(فیلم) مصاحبه دردناک مستانه مهاجر با علی ضیا درباره دو راز مهم زندگیش!

0

علی ضیا و مستانه مهاجر در یک برنامه اینترنتی به نام باضیا به گفتگو نشستند. مستانه مهاجر برای اولین بار درباره دو راز مهم زندگی اش یعنی علت طلاق از پژمان بازغی و بیماری سرطان رحم خود پرده برداشت.

این اولین بار است که خانم مستانه مهاجر به صورت رسمی از طلاقش صحبت کرد و توضیحاتی درباره روابط بعد از طلاق از همسرش پژمان بازغی ارائه کرد. او درباره علی ضیا گفت: مدتی درگیر بیماری سرطان رحم هستم و یک سال و نیم است که تحت شیمی درمانی و مداوا می باشد.

(فیلم) مصاحبه دردناک مستانه مهاجر با علی ضیا درباره دو راز مهم زندگیش!

ویدئوی گفتگوی مستانه مهاجر با علی ضیا درباره طلاق و بیماری سرطان

مستانه مهاجر میگوید از پژمان بازغی طلاق گرفته، اما همچنان با هم در ارتباط هستند و حتی بیشتر از قبل یکدیگر را می بینند.

گفتگو و مصاحبه علی ضیا و مستانه مهاجر، ۱ ساعت طول کشید و این خانم هنرمند در بخشی از اظهاراتش گفت: ما طلاق گرفتیم اما احترام زیادی برای هم قائلیم و هیچ مشکل خاصی با هم نداریم فقط اختلاف نظر داشتیم و طلاق گرفتیم و پژمان پدر فرزندم هست و احترامش را خیلی دارم.

پژمان بازغی در سال ۱۳۸۶ با مستانه مهاجر ازدواج کرد و یک دختر به نام نفس دارند که هم پیش مادرش زندگی می کند و هم نزد پدرش

علت طلاق

تاکنون علت دقیق طلاق و جدایی پژمان بازغی و مستانه مهاجر مشخص نشده ، اما به نظر میرسد که اختلاف نظر و برخی اختلافات زندگی مشترک باعث تا این زوج هنرمند سینما از هم جدا شوند و نتوانند با یکدیگر زندگی کنند.

نظرات