بیوگرافی کاترین اصلانی بازیگر نقش دختر سوری در فیلم صلح سرخ کیست +‌عکس و همسر

0

بیوگرافی کاترین اصلانی بازیگر نقش دختر سوری در فیلم صلح سرخ کیست +‌عکس و همسر

کاترین اصلانی بازیگر نقش دختر سوری در فیلم صلح سرخ می باشد. او متولد سال ۱۳۶۸ در کردستان بوده و در آثاری همچون دلتا ایکس، متروپل، دوباره با هم، قاتل اهلی به عنوان بازیگر حضور داشته است. وی در تازه ترین نقش آفرینی در فیلم ها و سریال ها در فیلم صلح سرخ در نقش یک دختر سوری مهاجر بازی کرده است. ادامه بیوگرافی دختر سوری در فیلم صلح سرخ، جزئیات زندگینامه کاترین اصلانی، لیست فیلم و سریال‌ها به همراه جزئیات روابط شخصی و همسر او در این مقاله از مجله حرف تازه گردآوری کرده ایم.

بیوگرافی کاترین اصلانی

کاترین اصلانی بازیگری است که در سال ۱۳۶۸ در کردستان متولد شد و در آثاری همچون “دلتا ایکس”، “متروپل”، “دوباره با هم”، “قاتل وحشی” به عنوان بازیگر حضور داشته است. او با ایفای نقش دختر سوری در فیلم صلح سرخ در بین مخاطبان مشهور شد.

بیوگرافی کاترین اصلانی بازیگر نقش دختر سوری در فیلم صلح سرخ کیست +‌عکس
کاترین اصلانی، بازیگری کورد تبار است که نقش دختر سوری مهاجر را در فیلم صلح سرخ ایفا کرده است. او در کردستان به دنیا آمده است و در فعالیت های حرفه‌ای خود در آثار متعددی همچون “متروپل”، “دوباره با هم” به عنوان بازیگر حضور داشته است.

بازی او در فیلم صلح سرخ می تواند به عنوان تازه‌ترین نقش‌آفرینی او به حساب آید، زیرا در این فیلم نقش یک دختر سوری مهاجر به نام “ثریا” را بازی کرده است.

سوابق

کاترین اصلانی، بازیگر کرد، با تئاتر وارد بازیگری شد و سپس در آثار مهمی چون دلتا ایکس، متروپل، دوباره با هم، قاتل وحشی، فردا را فراموش نکن بازی کرده است.

کاترین اصلانی سابقه همکاری با کارگردانان مشهوری چون مسعود کیمیایی و علیرضا امینی را در کارنامه خود دارد. او در سال ۹۹ با بازی در فیلم فردا را فراموش نکن ساخته غلامرضا نژادمقدم حضور داشته است فیلم «فردا را فراموش نکن» از یادگاران ۸ سال دفاع مقدس (جانباز ۵۵ درصد) است که اولین تجربه بلند سینمایی خود را با دغدغه های آن دوران طلایی به تصویر کشیده است.

بیوگرافی کاترین اصلانی

داستان فیلم «فردا را فراموش نکن درباره دانیل فردی یهودی ایرانی الاصل است که سالهاست در خارج از کشور زندگی می کند. با شروع جنگ تحمیلی از سوی عراق و کشورهای هم پا قصد دارد که به عنوان خبرنگار جهت پوشش خبری این اتفاق به کشورش برگردد. در این میان با دکتر سعید آشنا شده که وی هم قصد عزیمت به ایران و بازدید از شهر و اقوامش را دارد. با ورود به ایران و بازدید از محل کودکیش دوران گذشته برایش بازنمایی می شود و وی را با خاطراتش در کوچه شهر می چراخاند. گوشواره؛ دختر کدخدا ملک که ناف بر پسر عمویش رضاست و دوست دوران کودکی دکتر سعید در مسیر این آشنایی قرار می گیرد. میرزا شخصی سالوس و با سیاست می باشد و قصد دارد گوشواره را برای پسرش به همسری درآورد که در مسیر داستان دکتر سعید و دانیال درگیر ماجرا می شوند.

کاترین اصلانی در کنار امین مرادی، سولماز حصاری، محمد عفراوی، کاترین اصلانی، مهدی شجاعی، فریبا ترکاشنوند، شهرام فرهمند، حجت یکتا، توران یاقوتی و غلامرضا سبزعلی در فیلم فردا را فراموش نکن تجارب خوبی را کسب کرد.

بازیگر نقش دختر سوری در فیلم صلح سرخ کیست +‌عکس

او همچنین در فیلم دلتا ایکس به کارگردان علیرضا امینی نقش آفرینی کرده است. فیلبم دلتا ایکس درباره سیاوش و حمید با همسران خود راهی شمال می‌شوند، بابک و همسرش بیتا، بی‌خبر به ویلای آن‌ها می‌روند، این حضور حوادثی را رقم می‌زند….

قاتل اهلی به کارگردانی مسعود کیمیایی از دیگر آثار مهم هنری خانم کاترین اصلانی می باشد و بازیگرانی چون پرویز پرستویی، پگاه آهنگرانی، پولاد کیمیایی، امیر جدیدی، پرویز پورحسینی، لعیا زنگنه، حمیدرضا آذرنگ، امیرحسین رستمی، حمیدرضا افشار، رضا رشید پور، اکبر معززی، سعید پیردوست، شراره دولت آبادی، هستی محمایی در آن بازی می کنند.

ازدواج و همسر و روابط خصوصی

از زندگی خصوصی و شخصی کاترین اصلانی تاکنون اطلاعاتی منتشر نشده است

فیلم و سریال های کاترین اصلانی بازیگر کردستانی

او یک بازیگر کرد است که از تئاتر وارد دنیای بازیگری شد و در تئاتر فعالیت‌های حرفه ای خود را آغاز کرد و سپس به سمت سینما و تلویزیون سوق داده شد. او در آثار مهمی همچون “دلتا ایکس”، “متروپل”، “دوباره با هم”، “قاتل وحشی” و “فردا را فراموش نکن” حضور داشته است.

پیج شخصی

اینستاگرام کاترین اصلانی بازیگر نقش دختر سوری در فیلم صلح سرخ با آیدی katrin_aslaniiiiii در اینستاگرام فعالیت است؛ اما پیج وی از دسترس عموم خارج است و پرایوت است.

نظرات