فحاشی رکیک هوادارنماها به همسر فیلیپه کایسدو بازیکن پرسپولیس در اینستاگرام

0

فحاشی رکیک هوادارنماها به همسر فیلیپه کایسدو بازیکن پرسپولیس در اینستاگرام

اینستاگرام همسر فیلیپه کایسدو بازیکن پرسپولیس به علت توهین و فحاشی کاربران ایرانی خصوصی شد. فیلیپه کایسدو که بمب نقل و انتقالات پرسپولیس معروف شده، به دلیل فحاشی کاربران و هوادار نماها به همسرش از پیوستن به پرسپولیس انصراف داد. همچنین این کاربران ایرانی به کایسدو پیام دادند که دیدی با لوکادیا چه کار کردند؟

فحاشی رکیک هوادارنماها به همسر فیلیپه کایسدو بازیکن پرسپولیس در اینستاگرام

حمله به اینستاگرام همسر فیلیپه کایسدو بازیکن پرسپولیس

حمله کاربران ایرانی به صفحه اینستاگرام زن (همسر) فیلیپه کایسدو بمب نقل و انتقالات پرسپولیس، د حال رخ داد که او در یک قدمی پیوستن به جمع سرخ پوشان بود. ماریا گارسیا، همسر فیلیپه کایسدو بمب نقل و انتقالات پرسپولیسدل اسپانیایی و اینفلوئنسر است که از سال ۲۰۱۵ با کایسدو ازدواج کرده و آنها یک فرزند دختر هم دارند.

ماجرای توهین کاربران ایرانی به اینستاگرام زن مهاجم جدید پرسپولیس

حمله کاربران ایرانی به صفحه زن فیلیپه کایسدو پیوستن مهاجم سابق منچسترسیتی، لاتزیو و اینتر به پرسپولیس منتفی شد!

پیوستن مهاجم سابق تیم‌های بزرگی چون منچسترسیتی، اینترمیلان و لاتزیو به عجیب‌ترین دلیل ممکن یعنی حمله کاربران ایرانی به صفحه زن فیلیپه کایسدو منتفی شد!

به گزارش انصاف ورزشی، در یکی دو روز گذشته نام یک مهاجم پا به سن گذاشته اما با کارنامه اکوادوری یعنی فیلیپه کایسدو حوالی باشگاه پرسپولیس شنیده می‌شد تا آنجا که یکی از رسانه‌های عربستانی کار انتقال وی به سرخ‌های پایتخت را تمام شده دانست.

اما رضا درویش ساعاتی قبل و در یک برنامه تلویزیونی از منتفی شده این انتقال به عجیب‌ترین دلیل ممکن خبر داد؛ درویش حمله کاربران ایرانی به صفحه زن فیلیپه کایسدو مهاجم سابقا محبوب سیمونه اینزاگی و فحاشی به او را دلیل منتفی شدن پیوستن این مهاجم به پرسپولیس اعلام کرد.
پرسپولیس همچنان برای جذب مهاجم خارجی در حال تلاش است و در شرایطی که در جلسه هیئت مدیره پرسپولیس جذب مهاجم طی ۴۸ ساعت آینده تصویب شده بود، این اتفاق باز هم عقب افتاد.

از روز گذشته در رسانه‌ها نام فیلیپه کایسدو، مهاجم اکوادوری مطرحی که سابقه بازی در منچستر سیتی و اینتر را نیز دارد به میان آمده بود و حتی تصاویر فتوشاپی از او با پیراهن پرسپولیس نیز طراحی شده بود.

درحالی که هواداران پرسپولیس به جذب یک مهاجم با کیفیت امیدوار شده بودند حالا درویش خبر کنسل شدن این انتقال را به خاطر عجیب‌ترین دلیل ممکن را داد.

درویش در این خصوص گفت: ما با یک بازیکن تقریبا تمام کردیم و قرارداد را فرستادیم اما گاها آدم شرمنده می‌شود. کارهایی می‌کنند برخی شبه هواداران… با بازیکنی که صحبت کردیم و تمام شد، گفت باید با همسرم صحبت کنم. او به ما پیام داد و دیدیم ناراحت است و گفت که به چه جرمی به همسر من فحاشی کردید؟!

مدیرعامل پرسپولیس در مورد حرف‌های این مهاجم اضافه کرد: یکسری دلال‌ها دنبال این هستند که کارمان را خراب کنند و با من هم رابطه خوبی ندارند. او گفت اصلا نخواهم آمد و کاملا منتفی شد.

او در مورد لو رفتن نام این بازیکن گفت: متاسفانه از دیروز نمی‌دانم چه کسی به چه شکلی نام بازیکن را لو داد. قبل از لوکادیا هم همین اتفاق افتاد و قرارداد او دو برابر شد. حتی همین امروز صحبت کردیم که آن بازیکن گفته بود باید برای من در زعفرانیه خانه بگیرید.

او در مورد تهدید این بازیکن ادامه داد: به کایسدو پیام دادند که دیدی با لوکادیا چه کار کردند؟ برای تو بدتر خواهد شد. شما ببینید نگرش این افراد در مورد ایران و ایرانی چگونه است.

نظرات