بیوگرافی لستر هولت مجری آمریکایی کیست + همسر و فرزندان و مصاحبه با رئیسی

0

بیوگرافی لستر هولت مجری آمریکایی کیست + همسر و فرزندان و مصاحبه با رئیسی

لستر هولت روزنامه نگار و مجری آمریکایی شبکه ان بی سی نیوز که به تازگی آیت الله رئیسی مصاحبه کرده است. لستر هولت متولد ۸ مارس ۱۹۵۹ در شهر مارین کالیفرنیا بوده و هم اکنون با ۶۴ سال سن در منهتن زندگی می کند. او با با خانم کارول ازدواج کرده و دو پسر دارد.

ملیت وی آمریکایی بوده و دو درجه دکتری افتخاری دارد، اما لیسانس ندارد. او از تحصیل در دانشگاه ایالتی کالیفرنیا انصراف داد تا کار در یک ایستگاه رادیو را در سانفرانسیسکو آغاز کند. لستر هولت یکی از مجریان با سابقه و قدیمی شبکه های مختلف تلویزیونی آمریکا می باشد که بیشتر برای گفتگوهای مناظره ای و مصاحبه با چهره های سیاسی دنیا شناخته میشود.

استفان هولت دیگر مجری آمریکایی پسر لستر هولت است که راه پدرش را رفته و وارد حرفه مجریگری شده است.

بیوگرافی لستر هولت

لستر هولت متولد ۸ مارس ۱۹۵۹ در شهر مارین کالیفرنیا روزنامه نگار و مجری آمریکایی شبکه ان بی سی نیوز بوده و هم اکنون با ۶۴ سال سن در منهتن زندگی می کند. او با با خانم کارول ازدواج کرده و دو پسر دارد.

بیوگرافی لستر هولت مجری آمریکایی کیست + همسر و فرزندان و مصاحبه با رئیسی

خانواده مجری آمریکایی

اجداد او از جامائیکا به ایالات متحده مهاجرت کرده‌اند. او برخلاف رویه بخش اعظم روزنامه‌نگاران آمریکایی فعالیت چندانی در توئیتر ندارد. هولت با همسر و دو فرزندش در منهتن نیویورک زندگی می کند.

وی از سال ۱۹۸۱ میلادی تاکنون مشغول فعالیت بوده‌است.

همسر و فرزندان لستر هولت مجری آمریکایی

وی سال ها پیش با خانم کارول ازدواج کرده و متاهل می باشد. حاصل این ازدواج دو فرزند پسر می باشد.

عکس پسران لستر هولت

عکس همسر و فرزندان لستر هولت

سوابق

آقای لستر هولت پیشه روزنامه‌نگاری را از حوالی سال های ۱۹۸۱ آغاز کرده و سپس وارد حرفه مجریگری و گویندگی شده است. او یک مجری جمهوری خواه است و تاکنون مصاحبه های زیادی با شخصیت های رده بالای سیاسی کشورهای محتلف داشته که آخرین این گفتگوها، مصاحبه با رئیسی در شبکه ان بی سی بوده است.

“لستر هولت” از سال ۱۹۸۱ روزنامه نگاری کرده است ، و اولین شغل اصلی او در یک شبکه وابسته به CBS News در شهر نیویورک بوده است. او به منظور پذیرش این شغل ، دانشگاه را رها کرد. وی در آن سال در مقطع ابتدایی خود در دانشگاه ایالتی کالیفرنیا ، ساکرامنتو بود. هولت در سال ۲۰۰۳ کار تمام وقت در NBC را آغاز کرد.

لستر هولت مجری آمریکایی که با رئیسی مصاحبه کرد کیست

فرصتی برای لستر هولت در سال ۲۰۱۵ باز شد ، هنگامی که مشخص شد اخبار شبانه برایان ویلیامز ، مجری برنامه ، در مورد داعش در مورد اصابت گلوله به هلیکوپترش در عراق دروغ گفته بود به هولت ، که قبلاً ویلیامز را تکمیل کرده بود ، پس از رفتن ویلیامز به عنوان مجری موقت استخدام شد و سرانجام او مجری دائمی جدید شد.

درآمد این مجری آمریکایی را $۴٫۵ میلیون تخمین زدند که در نوع خود یکی از مجریان پردرآمد به شمار می آید. مطابق با ارزش سلبریتی خالص ، دارایی خالص لستر هولت تقریباً ۱۲ میلیون دلار است به برای مقایسه ، مجری سابق اخبار شبانه ، ثروت خالص برایان ویلیامز ۴۰ میلیون دلار است.

لستر هولت، مجری شناخته‌شده‌ای در آمریکا است. در سال‌های اخیر مجری برنامه‌های «دیت‌لاین» و «تودی ان.بی. سی» بوده، و در حال حاضر مجری اخبار شامگاهی این شبکه به نام «ان‌بی‌سی نایتلی نیوز» است که میلیون‌ها بیننده دارد

بیوگرافی لستر هولت

مجری مناظره

هولت مجری اولین مناظره هیلاری کلینتون و دونالد ترامپ در مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری آمریکا در ۲۶ سپتامبر ۲۰۱۶ بود که رکورد تماشاگران مناظرات انتخاباتی را شکست و بیش از ۸۰ میلیون آمریکایی و میلیون‌ها نفر از سراسر جهان این مناظره را تماشا کردند. لستر هولت اولین مجری سیاهپوست مناظره نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری آمریکا از سال ۱۹۹۲ به این سو است.

عکس هولت و همسرش

بیوگرافی لستر هولت مجری آمریکایی و همسر و فرزندانش

لستر هولت پیشتر در ماه ژانویه ۲۰۱۶ هم مجری مناظره دموکرات‌ها بود و با آن که از ورود به هر گونه بحثی خودداری کرد اما نشان داد که پرسش‌های سختی مطرح می‌کند. پیشتر دونالد ترامپ نامزد جمهوریخواهان در انتخابات آمریکا لستر هولت را به طرفداری از حزب دمکرات متهم کرده بود، اما آنطور که تحقیقات روزنامه‌نگاران آمریکایی نشان می‌دهد، هولت در حزب جمهوریخواه ثبت نام کرده است

بیوگرافی و زندگینامه لستر هولت مجری آمریکایی کیست + همسر و فرزندان و مصاحبه با رئیسی

مصاحبه لستر هولت مجری آمریکایی با رئیسی

«لستر هولت» به تازگی با آیت الله رئیسی مصاحبه کرده است. رئیس‌جمهوری اسلامی ایران در گفت‌وگویی اختصاصی با لستر هولت مجری شبکه «ان‌بی‌سی نیوز» به سوالاتی درباره توافق تبادل زندانیان با آمریکا پاسخ داد که آزادسازی پول‌های بلوکه‌شده ایران در کره جنوبی به عنوان بخشی از آن انجام شد.

گفتگوی ابراهیم رئیسی با شبکه ان‌بی‌سی آمریکا با حاشیه ای جالب همراه بود. رئیسی در پایان این گفتگو اطلاعاتی درباره خانواده مجری آمریکایی ارائه داد که باعث تعجب مجری شد.

بیوگرافی و عکس های لستر هولت مجری آمریکایی شبکه ان بی سی

اطلاعات خصوصی رئیسی از خانواده مجری آمریکایی سوژه شد

رئیسی: در احوالات شما دیدم که شما دو فرزند پسر دارید درست است؟

مجری: بله درست است

رئیسی: و شنیدم یک پسرتان همکار خودتان شده است؟

مجری: بله راه پدرش را در پیش گرفته است.

رئیسی: به او بیاموزید حق خواهی و عدالتخواهی را.

مجری: سپاسگزارام اینها اخلاقیات والایی هستند

نظرات