بیوگرافی و عکس های سها نياستى بازیگر

0

بیوگرافی و عکس های سها نياستى بازیگر

بیوگرافی سها نياستى

سها نياستى متولد سال ۱۳۷۳ بازیگر ایرانی است. وی رشته معمارى را خوانده و در يكى از مسابقات معمارى نيز بطور مشترك، برنده جايزه شده است.

وی تنها فیلمی که بازی کرده اند فیلم سال دوم دانشکده من به کارگردانی رسول صدر عاملی است و به گفته خودش تا بحال نه تئاتر بازی کرده نه کلاس بازیگری رفته است.

سها نياستى

همسر سها نياستى

ایشان تا بحال ازدواج نکرده اند و مجرد میباشند و هیچ خبری در این مورد منتشر نشده است.

گفتگو با نیاستی در سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر

سها نیاستی بازیگر نقش مهتاب فیلم سال دوم دانشکده من در نشست خبری فیلم «سال دوم دانشکده من» گفت: نقش من رونویسی خانم نگار جواهریان نبوده البته از زمانی وارد سالن شدم بهم می‌گفتند شبیه او هستم، ولی اولین بار بود که می‌شنوم و من هم با فراخوان وارد کار شدم تست دادم علاقه داشتم اما معماری می‌خواندم و اتفاقی تست دادم بااینکه هیچ کلاسی نرفته بودم.

در این‌ بین فرزاد حسنی که اجرای جلسه را بر عهده داشت با او شوخی کرد.

رسول صدرعاملی کارگردان فیلم «سال دوم دانشکده من» نیز درباره شباهت نگار جواهریان و سها نیاستی گفت: «ازنظر من بازیگری خوب به میمیک چهره نیست من وارد این بحث در انتخاب بازیگر نمی‌شوم، برایم قوه در کار بازیگری در موقعیت‌ها مهم است. بازیگران من در این فیلم هرروز وارد جهان جدیدی می‌شدند.»

این بازیگر در پاسخ به اینکه چطور وارد سینما شده گفت: یکی از دوستان با من تماس گرفت و گفت تست می گیرند من آن زمان دانشجو بودم و گفتم اصلا وقت ندارم. من از قبل به بازیگری علاقه داشتم ولی به خاطر اینکه در مسیر معماری قرار گرفته بودم فرصتش نبود و از لحظه ای که تست دادم برایم جدی شد.
او همچنین درباره اینکه رسول صدرعاملی چطور شما را هدایت کردند گفت: با کمترین حرف. من فکر می کنم برای این نابازیگر انتخاب می کنند که خیلی نخواهد پیش فرضی داشته باشد.

عکس های سها نياستى

سها نياستى

  سها نياستى

سها نياستى

سها نياستى

سها نياستى

سها نياستى

نظرات