بیوگرافی نبیل باهویی بازیکن پرسپولیس و همسرش کیست + تصاویر جدید و افتخارات

0

بیوگرافی نبیل باهویی بازیکن پرسپولیس و همسرش کیست + تصاویر جدید و افتخارات

نبیل باهویی بازیکن سوئد پرسپولیس متولد ۱۶ بهمن ۱۳۶۹در استکهلم، سوئد فوتبالیست سوئدی و بازیکن تیم پرسپولیس ایران می‌باشد که در پست مهاجم برای تیم ملی سوئد و تیم پرسپولیس ایران توپ میزند. او تاکنون ۹ گل ملی زده و دارای قد ۱٫۸۸ متر است و جدیدترین رویداد ورزشی خود در سال ۲۰۲۳ در به عنوان مهاجم به لیگ برتر فوتبال ایران پیوست. ادامه بیوگرافی نبیل باهویی بازیکن فوتبال و همسر و خانواده با عکس و ناگفته ها از شروع فوتبال تا مسابقات جهانی و گلزنی در این مقاله از مجله حرف تازه می پردازیم

با بیوگرافی «نبیل باهویی» (Nabil Bahoui‎‎) متولد ۵ فوریهٔ ۱۹۹۱ میلادی اهل استکهلم سوئد فوتبالیست و بازیکن تیم پرسپولیس ایران ، زندگینامه نبیل باهویی فوتبالیست سوئدی در ایران و عضو تیم ملی فوتبال سوئد ، عکس ها و تصاویر شخصی و ورزشی جدید (نبیل یاهویی) بازیکن فوتبال ، خانواده و سوابق ورزشی نبیل باهویی ویکی پدیا و پیج اینستاگرامش در مجله حرف تازه آشنا شوید

بیوگرافی نبیل باهویی بازیکن پرسپولیس و همسرش+ خانواده، عکس ها و مسابقات

زندگینامه و بیوگرافی نبیل باهویی فوتبالیست سوئدی

نبیل باهویی فوتبالیست، بازیکن تیم ملی فوتبال مردان سوئد متولد ۵ فوریه ۱۹۹۱ اهل استکهلم سوئد و دارای قد ۱٫۸۸ متر است. او که بیشتر در رشته فوتبال فعالیت دارد، عضو تیم ملی فوتبال مردان سوئد است و عنوان فوتبالیست مسلمان را به خود اختصاص داده است.

او فوتبالیست سوئدی و بازیکن تیم ملی فوتبال مردان سوئد با قد ۱٫۸۸ متر است که در پست وینگر و مهاجم برای تیم ملی فوتبال مردان سوئد و باشگاه کنونی پرسپولیس بازی میکند.

ویژگی اصلی سبک بازی نبیل باهویی این است که “خوب” شوت می کند و در ضربات آزاد خطرناک است. همچنین از قدرت بدنی بالایی برخوردار است و در گلزنی نیز مهارت دارد.

بیوگرافی نبیل باهویی کیست و اهل کجاست

سبک بازی باهویی در نوع خود جالب است، او معمولا از جناحین داخل محوطه جریمه می آید و به سمت حریف دریبل می زند. او با توانایی شوت بالا، می تواند «یک ضربه قوی از راه دور» را درون دروازه حریف ارسال کند.

نبیل باهویی بازیکن فوتبال تیم ملی سوئد می باشد که قرار است در فصل جدید برای تیم پرسپولیس بازی کند. او تا کنون برای تیم های بزرگی چون بروماپویکارنا گروندال (قرضی)، وسبی یونایتد، آکروپولیس، ای‌آی‌کی، الاهلی عربستان، هامبورگ، گراس‌هاپردی، گرافشاپ، القطر، پرسپولیس و تیم ملی سوئد بازی کرده است.

نبیل باهویی در سایت ترنسفر مارکت، قیمت او در سایت ترنسفر مارکت معادل ۵۰۰ هزار یورو است

خانواده و زندگی شخصی

نبیل باهویی یک فوتبالیست مسلمان است. پدر و مادرش در مراکش به دنیا آمدند و هر دو مسلمان هستند. باهویی با نام مستعار به سبک سوئدی “Nabbe” شناخته می‌شود.

نبيل بحوي (نبیل باهویی)؛ بازیکن فوتبال اهل سوئد است که در پست مهاجم برای باشگاه فوتبال پرسپولیس در لیگ برتر خلیج فارس بازی می‌کند.

ازدواج و همسرش

از زندگی خصوصی و روابط عاطفی نبیل باهویی خبری در رسانه ها منتشر نشده است. به نظر می رسد او مجرد است.

بیوگرافی نبیل باهویی بازیکن جدید پرسپولیس کیست

سوابق ورزشی

باهویی فوتبال را تیم های پایه در شهر زادگاهش شروع کرده و کم کم رشد کرد تا جایی که از سن کم برای بازی در تیم ملی فوتبال سوئد دعوت شد. او سابقه بازی در تیم ملی زیر ۱۹ سال و تیم ملی سوئد را در کارنامه دارد. اگر چه نبیل یک مهاجم است، اما آمار چشمگیری در گلزنی ندارد و در تیم ملی تنها یک گل به ثمر رسانده است.

او در هشتم نوامبر ۲۰۱۲، با قراردادی ۳٫۵ ساله با ای‌آی‌کی پیوست. وی از توانایی های تهاجمی خود برای گلزنی و یافتن بهترین موقعیت ها، به AIK کمک کرد تا با مالمو برای عنوان قهرمانی لیگ برسد. او یکی از تاثیرگذارترین و کلیدی ترین بازیکنان تیمش در این دوران بود.

سوابق گلزنی

نبیل باهویی بازیکن سوئد پرسپولیس، از ۲۶ اوت ۲۰۱۴، سابقه بازی در تیم ملی سوئد را در کارنامه خود دارد. او برای اولین بار در بازی دوستانه مقابل استونی بازی کرد. و همچنین زمانی که سوئد در مسابقات مقدماتی قهرمانی اروپا ۲۰۱۶ مقابل اتریش بازی کرد، در این تیم حضور داشت.

نبیل باهویی

نبیل باهویی در سال ۲۰۰۸، باهویی به تیم اصلی بروماپویکارنا پیوست. جایی که توانست موثر ظاهر شود و توجه رسانه ها را به خود جلب کند. او بازیکن اصلی تیم در بسیاری از مسابقات بود.

او همچنین به Gröndals IK، AFC Eskilstuna و Akropolis IF به صورت قرضی بازی کرده است.

در ۸ نوامبر ۲۰۱۲، باهویی قراردادی ۳٫۵ ساله با AIK امضا کرده است. وی از توانایی های تهاجمی خود برای گلزنی و یافتن بهترین موقعیت ها، به تیمش کمک کرد تا با مالمو برای عنوان قهرمانی لیگ برسد. او یکی از تاثیرگذارترین و کلیدی ترین بازیکنان تیمش در این دوران بود.

عکس مکه رفتن نبیل باهویی

درخشش در الاهلی

شاید برایتان جالب باشد بدانید که نبیل باهویی بازیکن سابق الاهلی عربستان بوده است. او بین سال های ۲۰۱۵ و ۲۰۱۶ به عنوان مهاجم در لیگ فوتبال عربستان بازی کرده است.

او در سال ۲۰۱۵ به باشگاه فوتبال الاهلی عربستان پیوست و ۱۰ گل به ثمر رساند. اما بعد از یکسال از الاهلی جدا کرد. یعنی عربستان او را نخواست و در همان سال با جایگرینش مذاکره کرد.

پس از الاهلی در سال ۲۰۱۶ به هامبورگ اس وی پیوست. اما به دلیل بازی کم و ضعیف قراردادش تمدید نشد.

دانلود عکس های نبیل باهویی

در سال ۲۰۱۷، باهویی با قراردادی سه ساله به گراسهاپر باشگاه زوریخ پیوست عملکرد خوب او در تیم باعث شد تا پیشنهادات جدیدی برای او ارائه شود.

در سال ۲۰۱۸ به صورت قرضی به تیم AIK پیوست و نقشی کلیدی برای این تیم ایفا کرد.

او در سال ۲۰۱۹ به دگرافشاپ پیوست و چند بازی برای این باشگاه انجام داد. او در بسیاری از مسابقات علاوه بر گلزنی توانست نقش کلیدی در نتیجه گیری بازی داشته باشد و در مدت حضورش در تیم عملکرد خوبی داشت.

صفحه رسمی نبیل باهویی

لیگ فوتبال قطر

“نبیل باهویی”، در سال ۲۰۲۳، با باشگاه قطر اس سی لیگ ستارگان قطر قرارداد امضا کرد، اما پس از انجام ۸ بازی لیگ از باشگاه جدا شد.

نبیل باهویی بازیکن جدید پرسپولیس کیست

در ۱۲ سپتامبر ۲۰۲۳، باهویی قراردادی یک ساله با قهرمان لیگ برتر خلیج فارس پرسپولیس امضا کرد.

آلبوم تصاویر و پیج اینستاگرام نبیل باهویی

نبیل باهویی با نام nabilguldish@ در اینستاگرام فعالیت دارد.

افتخارات

لیگ برتر فوتبال سوئد:۲۰۱۸

نبیل باهویی بازیکن جدید پرسپولیس کیستعملکرد و سوابق نبیل باهویی فوتبالیست سوئدی

 

نظرات