اسامی و بیوگرافی بازیگران سریال کفش قرمز (Red Shoes) با نقش +داستان و عوامل

0

«سریال کفش قرمز» (Red Shoes) عنوان مجموعه تلویزیونی کره ای محصول سیال ۲۰۲۱ کشور کره به کارگردانی پارک گی هیون و نویسندگی هوانگ سون یونگ بر اساس زندگی یک دختر به نام جین ساخته و تولید شد. در سریال کره ای کفش قرمز بازیگران برجسته و مطرح سینما و تلویزیون کره جنوبی ایفای نقش کردند و قرار است از شبکه تلویزیونی سئول UTC+9 پخش شود. در ادامه مطلب بیوگرافی بازیگران سریال کفش قرمز با اسامی و عکس ها و نقش های هنرپیشه های این سریال همراه با اسامی عوامل و داستان کامل این سریال کره ای کفش قرمز با بازی بازیگران سرشناس کره ای… در ادامه مطلب میخوانید

سریال کفش قرمز Red Shoes-TV-Series

اسامی بازیگران سریال کفش قرمز (Red Shoes) با نقش +داستان و بیوگرافی بازیگران سریال کره ای کفش قرمز

اسامی بازیگران سریال کره ای کفش قرمز شبکه یو تی سی عبارتنداز:

  • پارک یون جائه (Park Yoon-jae)
  • KWON HYE-BIN جونگ یو مین
  • چوی میونگ گیل – Choi Myung-gil
  • سو یی هیون – So Yi-hyun
  • پارک یون جائه – Park Yoon-jae
  • جونگ یو مین – Jung Yoo Min

این سریال در ژانر ملودرام ـ عاشقانه در ۱۰۰ قسمت در سال ۲۰۲۱ تولید شد و کارگردانی آن را پارک گی هیون بر عهده داشت.

این سریال کره ای دوشنبه و جمعه ساعت ۲۱:۲۵ و تکرار در سه شنبه ۰۴:۱۰، ۰۹:۲۵، یکشنبه ۰۰:۴۰ از سئول، UTC+9) خواهد شد.

در سریال کفش قرمز ستاره های سینما و تلویزیون کشور کره جنوبی ایفای نقش کردند که از جمله آنها چوی میونگ گیل (Choi Myung-gil)، سو یی هیون (So Yi-hyun) و پارک یون جائه (Park Yoon-jae) و جونگ یو مین (Jung Yoo Min) و …می توان اشاره کرد.

بازیگران سریال کفش قرمز با نقش و داستان سریال کره ای کفش قرمز + بیوگرافی بازیگران

خلاصه داستان سریال کفش قرمز

داستان این سریال درباره دختری به نام جین است که قصد دارد انتقام مادرش را بگیرد را روایت می‌کند که پدر و برادرش را در جستجوی عشق و موفقیت ترک کرده‌است. مین هی کیونگ، مادر کیم جین است که خانواده اش را ترک می‌کند. پس از مرگ پدرش کیم جم ما می‌خواهد از مین هی کیونگ انتقام بگیرد.

«کفش قرمز» روزهای دوشنبه و جمعه ساعت ۲۱:۲۵ و تکرار در سه شنبه ۰۴:۱۰، ۰۹:۲۵، یکشنبه ۰۰:۴۰ از سئول، UTC+9) خواهد شد.

بیوگرافی هنرپیشه های سریال کره ای کفش قرمز Red Shoes

خلاصه داستان سریال کفش قرمز

 

 

سو یی هیون (So Yi-hyun) در نقش جین یا جما

سو یی هیون (So Yi-hyun) در نقش جین یا جما در بیوگرافی بازیگران سریال کفش قرمز

سو یی هیون در ۲۸ آگوست ۱۹۸۴ برابر با ۶ شهریور ۱۳۶۳ در کره جنوبی متولد شد.

جین در زندگی یک هدف دارد و آن انتقام گرفتن از مادرش است که به پدرش خیانت کرد و او و برادرش را در تعقیب آرزویش رها کرد. او که متوجه می شود مادرش در مرگ پدرش نقش داشته، هیونسئوک، نامزد خواهر ناتنی اش، هایبین را اغوا می کند و در نهایت با او ازدواج می کند. او با کنار گذاشتن نام خود جینا، به مادرش، مین هیکیونگ، به عنوان “جما” نزدیک می شود تا انتقام او را بگیرد.

چوی میونگ گیل Choi Myung-gil

چوی میونگ گیل Choi Myung-gil در بیوگرافی بازیگران سریال کفش قرمز

فیک مادر جینا یا جما است که به همسرش خیانت می کند. در نهایت، هیک یونگ خانواده اش را ترک می کند و هیوکسانگ را برای دستیابی به موفقیت انتخاب می کند. او شرکت کفش خود را راه اندازی کرد، اما زنی به نام جما همچنان مانع برنامه های او می شود. “اما صبر کن، جما دختر من است؟”

جونگ یو مین (Jung Yoo Min) در نقش کووان های بین

جونگ یو مین (Jung Yoo Min) در نقش کووان های بین

جونگ یو مین متولد ۱۰ جولای ۱۹۹۱ برابر با ۱۹ تیر ۱۳۷۰ در کره جنوبی متولد شد. او در سریال Celebrity محصول سال ۲۰۲۳ که از نتفلیکس (Netflix) منتشر شده است نیز بازی کرده است.

چوی میونگ گیل (Choi Myung-gil) در نقش مین هی کیونگ

بیوگرافی بازیگران سریال کفش قرمز

چوی میونگ گیل در سال ۱۹۶۲ در شهر سئول کره جنوبی متولد شد. از جمله سریال‌هایی که او در چند سال اخیر در آن‌ها به ایفای نقش پرداخته است می‌توان Gracious Revenge محصول سال ۲۰۱۹ را نام برد.

پارک یون جائه (Park Yoon-jae) در نقش یون گیسوک

پارک یون جائه در ۱۴ ژانویه ۱۹۸۱ برابر با ۲۴ دی ۱۳۵۹ در کره جنوبی متولد شد. سریال Vengeance of the Bride محصول سال ۲۰۲۲ از جمله آثار چند سال اخیر است که او در آن‌ها حضور داشته است.

یون با توجه به دردهای ناشی از خیانت همسرش در گذشته، او با این باور زندگی می کند که “در این دنیا عشق وجود ندارد”. و یک روز، جینا در مقابل او ظاهر می شود. با این حال، هر چه جینا بیشتر به او نزدیک می شود، بیشتر با درد قدیمی که هنوز در درونش زندگی می کند، یخ می زند. اما متوجه می شود که دلیل واقعی تلاش جینا برای ازدواج با هیونسئوک، انتقام اوست.

KWON HYE-BIN جونگ یو مین

داستان سریال کره ای کفش قرمز

خواهرخوانده جین آ. دختری که بزرگ شد تا یک کیک خوشگل شود. او دوست ندارد جین آ که فکر می کند خیلی خوش شانس است که به لورا بپیوندد و جلوی او بچرخد. چرا؟ چون هیون سوک بیشتر به جین آ نگاه میکنه تا من!

معرفی سریال کره ای کفش قرمز

کفش‌های قرمز یا کفش قرمز یک مجموعه تلویزیونی کره جنوبی سال ۲۰۲۱ با بازی چوی میونگ-گیل، سو یی-هیون و پارک یون جه است. این مجموعه به کارگردانی پارک گی هیون و نویسندگی هوانگ سون یونگ است. این درام روزانه از ۵ ژوئیه تا ۱۰ دسامبر ۲۰۲۱، در روزهای هفته ساعت ۱۹:۵۰ (کی‌اس‌تی) از کی‌بی‌اس۲ پخش شد.

سریال کره ای کفش قرمز اولین بار در تاریخ ۵ جولای ۲۰۲۱ از KBS2 بود و پخش آن در تاریخ ۱۰ دسامبر ۲۰۲۱ به پایان رسید. تعداد قسمت های سریال کره ای کفش قرمز ۱۰۰ ۴۰ دقیقه ای است.

عوامل

سریال کفش قرمز عواملی مانند کارگردانی پارک گی هیون و نویسندگی هوانگ سون یونگ دخیل هستند

نظرات