روند موفقیت آمیز اخذ پذیرش تحصیلی در ایتالیا بدون مدرک زبان

0

طی سالهای اخیر، دانشگاه های معتبر ایتالیا قرآیند اخذ پذیرش در ایتالیا بدون مدرک زبان را در برنامه های تحصیلی خود جهت ثبت نام دانشجویان بین المللی قرار داده اند. هدف دولت ایتالیا از این روش جذب دانشجویان بین المللی از سراسر جهان با هر زبان و ملیتی می باشد. بنابراین دانشجویان بین المللی که به دنبال تحصیل در ایتالیا بدون مدرک زبان هستند، می توانند آزادانه فرآیند پذیرش در دانشگاه مورد نظر خود را پیگیری کنند. نکته قابل توجه این است که، قرآیند اخذ پذیرش در ایتالیا بدون مدرک زبان، بر خلاف اغلب کشورهای مدرن اروپایی بسیار ساده تر و در کوتاه ترین زمان ممکن صورت می گیرد. موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت با سالها تجربه در امر مهاجرت، آماده پاسخگویی به سوالات شما در این زمینه می باشد. به طور کلی تحصیل در ایتالیا به ویژه بدون مدرک زبان بهترین گزینه برای دانشجویان مستعد بین المللی از سراسر جهان می باشد.

فرآیند اخذ پذیرش تحصیلی در ایتالیا بدون مدرک زبان

یکی از مباحث کلیدی که متقاضیان تحصیل در ایتالیا بدون مدرک زبان باید مورد بررسی قرار دهند، فرآیند اخذ پذیرش در این زمینه می باشد. برای درک بهتر از فرآیند اخذ پذیرش تحصیلی در ایتالیا بدون مدرک زبان به موارد زیر توجه فرمایید:

  • در قدم اول باید تحقیق کنید و لیستی از دانشگاه ها و دوره های تحصیلی در ایتالیا را تهیه کنید.
  • وب سایت های اغلب دانشگاه های معتبر در ایتالیا را بررسی کنید و با توجه به حرفه خود بهترین را برای خود انتخاب کنید.
  • متقاضیان باید برای دانشگاه های ایتالیا بدون مدرک زبان که انتخاب کرده اند به صورت آنلاین درخواست دهند.

در نمودار زیر می توانید روند پذیرش تحصیل در ایتالیا بدون مدرک زبان را طی سالهای اخیر مشاهده فرمایید:

پذیرش تحصیلی در ایتالیا

انواع موسسات جهت اخذ پذیرش تحصیلی در ایتالیا بدون مدرک زبان

همانطور که می دانید برترین موسسات آموزشی بین المللی در کشور ایتالیا قرار گرفته اند، اما فقط برخی از این دانشگاه ها شرایط اخذ پذیـرش تحصیل در ایتالیا بدون مدرک زبان را رعایت می کنند. بنابراین قبل از ورود به ایتالیا باید با دانشگاه های معتبری که شرایط اخذ پذیرش تحصیلی بدون مدرک زبان را رعایت می کنند آشنا شوید. در غیر این صورت با مشکلات گسترده ای در طول اقامت خود در این کشور مواجه خواهید شد. البته لازم به ذکر  است که، برای دریافت صندلی در دانشگاه های ایتالیا بدون مدرک زبان باید در جلسه مصاحبه در این دانشگاه ها شرکت کنید.

برای آشنایی بیشتر با انواع موسسات آموزشی جهت اخذ پذیرش تحصیلی در ایتالیا بدون مدرک زبان به جدول زیر مراجعه فرمایید:

انواع موسسات آموزشی بدون مدرک زبان در ایتالیا خصوصیات
دانشگاه بولونیا دانشگاه بولونیا دومین موسسه آموزشی قدیمی در جهان می باشد. به طور کلی، دانشگاه بولونیا به عنوان قدیمی ترین دانشگاه در جهان غرب شناخته می شود.
دانشگاه میلان یکی از مهمرتین دلایل انتخاب دانشگاه میلان برای تحصیل بدون مدرک زبان در ایتالیا، هزینه شهریه مقرون به صرفه در این موسسه آموزشی می باشد.
دانشگاه فلورانس دانشگاه فلورانس داری ساختار چند پردیسی می باشد، که فرصت یادگیری و ترویج فعالیت های تحقیقاتی پایدار را در سراسر منطقه تضمین می کند.
دانشگاه پادوا دانشگاه پادوا به دانشجویان هم آموزش حرفه ای و هم پس زمینه فرهنگی محکمی را ارائه می دهد.

برای آشنایی بیشتر با دیگر دانشگاه های بدون مدرک زبان در ایتالیا به تصویر زیر توجه فرمایید:

پذیرش تحصیلی در ایتالیا

مزایا اخذ پذیرش تحصیلی در ایتالیا بدون مدرک زبان

اخذ پذیـرش تحصیلی در ایتالیا بدون مدرک زبان دارای مزیت های بی شماری برای متقاضیان بین المللی از سراسر جهان می باشد. برخی از مهمترین مزیت های تحصیل در ایتالیا به زبان انگلیسی عبارت اند از:

مزیا اخذ پذیرش تحصیلی در ایتالیا بدون مدرک زبان توضیحات
دانشگاه های معتبر اصلی ترین مزیت اخذ پذیرش تحصیلی در ایتالیا بدون مدرک زبان امکان تحصیل در دانشگاه های معتبر این کشور می باشد.
دوره های آموزشی متنوع در واقع هیچ کمبودی برای پذیرش تحصیلی در ایتالیا به زبان انگلیسی در دوره های آموزشی مختلف وجود ندارد.
شرایط پذیرش ساده اخذ پذیرش تحصیلی در ایتالیا بدون مدرک زبان در ایتالیا در کم ترین زمان ممکن صورت می گیرد.
مدارک معتبر بین المللی اخذ پذیرش تحصیلی در ایتالیا بدون مدرک زبان موجب می شود تا دانشجویان از مدارک معتبر دانشگاه های این کشور برای آینده شغلی مناسب در سراسر جهان بهره مند شوند.

هزینه اخذ پذیـرش تحصیـلی در ایتالیا بدون مدرک زبان

یکی از موضوعات کلیدی که اغلب متقاضصیان اخذ پـذیرش تحصیلی در ایتالیا بدون مدرک زبان نادیده می گیرند، هزینه اخذ پذیـرش تحصیلی می باشد. به عبارت دیگر، بدون پرداخت هزینه اخذ پذیـرش تحصیلی در ایتالیا بدون مدرک زبان، اجازه تحصیل در این کشور را نخواهید داشت. هزینه اخذ پذیـرش تحصیلی در ایتالیا بدون مدرک زبان بسته به موسسه آموزشی مربوطه دانشجویان در این کشور متفاوت خواهد بود. اما هزینه اخذ پـذیرش معمولا بین ۱۱۰۰€ تا ۱۳۰۰€ (یورو) بسته به دانشگاه مورد نظر متقاضیان متفاوت خواهد بود. البته لازم به ذکر است که، برخی از دانشگاه های این کشور نیز هیچ گونه هزینه پذیـرش تحصیلی از دانشجویان متقاضی دریافت نمی کنند. در نهایت اینکه دانشگاه های بسیار در ایتالیا هزینه اخذ پذیـرش تحصیلی را از دانشجویان خود دریافت نمی کنند. جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص اخذ پذیـرش تحصیلی در ایتالیا بدون مدرک زبان به سایت موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت مراجعه فرمایید./۲۱۰۶۵۷

نظرات