نرگس موسوی زاده بازیگر نقش رویا در سریال بازپرس کیست +‌بیوگرافی و عکس جنجالی

0

نرگس موسوی زاده بازیگر نقش رویا در سریال بازپرس است. این سریال به کارگردانی احمد معظمی و تهیه کنندگی محمدرضا شفیعی تولید شده است.

بازیگر نقش رویا در سریال بازپرس کیست

نرگس موسوی زاده متولد دهه ۷۰ است. او بازیگری را از تئاتر آغاز کرده و با ایفای نقش در فیلم ها و سریال های تلویزیونی به چهره هنری تبدیل شد.

نرگس موسوی زاده بازیگر نقش رویا در سریال بازپرس کیست +‌بیوگرافی و عکس های جنجالی

 

بیوگرافی نرگس موسوی زاده

نرگس موسی زاده بازیگر نقش رویا در سریال بازپرس یکی از بازیگران سینما و تلویزیون است که کار هنری را با تئاتر آغاز کرده است.

وی مجرد است و تااکنون ازدواج نکرده است.

از مهترین آثار هنری وی می توان به فیلم بی آبان و سریال بازپرس، سریال چسب زخم به کارگردانی سیدحامد تهرانی علوی اشاره کرد.

او به جز بازیگری به عنوان مدل و چهره پرداز نیز فعالیت داشته است. در واقع وی بیشتر در زمینه بازیگری فعالیت دارد تا مدلینگ و گریموری!!

بازیگر نقش رویا در سریال بازپرس کیست + بیوگرافی و عکسهای شخصی و همسرش

نرگس موسوی زاده در سریال بازپرس بازیگر نقش رویا است (رویا دختر هدایت مسلمی است که با خانواده اش زندگی می کند و با برادرش مشکل دارد)، او اگرچه نقش کوتاهی در سریال بازپرس دارد، اما یکی از بازیگران نقش و کارکتر مهم است که تاثیری زیادی در پیش برد قصه دارد.

این بازیگر جوان درباره نقش رویا در مجموعه بازپرس در صحفه شخصی اش نوشت : باعث افتخارم بود که در کنار شما بزرگان عرصه هنر توانستم قدم کوچکی بردارم ؛ امیدوارم که مورد پسند مردم عزیز واقع شود

بیوگرافی نرگس موسوی زاده بازیگر نقش رویا در سریال بازپرس کیست

سوابق بازیگری

نرگس موسی زاده، از بازیگران سینما و تلویزیون است که کار هنری را با تئاتر آغاز کرده است.

او ابتدا به عنوان بازیگر تئاتر وارد حیطه سینما و تلویزیون شد.

او برای اولین بار با بازی در سریال چسب زخم واد قاب تلویزیون شد و نقش کوتاهی را بازی کرد.

اگر چه در این سریال دیده نشد، اما در سریال بازپرس نقشی مهم را ایفا کرد و در بین مخاطبان به شهرت رسید. رویا دختری است که میطع خانواده است و حرف پدر و مادرش را گوش می کند. اما در بین مشکلاتی برای او پیش می آید که درباره مهاجرت برادرش است که گرفتار کلاهبرداری میشود.

بیوگرافی نرگس موسوی زاده

حالا او یکی از چهره های هنری است که مردم او می شناسند و در آینده ای نزدیک ایشان را در فیلم ها و سریال های زیادی خواهیم دید.

خانم نرگس موسوی زاده یکی از بازیگران سریال تلویزیونی «چسب زخم» به کارگردانی سیدحامد تهرانی علوی بود که در کنار بازیگرانی همچون ساناز سماواتی، اتابک نادری، سیاوش مفیدی، شهرزاد عبدالمجید، سوسن پرور، مینا نوروزی، حسین یار یار، فرهاد بشارتی، فاطمه شکری، ارسطو خوش رزم، وحید شیخ زاده، تجارب خوبی را کسب کرد.

نرگس موسوی زاده در جدیدترین کار هنری خود در سریال بازپرس نقش رویا دختر هدایت مسلمی با بازی مهدی فخیمر زاده را ایفا می کند.

اسم واقعی نقش رویا در سریال بازپرس

سریال بازپرس در سال ۱۴۰۲ به کارگردانی احمد معظمی، ساخته شده است. تهیه‌ کنندگی این سریال ایرانی را محمدرضا شفیعی بر عهده داشته است.

او در کنار بازیگران زیادی نظیر مهرداد رضایی، ستاره‌ سادات قطبی،سیامک راشدی، رضا مولایی، نیلوفر پارسا، یاسمن معاوی، پوراندخت مهیمن، محسن قصابیان، آذین احرامی، حمیدرضا هدایتی، مرتضی تهرانی، محسن بهرامی، هادی دیباجی، شهین تسلیمی، مجید پتکی، رسول نجفیان، کاظم هژیرآزاد، شهروز دل افکار، فریبا متخصص، مهدی فخیم زاده، نجارب خوبی کسب کرد.

نظرات