بیوگرافی محسن میری همسر روناک یونسی کیست و اهل کجاست +‌حواشی طلاق و اینستاگرام

0

محسن میری همسر روناک یونسی کیست و اهل کجاست؟ بیوگرافی و سوابق و ماجرای ازدواج آنها که در این مطلب به زندگی و فعالیت های محسن میری مدل و بازیگر از ازدواج تا طلاق و قهرمانی و بیوگرافی شخصی و حرفه ای وی خواهیم انداخت.

محسن میری همسر روناک یونسی کیست و اهل کجاست +‌بیوگرافی و اینستاگرام

بیوگرافی محسن میری همسر روناک یونسی کیست و اهل کجاست +‌بیوگرافی و اینستاگرام

محسن میری و همسرش روناک یونسی که در سال ۱۳۹۱ با هم ازدواج کرده بودند طلاق گرفتند. این زوج با پاک کردن عکس ها و تصاویر مشترک نشان دادند که مدتی است از هم جدا شدند. مهرسام و مهراز حاصل ازدواج محسن میری و روناک یونسی می باشد و در حال حاصر در کانادا زندگی می کنند. اما محسن میری کیست

بیوگرافی محسن میری

محسن میری متولد ۲۰ آبان سال ۱۳۶۴ در تهران و در زمینه مدلینگ و مربیگری پرورش اندام فعالیت دارد. او مدتی نیز به عنوان بازیگر در سینما و تلویزیون ایران مشغول بکار بود. محسن میری همسر روناک یونسی بازیگر ایرانی است که در شهریور ۱۴۰۲ خبر جدایی و طلاق آنها در شبکه های اجتماعی منتشر شد.

محسن میری در سریال سقوط آزاد بازی کرده است. وی در سال ۹۹ با همسرش روناک یونسی از ایران مهاجرت کرد و در حال حاضر با همسر سابقش در کانادا زندگی می کند.

بیوگرافی محسن میری همسر روناک یونسی کیست و اهل کجاست +‌حواشی طلاق و اینستاگرام

محسن میری، متولد ۲۰ آبانماه ۱۳۶۴ در تهران، مدل و مربی بدنسازی پرورش اندام است. او یکی از ورزشکاران و مربیان تناسب اندام است که فیلم های آموزش تناسب اندام او در شبکه های اجتماعی به اشتراک می گذارد و در بین کاربران دست به دست میشود. اما شغل اصلی او مدلینگ بوده و با کمپانی های بزرگ مد و پوشاک و اکسسوری همکاری دارد.

بیوگرافی و شغل محسن میری همسر روناک یونسی کیست و اهل کجاست +‌حواشی طلاق و اینستاگرام

سوابق شغلی

محسن میری یک بدنساز و مدل ایرانی است که در خارج از کشور فعالیت دارد. او دارای یک باشگاه بدنسازی بوده که در آن به مربیگری مشغول است.
اما خودش از نوجوانی و زمانی که در ایران بود، ورزش را از باشگاه بدنسازی شروع کرد و سپس بطور حرفه ای ان را ادامه داد. تا جایی که حالا یکی از مربی های حرفه ای تناسب اندام می باشد.

محسن میری کیست

بازیگری

جالب است بدانید آقای میری که همسر روناک یونسی می باشد، در زمینه بازیگری نیز تجربه دارد . او در سریال سقوط آزاد با روناک یونسی همبازی شد. همبازی بودن با هم در این پروژه باعث آشنایی و ازدواجشان شد.
خودش می گوید: با روناک یونسی از سریال سقوط آزاد به کارگردانی علیرضا امینی در سال ۹۰ آشنا شدم.

بیوگرافی و شغل محسن میری همسر روناک یونسی

آنها در سال ۹۱ و بعد از یک سال آشنایی، ازدواج کردند که حاصل این ازدواج دو پسر به نام مهرسام و مهراز می‌باشد. آقای میری ۶ سال از روناک یونسی کوچکتر است.

سقوط آزاد سریال تلویزیونی به کارگردانی علیرضا امینی است و داستان این سریال درباره یک گروه خرابکار حرفه‌ای است که به واسطه آشنایی با سیستم‌های کامپیوتری قصد دارند دست به اقداماتی علیه امنیت مردم بزنند. حامد بهداد ،پوریا پورسرخ، الهام حمیدی، سامان صفاری، روناک یونسی، فخرالدین صدیق شریف، انوشیروان ارجمند، سولماز غنی و محسن‌میری از بازیگران این سریال بودند.

بیوگرافی و زندگینامه محسن میری مدل و بدنساز

مهاجرت به کانادا

میری در فروردین ماه سال ۱۳۹۹ از ایران به کشور انگلستان مهاجرت کرد. همسرش نیز بعد از مدتی به او ملحق شد. پسر دومشان مهراز در کانادا متولد شده است.

طلاق روناک یونسی و همسرش محسن میری

از سال گذشته خبر جدایی و طلاق روناک یونسی و همسرش محسن میری در شبکه های اجتماعی دست به دست میشود، اما تاکنون هیچ کدام تایید ویا تکذیب نکردند. اما در شهریور ۱۴۰۲ با پاک کردن عکس های مشترک، این شائبه بیشتر قوت گرفت که آن به اخر خط رسیدند و بعد از گذشت ۱۲ سال و با وجود داشتن دو فرزند از یکدیگر جدا شدند. با این همه، اما هنوز هیچکدام خبر جدایی و طلاقشان را تایید نکردند.

بیوگرافی و عکس های محسن میری همسر روناک یونسی کیست و اهل کجاست +‌حواشی طلاق و اینستاگرام

سیدمحسن میری از مدلهای مشهور ایرانی است که با برندهای معتبری همکاری داشته است و پوشاک تبلیغ می کند. روناک یونسی در مورد ازدواجش گفته است : ما در سریال سقوط آزاد با یکدیگر همکاری داشتیم که همانجا با هم آشنا شدیم . آشنایی روناک یونسی و میری تبدیل به آشنایی خانوادگی و در نهایت ازدواج شد

نظرات