زمان و ساعت کشتی حسن یزدانی و دیوید تیلور یکشنبه ۲۶ شهریور ۱۴۰۲ در صربستان

0

فوری: کشتی حسن یزدانی و دیوید تیلور در مسابقات صربستان ۲۰۲۳ در دیدار فینال در روز یک شنبه ۲۶ شهریور ساعت ۲۱ به وقت تهران برگزار خواهد شد. بر اساس برنامه اعلام شده مسابقات جهانی کشتی آزاد از سوی فدراسیون جهانی کشتی (فیلا)، روز جمعه ۲۴ شهریورماه، تمامی اوزان قرعه کشی می شود و ورزشکاران حریفان خود را می شناسند.حسن یزدانی و دیوید تیلور دسته بندی شده در وزن ۸۶ کیلوگرم تا دیدار فینال به مصاف یکدیگر نخواهند رفت و در صورت صعود هر دو مبارز به دیدار فینال یکشنبه بیست و ششم. شهریور ۱۴۰۲ از ساعت ۱۹:۳۰ رده بندی و مسابقات نهایی این وزن برگزار می شود. برنامه و زمان مسابقه کشتی حسن یزدانی در مسابقات جهانی صربستان ۲۰۲۳ بعد از صعود به نیمه نهایی و نهایی و فینال و ساعت مسابقه کشتی حسن یزدانی با دیوید تیلور در صربستان ۲۰۲۳ را در این بخش از مجله حرف تازه میخوانید

تاریخ و ساعت مسابقه کشتی حسن یزدانی و دیوید تیلور در مسابقات جهانی صربستان 2023

زمان و ساعت کشتی حسن یزدانی و دیوید تیلور یکشنبه ۲۶ شهریور ۱۴۰۲ در صربستان

فوری: با توجه به قرعه کشی بازی های پیش رو حسن یزدانی و تیلور در صورتی که موفق به پیروزی مقابل رقیبان خود بشوند همدیگر را در فینال ملاقات می کنند . دیدار فینال در روز یک شنبه ۲۶ شهریور ساعت ۲۱ به وقت تهران برگزار خواهد شد.

حسن یزدانی و دیوید تیلور در مسابقات بلگراد صربستان ۲۰۲۳ تا دیدار فینال با هم روبرور نخواهد شد. به گزارش فدراسیون جهانی کشتی، اولین کشتی حسن یزدانی در مسابقات جهانی ۲۰۲۳ در صربستان در روز ۲۵ شهریور و روز بعد در ۲۶ شهریور ماه خواهد بود. این آزادکار ایرانی در سید یک مسابقات کشتی آزاد قهرمانی جهان ۲۰۲۳ بلگراد صربستان قرار گرفته و در این رقابت ها که در روزهای ۲۵ و ۲۶ شهریور در برابر خحربفان خود روی تشک می رود. یکی از حریفان قدیمی حسن یزدانی، دیوید تیلور کشتی گیر آمریکایی است ه همیشه مسابقه این دو ورزشکار برای تمامی دنیا جذاب و تماشایی می باشد

با اعلام مسئولان برگزاری رقابت های کشتی آزاد جهانی، حسن یزدانی آزادکار وزن ۸۶ کیلوگرم ایران در روز اول مسابقات روز ۲۵ شهریور ۱۴۰۲ به روی تشک خواهد رفت.

کشتی حسن یزدانی و دیوید تیلور حریف آمریکایی در صورت صعود دو آزادکار به فینال جذاب و پر شور خواهد بود, مخصوصا با خط و نشون کشیدن های تیلور تمای دنیا منتظر مسابقه کشتی این آزادکار کشتی هستند.

قرعه‌کشی ۱۰ وزن کشتی آزاد قهرمانی جهان:

🔹در وزن ۵٧ کیلوگرم که ٣٣ شرکت کننده دارد، میلاد والی زاده پس از استراحت در دور اول، در دور دوم با رضوان کواکس از رومانی مبارزه می کند.

🔹 در وزن ۶١ کیلوگرم که ٢٧ نفر حضور دارند، رضا اطری در دور اول استراحت می کند. حریف وی در دور دوم برنده مبارزه میان کودای اوگاوا از ژاپن و نماینده اسرائیل است.

🔹 در وزن ۶۵ کیلوگرم که با حضور ۴۵ نفر برگزار می شود، رحمان عموزاد خلیلی پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم با یانیس مادی از کامبوج کشتی می گیرد.

🔹در وزن ٧٠ کیلوگرم که ٣٠ نفر شرکت کرده اند، امیرمحمد یزدانی در دور اول به مصاف پاتریک اولنزین از لهستان می رود و در صورت غلبه بر این حریف، در دور دوم با برنده مبارز میان ماگومد خانیف از آذربایجان و سنجر دوسجانوف از قزاقستان پیکار می کند.

🔹در وزن ٧۴ کیلوگرم که ۴۵ نفر حضور دارند، یونس امامی پس از استراحت در دور اول، در دور دوم با علی پاشا عمرپاشایف از بلغارستان کشتی می گیرد. زائوربک سیداکوف قهرمان المپیک و جهان از روسیه در گروه امامی حضور دارد.

🔹در وزن ٧٩ کیلوگرم که ٢٧ شرکت کننده دارد، محمد نخودی پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم به مصاف برنده مبارزه میان رمضان ساری از ترکیه و یوتا میوا از ژاپن می رود.

🔹در وزن ٨۶ کیلوگرم که مسابقات آن با حضور ۴٨ کشتی گیر برگزار می شود، حسن یزدانی پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم با لاورنس از استرالیا مبارزه می کند. دیوید تیلور قهرمان المپیک و جهان از آمریکا در طرف جدول قرار دارد و تا دیدار فینال با یزدانی روبرور نخواهد شد.

🔹 در وزن ٩٢ کیلوگرم که ٢۴ نفر حضور دارند، امیرعلی آذرپیرا در دور اول به مصاف جانگ از کره جنوبی می رود و در صورت پیروزی بر این حریف، در دور بعد با زاهید والنسیا از آمریکا دیدار می کند.

🔹در وزن ٩٧ کیلوگرم که ٣۵ نفر حضور دارند، مجتبی گلیج پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم به مصاف بنجامین هانیس از ایتالیا می رود. عبدالرشید سعداله یف قهرمان جهان و المپیک از روسیه و کایل اسنایدر از آمریکا در گروه گلیج قرار دارند.

🔹 در وزن ١٢۵ کیلوگرم که ٣٣ نفر حضور دارند، امیرحسین زارع پس از استراحت در دور نخست در دور دوم با دزیانیس خرامیانکوف از بلاروس مصاف می دهد. طاها آکگول قهرمان جهان و المپیک در گروه زارع قرار دارد و تا مرحله نیمه نهایی با نماینده کشورمان روبرو نخواهد شد.

ساعت

مسابقات کشتی بلگراد صربستان ۲۰۲۳ ۹:۳۰ به وقت ایران و ساعت ۱۰:۳۰ که آغاز دور مقدماتی است، ساعت ۱۲ به وقت ایران برگزار میشود

گفتنی است رقابت های کشتی قهرمانی جهان ۲۰۲۳ به عنوان مهمترین رقابت سالانه کشتی جهان و مهمترین رویداد این رشته پس از المپیک از ۲۵ الی ۲ مهرماه در بلگراد صربستان برگزار شد

طبق برنامه کشتی قهرمانی جهان، حسن یزدانی ستاره کشتی آزاد ایران و جهان طی روزهای ۲۵ و ۲۶ شهریور ماه روی تشک خواهد رفت.

مسابقات جهانی کشتی آزاد و فرنگی سال جاری روزهای ۲۵ شهریور تا ۲ مهرماه به میزبانی شهر بلگراد در کشور صربستان برگزار خواهد شد که این دوره از مسابقات نخستین مرحله کسب سهمیه بازی‌های المپیک ۲۰۲۴ پاریس نیز محسوب می‌شود.

نظرات