مدل مانتو اداری شیک ۱۴۰۲ + عکس مانتو اداری

0

در این پست می توانید مانتو شلوار مدل سه تکه و مدل مانتو اداری شیک ۱۴۰۲ و عکس مانتو اداری و انواع مدل مانتو فرم مدرسه و جدیدترین مانتو مدرسه دخترانه و مانتو با پارچه کرپ مازراتی و جدیدترین مانتو اداری و رسمی را مشاهده کنید.

     مدل مانتو اداری شیک

مدل مانتو اداری شیک

مدل مانتو اداری شیک

در بسیاری از شرکت ها و سازمان های بزرگ ایران مانند سایر نقاط جهان معمولا یک تم خاص برای پوشش کارمندان وجود دارد و شرکت ها از یک طرح خاص با رنگ های سازمانی در لباس آقایان و بانوان استفاده میکنند که به لباس فرم معروف است. در مورد پوشش بانوان زمانی که صحبت از مانتو اداری یا مانتو فرم میشود اغلب تصویر اشخاص خوش پوش و کارمندان ایرلاین های هواپیمایی و متصدیان غرفه های نمایشگاهی در ذهن یاوداوری میشود.

مدل مانتو اداری شیک

خرید بهترین مانتو اداری شیک

مدل مانتو اداری شیک

چرا برای خانم های کارمند مانتو اداری شیک اهمیت دارد؟ خانم های کارمند بیشتر وقت خود را در سر کار می‌گذرانند به همین خاطر ترجیح می‌دهند لباس فرم آن‌ها برای کار بسیار شیک و آراسته باشد. اما یک مانتو اداری شیک چه ویژگی هایی دارد: اولین ویژگی که یک مانتو اداری شیک دارد؛ جنس نو و با کیفیت پارچه ی آن است که نشان دهنده وقار، آراستگی و دقت یک خانم کارمند است.

مدل مانتو اداری شیک

از آنجا که به طور معمول مانتو شلوار های اداری از قیمت نسبتاً بالایی برخوردار هستند، شاید خرید هر چند ماه یک بار یک مانتو شلوار اداری جدید ‌بتواند هزینه هنگفتی را بر گردن خانم های کارمند بگذارد. در حالی که آن‌ها می‌توانند با انتخاب یک محصول با کیفیت از یک تولیدی معتبر تا سال ها مانتو شلوار خریداری شده خود را تضمین کنند. به طوری که با هر بار شستشو و اتو زدن صحیح مانتو شلوار، همان حالت نو در ابتدای خرید را داشته باشد.

مدل مانتو اداری شیک

قد مانتو

مدل مانتو اداری شیک

قد مانتو باید تناسب کامل با قد شما داشته باشد و با در نظر گرفتن قد خودتون مانتو را انتخاب کنید. اگر چاق هستید بهتر است مانتو اداری با قد بلند بپوشید. اگر قد کوتاهی دارید مانتو با برش های عمودی خرج کار، باعث بلند قدرتر نشان دادن شما می شود.

مدل مانتو اداری شیک

قالب کلی مانتو شلوار اداری چه ویژگی هایی دارد؟

معمولاً عمده طراحی در یک مانتو اداری شیک در قسمت یقه آن می باشد به طوری که بیشترین تفاوت در طرح و مدل را در انواع مدل مانتو شلوار های اداری می‌توانید در قسمت یقه آن ها ببینید. به جز قسمت یقه دیگر اجزای یک مانتو شلوار رسمی و اداری از تفاوت های جزئی با هم برخوردار هستند و به‌ کارگیری جزئیات در این گونه لباس فرم بسیار رایج است.

مدل مانتو اداری شیک

استفاده از دکمه ‌های سرآستین، استفاده از جیب نما های تزیینی بر روی سینه، استفاده از جیب نما های جلوی مانتو، استفاده از جلیقه نماها در زیر مانتو، استفاده از نوار های بته جقه یا نوار های رنگی در دوخت قسمت آستین و سینه و کمر، از انواع طرح های رایج در دوخت انواع مانتو اداری شیک می باشد.

نظرات