مرتضی خلیلی همسر دوم باران خوش اندام کیست و اهل کجاست +‌بیوگرافی و اینستاگرام

0

همسر دوم باران خوش اندام کیست و اهل کجاست؟ بیوگرافی و سوابق و ماجرای ازدواج آنها که در این مطلب به زندگی و فعالیت های همسر دوم خانم خوش اندام و بیوگرافی همسر جدیدش خواهیم انداخت.

مرتضی خلیلی همسر دوم باران خوش اندام کیست و اهل کجاست +‌بیوگرافی و اینستاگرام

مرتضی خلیلی همسر دوم باران خوش اندام کیست و اهل کجاست +‌بیوگرافی و اینستاگرام

باران خوش اندام (نها) همسر سابق امیرحسین صدیق ازدواج مجدد خود را تایید کرد. باران خوش اندام پس از طلاق از امیرحسین صدیق با فردی به نام مرتضی خلیلی ازدواج کرده است. او اعلام کرد: من یک سال پیش از آقای صدیق جدا شدم و الان همسر آقای مرتضی خلیلی هستم. وی با انتشار عکس ها و تصاویر عروسی خود و همسرش مرتضی خلیلی در پستی اینستاگرامی نوشته :
شروعی دوباره..
برای شما که از جدایی بنده و اقای صدیق عزیز آگاه نبودید، ودر سکوت خبری زندگی و جدایی رو گذروندیم، شاید کار بنده شبیه عجله کردن باشد، اما بنده هم سهم خودم طولانی در غار تنهایی و سکوت بودم. و دفن شدم. اکنون دومرتبه سر از خاک بیرون نهادم و شدم آنی که هستم.. با شروعی دوباره

بیوگرافی مرتضی خلیلی

بیوگرافی مرتضی خلیلی همسر دوم باران خوش اندام

مرتضی خلیلی متولد سال ۱۳۶۳ در تهران و در زمینه ارز دیجبتال فعالیت دارد.

خانم باران خوش اندام (نها) در سال ۱۳۹۷ با امیرحسین صدیق از بازیگران خوب کشورمان ازدواج کرده بود جدا شده و یک سال است که با مترضی خلیلی ازدواج کرده. او متاسفانه امروز اعلام کرد یکسال هست که از امیر حسین مصدق جدا شده است و با فردی به نام مرتضی خلیلی پیوند زناشویی بسته و ازدواج کرده است. او در حال حاضر با همسر جدیدش در خارج از کشور زندگی می کند.

باران خوش اندام، متولد ۳۰ شهریورماه ۱۳۵۲ در تهران، شاعر و ترانه سرا است. او یکی از شاعران و تصنیف سرایان معاصر است که دکلمه ها و اشعارش را در شبکه های اجتماعی به اشتراک می گذارد و اشعارش در فضای مجازی بخصوص اینستاگرام از چندی پیش دست به دست میشود و شهرت خاصی با این شعر‌ها پیدا کرد

بیوگرافی مرتضی خلیلی همسر دوم باران خوش اندام کیست و اهل کجاست +‌بیوگرافی و اینستاگرام

ازدواج مجدد همسر سابق امیرحسین صدیق

باران خوش اندام سال پیش گذشته با ایرانی در خارج از کشور ازدواج کرد. همسرش مرتضی خلیلی است و متولد سال ۱۳۶۳ می باشد.

همسر دوم خانم شاعر در زمینه ارز دیجیتال به نام کریپتوکارنسی، فعالیت می‌کند.

بیوگرافی مرتضی خلیلی همسر دوم باران خوش اندام

گفتنی است، باران خوش اندام همسر بازیگر معروف با یک ویدیو خبر از طلاق و ازدواج مجددش با شخصی به نام مرتضی خلیلی داد. خانم خوش اندام گفته: که بیش از یک سال است که از آقای بازیگر جدا شده است و اگر چه برای او احترام زیادی قائل است اما زندگی در کنار هنرمندان چندان ساده نیست و این دو مسیر خود را از یکدیگر جدا کرده اند.

اینستاگرام مرتضی خلیلی

بیوگرافی و اینستاگرام مرتضی خلیلی همسر دوم باران خوش اندام

نها، در صفحه اینستاگرام خود نوشت که بعد از سال‌ها زندگی در ایران، تصمیم گرفته به کشوری دیگر مهاجرت کند. این تصمیم برای او سخت بوده، اما احساس می‌کرده که برای رشد و پیشرفتش لازم است.

او در ادامه عبارت است: «در کشور جدیدم با یک ایرانی آشنا شدم و با او ازدواج کردم. من بسیار خوشحالم که در کنار همسرم زندگی جدیدی را آغاز کرده‌ام.

عکس عروسی باران خوش اندام همسر سابق امیرحسین صدیق

نظرات