آدرس سایت خرید آنلاین بلیط بازی پرسپولیس و النصر ۲۸ شهریور ۱۴۰۲ و قیمت بلیت

0

خرید بلیط الکترونیکی بازی پرسپولیس و النصر در لیگ قهرمانان آسیا در ۲۸ شهریور ۱۴۰۲ در صورت رفع بدون تماشاگر بودن بازی پرسپولیس و النصر کلید خواهد خورد و فوتبال دوستان و هواداران تیم های پرسپولیس و النصر می توانند از ساعت اعلام شده بلیت بازی را تهیه کنند. اما در حال حاضر این مسابقه بدون تماشاگر برگزار خواهد شد.

آدرس سایت خرید آنلاین بلیط بازی پرسپولیس و النصر ۲۸ شهریور ۱۴۰۲ و قیمت بلیت

آدرس سایت خرید آنلاین بلیت بازی تراکتور و سپاهان ۱۸ فروردین ۱۴۰۲ و قیمت بلیط

بازی پرسپولیس و النصر در حساس‌ترین دیدار بازی های لیگ قهرمانان آسیا، پرسپولیس به مصاف النصر عربستان خواهد رفت. دیداری که به دلیل حضور فوق ستاره فوتبال جهان مانند رونالدو تاثیر زیادی در بازدید و تماشاچی و تعیین سرنوشت قهرمانی خواهد داشت. بلیط بازی پرسپولیس و النصر بعد از اعلام فدراسیون فوتبال آغاز میشود.

بازی دو تیم بازی پرسپولیس و النصر در لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۳، روز سه شنبه (۲۸ شهریور) از ساعت …. در ورزشگاه آزادی برگزار می‌شود. این مسابقه بنا به دستور فدراسیون فوتبال آسیا بدون تماشاگر برگزار میشود. اما روسای فدراسیون فوتبال ایران در تلاش هستند که این مشکل را حل کنند تا تماشاگران بتوانند بازی حساس پرسپولیس و النصر را از نزدیک شاهد باشند.

بلیت فروشی بازی پرسپولیس و النصر سه شنبه ۲۸ شهریور ۱۴۰۲

بازی النصر و پرسپولیس بدون تماشاگر برگزار می شود علت آن محرومیت سرخ‌پوشان از سوی کمیته انضباطی کنفدراسیون فوتبال آسیا می باشد.

رسانه رسمی خبر ورزشی، دیدار حساس دو تیم پرسپولیس و النصر عربستان روز ۲۸ شهریورماه سال جاری در ورزشگاه آزادی تهران برگزار خواهد شد!

مهدی تاج درمورد توافق با رئیس فدراسیون فوتبال عربستان و لغو میزبانی تیم‌های ایرانی و نمایندگان سعودی در زمین بی‌طرف اظهار داشت: کنفدراسیون از سال ۲۰۱۶ تا ۵ سپتامبر امسال که امشب می‌شود، ما را محدود کرده بود. یا وقت داشتیم برای AFC توافق ببریم یا باشگاه‌های ما میزبان را معرفی کنند.

وی افزود: باشگاه‌های ما این کار را کردند زیرا به ما گفته بودند زمین بی‌طرف را معرفی کنید. پرسپولیس عمان و فکر می‌کنم نساجی هم قطر را پیش‌بینی کرده بودم اما گفتم صبر کنید.

رئیس فدراسیون فوتبال کشورمان ادامه داد: وقتی با داتو جان (دبیرکل AFC) صحبت کردیم گفتیم فقط امشب را مهلت دارد. البته گفت به عربستان بیایید. از قبل تفاهم‌نامه را با عربستان هماهنگ کرده بودیم‌ اما یاسر دنبال دریافت مجوز از وزارت ورزش عربستان بود. ما هم صبح جلسه داشتیم و او به وزارت ورزش رفت و بار دیگر برگشت. خوشبختانه اعلام کرد این وزارت‌خانه هم مشکلی ندارد. در همین راستا هم وزارت خارجه و شخص امیر عبداللهیان در مذاکراتی که با وزارت خارجه داشتند، به درخواست فدراسیون فوتبال ایران در مذاکرات خود با وزارت خارجه عربستان این موضوع را در دستور کار مذاکرات گذاشته بود.

مهدی تاج تصریح کرد: کیومرث هاشمی هم خیلی به من تاکید کرده بود اگر این کار انجام شود خیلی به نفع کشور است زیرا اکنون لیگ و باشگاه‌های عربستانی، کانون توجه فوتبالی‌ها است‌. چهره‌های شاخصی وارد فوتبال این کشور شده‌اند. ساعت ۱۴:۳۰ امروز (دوشنبه) تفاهم‌نامه‌ای امضا کردیم که یک بند مشخصش این بود ۲ طرف در زمین همدیگر بازی می‌کنند و دیگر مشکلی برای رفت‌وآمد نداریم. این اتفاق خواهد افتاد. همین که ما توافق را امضا کردیم که یک کار نو بود؛ AFC را هم آماده نگه داشته بود. ساعت یک بعدازظهر ۷ شب مالزی می‌شود. کنفدراسیون خیلی منتظر بود که تکلیف را معلوم کنیم و خوشبختانه پس از امضا شدن تفاهم‌نامه‌ به AFC اعلام کردیم و برای آن‌ها ارسال شد. سریع اعلام کردند موانع برطرف شده و این اتفاق خوب افتاد که نباید از ابتدا آغاز می‌شد. این مانع ۷، ۸ ساله برطرف شد.

قیمت بلیط

قیمت بلیت‌فروشی دیدار پرسپولیس و النصر است که به‌نوعی رونمایی از کریستیانو رونالدو فوق ستاره فوتبال جهان خواهد بود. آیا قیمت بلیت این بازی چند برابر خواهد شد؟

نظرات