با جراحی لیفت صورت به زیبایی همیشگی برسید

0

زیبایی گرایشی است که به زمان ، مکان و حتی جنسیت محدود نمی شود. تا حالا به این موضوع دقت کرده اید که آدمی از دیرباز تا کنون به دنبال راهی بوده و هست که پیری را به تعویق بیاندازد. بالا رفتن سن همیشه برای انسان ها یک امر ترسناک تلقی شده است ؛ زیرا در پی آن زیبایی و شادابی فرد کمرنگ می شود. حتی اگر به انیمیشن ها و کارتون های دوران کودکی نگاه کنیم همیشه یک سو از داستان فردی است که برای حفظ جوانی و زیبایی خود تقلا می کند ؛ مثلا انیمیشن راپونزل. اگر در جریان داستان آن نیستید باید به شما بگوییم که راپونزل دختری بود با موهای جادویی بلند و طلایی. راپونزل توسط یک پیرزن به نام مادر گاتل در یک برج نگهداری می شد و اجازه بیرون رفتن نداشت ؛ اما چرا؟ به این خاطر که مادر گاتل با استفاده از جادو شفا بخش موهای راپونزل به جوانی و زیبایی همیشگی برسد. امروزه هم همه ما در تلاش هستیم که راهی پیدا کنیم تا مانند جادو موهای راپونزل ، ما را به زیبایی و جذابیت ماندگار برساند ؛ البته از راه و مسیر درست. بیایید کمی جدی تر راجع به این موضوع بحث کنیم. در ملاقات و ارتباط اول ، همیشه چهره افراد تاثیر گذارترین فاکتور هستند و در ذهن ماندگار میشود. همه ما دوست داریم زیباترین تصویرمان در ذهن دیگران نقش ببندد. پس با چین و چروک های صورت که اجازه نمی دهند چهره ما جوان و به اصطلاح قشنگ دیده شود چه کنیم ؟ اگر به دنبال یک راه حل ایده آل و ماندگار هستید ، در مورد جراحی لیفت صورت تامل کنید ؛ چون این قابلیت را دارد که شما را به خواسته تان برساند.

جراحی لیفت صورت

جادو عمل فیس لیفت

همانطور که پیش تر اشاره شد ، در این بخش قرار است از جراحی لیفت صورت صحبت کنیم و مزایا و قابلیت های آن را مورد بررسی قرار دهیم.

با رسیدن به سن ۲۵ سالگی باید کم کم انتظار پیدایش چین و چروک هایی را بر روی صورت داشته باشیم. حالا برخی افراد به واسطه ژنتیک خوب و سبک زندگی سالم ، کمی دیرتر شاهد این مسئله هستند و برخی دیگر زودتر. اما در هر حال ، دیر یا زود ، پوست حالت صاف و شاداب خود را از دست می دهد و فرد را برای جلوگیری از شدت یافتن این امر به تکاپو وا میدارد.

شاید در دوران اولیه که پوست و عضلات صورت به طور چشمگیر هنوز دچار افتادگی نشده اند ، شما برای انجام پروسه های جوانسازی غیرتهاجمی اقدام کنید. اما همیشه این فرایندها پاسخگو نیستند و نمی توانند نتیجه دائمی را برای شما به همراه داشته باشند. با گذر زمان چین خوردگی و افتادگی برروی صورت نمای بیشتری پیدا میکند و اینجاست که شما باید یک فکر اساسی کنید.

جراحی لیفتینگ صورت این قابلیت را دارد که افتادگی های شدید پوست و عضلات صورت را به طور کامل برطرف کند. با توجه به اینکه فرایند مذکور ماهیت جراحی دارد ، نتیجه حاصل از آن ماندگار و طولانی مدت خواهد بود.

خوشبختانه این پروسه زمانی که به دست متخصص انجام گیرد ، بدون بروز هیچ گونه مشکلی ، جوانی را به شما باز می گرداند. پس در انتخاب جراح بهترین عملکرد را از خود نشان دهید. بعد از یک عمل فیس لیفت موفق ، چهره شما از سن واقعی تان جوان تر دیده میشود ؛ امری که باعث پیدایش اعتماد به نفس فوق العاده در افراد به خصوص بانوان می گردد.

آمار بالای آقایان در میان متقاضیان لیفت صورت

امروزه نه تنها بانوان ، بلکه آقایان بازار جراحی های زیبایی را گرم و پر تب و تاب نگه داشته اند. طبق آمار و داده ها ، فیس لیفت یکی از پروسه های پر طرفدار در میان مردان است. در عصر حاضر ، دیگر مثل گذشته انجام جراحی های زیبایی برای آقایان ، مسئله خجالت آوری نیست و به راحتی مطرح میگردد. همین امر ، یعنی کنار گذاشتن عقاید بی اساس و منسوخ شده ، موجب شده که آقایان نیز به زیبایی و جوانی خود اهمیت بیشتری دهند و برای آن تلاش کنند.

جراحی فیس لیفت به دلیل نتایج طبیعی و نچرالی که همراه دارد ، توجه آقایان را به خود جلب کرده است. زیرا مردان تغییراتی را می پسندند که طبیعی و نرمال بوده و چهره شان را غیرعادی و مصنوعی نشان ندهند ؛ به بیانی جلوه مردانه صورت شان حفظ شود.

به عنوان کلام آخر این نوید را به شما می دهیم که عمل لیفت کردن صورت ، دارای تکنیک و متدهای مختلفی است که برای هر فرد با هر میزان مشکل چین و چروک و افتادگی پوست ، توسط جراح مناسب ترین متد ، قابل اجرا می باشد. تلاش برای زیبایی و جوانی بیشتر یک نکته مثبت است و میتواند امید فرد به زندگی و بهتر زیستن را در وی نمایان سازد./۵۳۹۷۱۳

منبع : دکتر حدادی

نظرات