زمان پخش برنامه باضیا با اجرای علی ضیا / پادکست علی ضیا را کجا ببینیم

0

برنامه باضیا (پادکست علی ضیا) جدیدترین برنامه اینترنتی گفتگو محور به تهیه کنندگی، کارگردانی و اجرای علی ضیا می باشد که هر شب ساعت ۲۱ در تمامی اپ‌های پادگیر و یوتیوب پخش میشود. اولین قسمت پادکست علی ضیا در پلتفرم های پادگیر و یوتیوب با حضور مستانه مهاجر روی آنتن رفت. جزویات پخش برنامه باضیا را در ادامه از مجله حرف تازه می خوانید:

پادکست علی ضیا

ساعت و زمان پخش برنامه باضیا با اجرای علی ضیا

پادکست علی ضیا به نام باضیا جدیدترین برنامه اینترنتی درباره زنان تاثیرگذار و موفق ایرانی در رشته‌ های مختلف در سال ۱۴۰۲ تولید و پخش شد. این برنامه به تهیه کنندگی، کارگردانی و اجرای علی ضیا مجری مشهور صدا و سیما بوده و قرار است هر شب ساعت ۲۱ مهمان خانه های ایرانیان شود.

نخستین قسمت از برنامه ی پادکست «باضیا» ساعت ۲۰ شهریور ماه منتشر شد. ضیا که پس از نزدیک به یکسال و نیم غیبت و کناره گیری از اجرا، در این پادکست میزبان زنان تاثیرگذار و موفق ایرانی در رشته‌ های مختلف خواهد بود.

زمان پخش برنامه باضیا با اجرای علی ضیا / پادکست علی ضیا را کجا ببینیم

پادکست علی ضیا را کجا ببینیم

پادکست با ضیا هر شب یا به صورت هفتگی در تمامی اپ‌ های پخش پادکست و همچنین یوتیوب قابل دسترسی است. همچنین می توانید جزئیات پخش و مهمانان این برنامه را در پیج شخصی علی ضیا دنبال کنید و از زمان و ساعت پخش آن اطلاع حاصل فرمایید.

روزهای پخش برنامه باضیا

گفتنی است، علی‌ ضیا یکی تز مجریانی است که آخرین اجراش در صدا و سیما برنامه فرمول یک و شب یلدا بود و پس از آن به دلایل نامعلوم در تلویزیون اجرا نکرد. اما حالا با گذشت ۱ سال و نیم به عرص اجرا برگشته و یکی از برنامه های خوب برای زنان موفق ایرانی ساخته است. او در این پادکست میزبان زنان تاثیرگذار و موفق ایرانی در رشته‌ های مختلف خواهد بود. برنامه «باضیا» با تهیه کنندگی، کارگردانی و اجرای علی ضیا در تمامی اپ‌ های پخش پادکست و همچنین یوتیوب قابل دسترسی است.

نظرات