بیوگرافی امیرعلی سیم فروش فرزند دکتر سیم فروش کیست + زندگی شخصی و علت فوت

1

 بیوگرافی امیرعلی سیم فروش فرزند دکتر سیم فروش کیست + زندگی شخصی و علت فوت

امیرعلی سیم فروش فرزند دکتر سیم فروش فوق تخصص اورولوژی می باشد. امیرعلی سیم فروش متولد تهران و دارای تخصص دکترای حرفه‌ای پزشکی بود که متاسفانه در ۱۶ شهریور ۱۴۰۲ به علت سانحه تصادف درگذشت.

بیوگرافی امیرعلی سیم فروش فرزند دکتر سیم فروش + زندگی شخصی و علت فوت

بیوگرافی

دکتر امیرعلی سیم فروش متولد تهران دکترای حرفه‌ای پزشکی در شهر تهران با شماره نظام پزشکی ۱۵۵۴۱۶ می باشد. او فرزند ناصر سیم فروش فوق تخصص کلیه و مجاری ادرار بوده که در تصادف با موتور جان خود را از دست داد و تلاش پزشکان برای درمان وی بی نتیجه ماند. ناصر سیم فروش یکی از پزشکان فوق تخصص اورولوژی و رئیس بیمارستان لبافی نژاد واقع در خیابان پاسداران تهران است.

علت فوت امیرعلی سیم فروش فرزند دکتر سیم فروش

علت فوت فرزند دکتر سیم فروش سانحه رانندگی با موتور اعلام شده است. آنگونه که در اخبار آمده است، این پزشک جوان در پی تصادف با موتور دچار مصدومیت شدید شده است و پس از انتقال به بیمارستان بلافاصله تحت عمل جراحی قرار می گیرد که متاسفانه بعد از عمل جراحی فوت می کند.

علت فوت امیرعلی سیم فروش فرزند دکتر سیم فروش

تصادف پسر دکتر سیم فروش

در پی تصادف با موتور دچار مصدومیت شدید شده است و پس از انتقال به بیمارستان بلافاصله تحت عمل جراحی قرار می گیرد که متاسفانه بعد از عمل جراحی فوت می کند.

واکنش ها و پیام های تسلیت

رهبر انقلاب در پی درگذشت فرزند دکتر سیم‌فروش پیامی صادر کرد.

بسم‌الله‌الرحمن‌الرحیم

دانشمند محترم جناب آقای دکتر سیم فروش دام‌بقائه

درگذشت تأسف‌بار فرزند گرامیتان را به جنابعالی و مادر محترم ایشان و دیگر بازماندگان تسلیت عرض می کنم، و آرامش و تسلّا برای عزاداران و رحمت و مغفرت برای آن مرحوم را از خداوند مسألت می کنم.

درگذشت فرزند دکتر سیم فروش

آیت الله سید ابراهیم رئیسی عصر پنجشنبه در پیامی به دکتر ناصر سیم‌فروش ضمن ابراز همدردی و تسلیت مصیبت درگذشت فرزند وی نوشت: اینجانب با ابراز همدردی، مصیبت وارده را تسلیت می‌گویم و در این ایام پرفیض اربعین سالار شهیدان اباعبدالله الحسین علیه السلام از درگاه خداوند بزرگ برای آن مرحوم رحمت و رضوان الهی و برای جنابعالی و خانواده محترم، صبر و آرامش مسئلت دارم.

بیوگرافی و علت فوت امیرعلی سیم فروش فرزند دکتر سیم فروش

تسلیت مخبر

محمد مخبر در پیام خود به دکتر سیم‌فروش نوشت: خبر درگذشت ناگهانی فرزند برومندتان دکتر امیرعلی سیم‌فروش موجب تأثر و تالم گردید.

وی افزود: این مصیبت وارده را به جنابعالی و خانواده محترم تسلیت عرض نموده و در این ایام سوگواری دهه پایانی ماه صفر، از خداوند متعال برای آن مرحوم آمرزش و رحمت الهی و برای بازماندگان، صبر و آرامش طلب می‌کنم.

———
تسلیت وزیر بهداشت

دکتر بهرام عین اللهی، وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در پیامی درگذشت فرزند دکتر ناصر سیم فروش، مشاور عالی خود را تسلیت گفت.

متن پیام وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به این شرح است:

انا لله و انا الیه راجعون

جناب آقای دکتر ناصر سیم فروش

درگذشت تاسف بار فرزند دلبندتان موجب تأثر و تالم گردید.

این مصیبت را به جنابعالی، همسر محترم و دیگر بازماندگان صمیمانه تسلیت می‌گویم و از خداوند متعال برای شما صبر و آرامش و برای آن مرحوم که در آستانه اربعین حسینی به دیدار معبود شتافت، رحمت واسعه و حشر با اولیای الهی را مسألت دارم.

بهرام عین اللهی

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

بیوگرافی امیرعلی سیم فروش

سیدحسن خمینی

حجت الاسلام و المسلمین سید حسن خمینی با حضور در منزل دکتر ناصر سیم فروش از اعضای تیم پزشکی امام خمینی، درگذشت فرزند ایشان دکتر امیر علی سیم فروش را به وی، مادر و خانواده آن مرحوم تسلیت گفت.

———-

دکتر حسین قناعتی، رئیس دانشگاه علوم پزشکی تهران در پیامی درگذشت دکتر امیرعلی سیم فروش پسر دکتر ناصر سیم فروش عضو هیئت‌ امنای دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، از چهره‌های برجسته پزشکی و مشاور عالی وزیر بهداشت را تسلیت گفت.
متن پیام به شرح زیر است:
إنّا للّٰه وإنّا إلیْه راجعون

برادر ارجمند جناب آقای دکتر سیم فروش
با سلام و احترام
بدین وسیله با ابراز تاسف، مصیبت وارده و درگذشت نابهنگام فرزند گرامی تان را تسلیت عرض نموده و از درگاه خداوند متعال برای آن مرحوم، علوّ درجات و برای جنابعالی و خانواده محترم، صبر، شکیبائی و طول عمر همراه با سلامتی، عزّت و سربلندی خواستارم.

دکتر حسین قناعتی
رئیس دانشگاه

——–
دکتر سید علیرضا مرندی در فقدان فرزند دکتر ناصر سیم فروش پیام تسلیتی صادر کرد، متن پیام از این قرار است:

برادر گرامی جناب آقای دکتر ناصر سیم فروش

عضو محترم پیوسته و ریاست گروه قرآن، عترت و سلامت فرهنگستان علوم پزشکی

با سلام و احترام، بدینوسیله درگذشت ناگهانی فرزند برومندتان را به جنابعالی و خانواده محترم تسلیت عرض نموده و در این ایام پر فیض که مصادف با اربعین سالار شهیدان حضرت حسین ابن علی (ع) است از خداوند متعال برای آن مرحوم مغفرت و رحمت الهی و برای جنابعالی ، همسر گرامی و دیگر اعضای محترم خانواده، صبر جمیل مسئلت می نمایم.

دکتر سید علیرضا مرندی

1 دیدگاه در “بیوگرافی امیرعلی سیم فروش فرزند دکتر سیم فروش کیست + زندگی شخصی و علت فوت

  1. ازاده ابراهیمی گفت:

    اینجور ادمها اومدن خونه ش و بهش تسلیت گفتن

نظرات