مدل مانتو پاییزه دخترانه ۱۴۰۲ + جدیدترین مانتوهای پاییزه

0

در این پست می توانید مانتوهای جدید پاییزه و مدل مانتو پاییزه دخترانه ۱۴۰۲ و جدیدترین مانتوهای پاییزه و بهترین مانتوهای پاییزه ۱۴۰۲ و جدیدترین مانتوها برای پاییز و مانتو چهارخانه پاییزه و مدل های مانتو پشمی جدید را مشاهده کنید.

 مدل مانتو پاییزه دخترانه 1402

مدل مانتو پاییزه دخترانه ۱۴۰۲

جنس‌هائی مثل چرم، جیر، مانتوهای مخمل، مانتوهای کتانی ضخیم راه‌راه یا شطرنجی، مانتوهای پشمی، کشمیر، فلانل و پارچه‌هایی که آستر دارند برای پاییز عالی هستند. در ادامه توجه شما را به دیدن شیکترین و جدیدترین مدل مانتو پاییزه دخترانه جلب می نماییم.

مدل مانتو پاییزه دخترانه 1402

مشخصاً با سردشدن هوا معمولا به سراغ پوشاکی می رویم که ضمن زیبایی، گرمای لازم را نیز داشته باشند. به همین دلیل مهم ترین اصل در انتخاب انواع مدل مانتو پاییزه، گرم بودن آن است. به این منظور محبوب ترین پارچه های مورد استفاده در انواع مدل مانتو پاییزی کشمیرهای ساده یا چهارخونه، انواع پارچهٔ مخمل کبریتی ساده یا طرح دار و پارچه های ضدآب مناسب برای انواع مانتو بارانی است.

مدل مانتو پاییزه دخترانه 1402

مدل مانتو پاییزه ۱۴۰۲ جدید و شیک

می توانید کمی جسارت به خرج دهید و برای داشتن ظاهری جذاب‌تر در پاییز ، مجموعه‌ای از رنگ‌های روشن را انتخاب کنید. این کار با تمایل مد به سبک‌های نوستالژیک هم مطابقت دارد.

مدل مانتو پاییزه دخترانه 1402

پارچه‌ی مخمل یا Velvet را اغلب ما به اسم و شکل می‌شناسم. اما شاید برایتان جالب باشد بدانید که مخمل از دو لایه پارچه و تنیدن کرک‌ها روی آن‌ها به وجود می‌آید. به این صورت که دو لایه پارچه را به موازات هم قرار می‌دهند و کرک‌ها را به صورت عمودی روی این دو پارچه می‌بافند.

مدل مانتو پاییزه دخترانه 1402
در کنار موارد فوق، انتخاب رنگ لباس باید با توجّه به رنگ پوست شخص صورت گیرد. قانون کلی این است که رنگ لباس باید با رنگ پوست تضاد داشته باشد؛ بنابراین برای افرادی که پوست تیره دارند رنگ‌های روشن و کمرنگ مناسب‌تر است و برای افرادی که پوست روشن دارند رنگ‌های تیره و پررنگ مناسب‌تر است.

مدل مانتو پاییزه دخترانه 1402

مانتو پاییزی مخمل

مدل مانتو پاییزه دخترانه 1402

یکی از محبوب ترین پارچه های مناسب این فصل، پارچه مخمل است. مخمل چه ساده و چه طرح دار باشد، پای ثابت انتخاب افراد شیک پوش برای فصل پاییز است.

مدل مانتو پاییزه دخترانه 1402

ویژگی منحصربه فرد پارچه مخمل این است که گرمای مورد نیاز برای فصل پاییز را برای شما به ارمغان می آورد. به عبارت دیگر نه آن چنان گرم است که تحمل گرمای پاییز را برای شما طاقت فرسا کند و نه آن چنان نازک و خنک است که با کوچک ترین بادی احساس سرما کنید.

نظرات