنگ مروارید با نقش
عوامل

تدوین: رضا شهبازی فیلم بردار: امیر موسوی طراح لباس: مروارید کاشیان مدیر تولید: سعید نظری

گفتنی است، مینا مومنی برای فیلم «سپید به‌رنگ مروارید» یاس زرین بهترین موسیقی را از چهارمین جشنواره بین‌المللی فیلم یاس دریافت کرد.

مینا مومنی متولد ۱۳۶۷ از هشت سالگی فراگیری موسیقی را آغاز کرده است. ساز حرفه‌ای او تنبور ویولا و ویولن است. برای اولین بار است که در تاریخ سینمای ایران یک زن مفتخر به دریافت جایزه بهترین موسیقی برای فیلم سینمایی بلند می‌شود.

بیوگرافی بازیگران فیلم سپید به رنگ مروارید

آهنگساز فیلم درباره کسب جایزه جشنواره یاس به «ستاره‌ها» گفت: «با روح الله حجازی به واسطه یک دوست که یکی از قطعه‌های مرا برای ایشان فرستاده بودند آشنا شدم و پس از آشنایی او لطف کرد و آهنگسازی دو فیلم خود را «سرخ به رنگ عقیق» را به من سپرد و خوشحالم که در اولین تجربه ساخت موسیقی فیلم توانستم جایزه این جشنواره را دریافت کنم.»

نظرات