بازیگر نقش طلوعی در سریال زخم کاری کیست و اهل کجاست +‌عکس بدون گریم جدید

0

بازیگر نقش طلوعی در سریال زخم کاری متولد ۱۲ شهریور ۱۳۵۴ در تهران بوده و بازیگری را با ایفای نقش در آژانس دوستی و سپس فیلم اخراجی ها در نقش مجید سوزوکی آغاز کرده است. بازی در سریال گاندو ، کرگدن، فیلم «دختران»، میکائیل، نابرده رنج، از جمله قفیلم ها و سریال هایی است که کامبیز دیرباز در آنها ایفای نقش کرده است. در ادامه به معرفی و بیوگرافی کامبیز دیرباز بازیگر نقش طلوعی در سریال زخم کاری را در این مقاله از مجله حرف تازه مرور می کنیم.

کامبیز دیرباز بازیگری است که با بازی در سریال فصل دوم زخم کاری در نقش (طلوعی) و فیلم اخراجی ها شناخته شد و به شهرت رسید. او دوره های بازیگری را در تئاتر گذارنده و برای اولین بار با بازی در سریال آژانس دوستی در نقش راننده آژانس و سپس در سریال زیر پای مادر و در اسد در نابرده رنج بطور حرفه ای وارد قاب تلویزیون شد. اما بیشترین شهرت این بازیگر با سابقه و قدیمی، به دلیل بازی در نقش مجید سوزوکی در فیلم اخراجی ها و اسد در سریال نابرده رنج است.

سیر تا پیاز بازیگر نقش طلوعی در سریال زخم کاری کیست

کامبیز دیرباز بازیگر سینما و تلویزیون متولد ۱۲ شهریور ۱۳۵۴ در تهران است. او در آثاری همچون سریال گاندو ، کرگدن، فیلم «دختران»، میکائیل، نابرده رنج و سریال نمایش خانگی آقازراده و زخم کاری ۲ به عنوان بازیگر حضور داشته است. وی در تازه ترین فعالیت های خود در رئالیتی شو پدرخوانده به عنوان مجری و گرداننده حضور داشته و همچنین اجرای مسابقه فرمون در شبکه نسیم را بر عهده داشته. آقای زمانی را این شب ها در سریال زخم کاری ۲ که از شبکه نمایش خانگی به صورت هفتگی پخش میشود، می بینید که در نقش مردی به نام طلوعی نقش آفرینی کرده است. او یکی از بازیگران جدیدی است که به بازیگران فصل دوم زخم کاری اضافه شده است.

هنرمندانی از جمله جواد عزتی، رعنا آزادی‌ور، الهه حصاری، سعید چنگیزیان، امیر دژاکام، مرتضی امینی‌تبار، مه‌لقا باقری و سید جواد هاشمی از فصل اول این سریال هستند که در فصل دوم سریال زخم کاری نیز حضور دارند. همچنین بازیگرانی چون کامبیز دیرباز، مهران غفوریان و الناز ملک به گروه بازیگران سریال زخم کاری اضافه شده‌اند. فیلمنامه فصل دوم سریال زخم کاری به صورت گروهی و با سرپرستی محمدحسین مهدویان نوشته شده است و محمدرضا تخت کشیان، تهیه‌کننده این اثر نمایشی است.پخش فصل دوم سریال زخم کاری از جمعه ۱۷ شهریور آغاز شد.

بیوگرافی کامبیز دیرباز بازیگر نقش طلوعی در سریال زخم کاری 2 کیست +‌عکس های جدید و اینستاگرام

سوابق هنری کامبیز دیرباز

آقای کامبیز دیرباز بازیگری بازیگری را از تئاتر آغاز کرد و سپس از سال ۱۳۷۶ در تئاتر سیاوش خوانی شروع کرد. فعالیت سینمایی او از سال ۱۳۷۸ با حضور در فیلم دختران انتظار آغاز شد و بطور حرفه ای جلوی دوربین رفت. او پس از درخشش در این فیلم، برای بازی در فیلم اخراجی ها به کارگردانی مسعود ده نمکی دعوت به همکاری شد. وی به دلیل استاسل خاص و شباهت چهره به مجید سوزوکی نقش او را بازی کرد.

دیرباز فارغ‌التحصیل رشتهٔ بازیگری از دانشکده هنرهای دانشگاه آزاد اسلامی است.وی از سال ۱۳۷۶ مشغول فعالیت بوده و آثاری همچون دوئل ، اخراجی ها و قفس طلایی را در کارنامه هنری خود دارد.

بیوگرافی بازیگر نقش طلوعی در سریال زخم کاری

بیوگرافی بازیگر نقش طلوعی در سریال زخم کاری کیست

جالب است بدانید گریم کامبیز دیرباز یکی از بازیگران سریال زخم کاری مورد توجه کاربران قرار گرفته است.

کامبیز دیرباز درباره نقش خود در فصل دوم زخک کاری بیان کرد: من خیلی خیلی و نه اندازه شما بلکه کمی بیشتر هیجان و استرس دارم و فقط و فقط امیدوار هستم که کار را ببینید و بپسندید تا ‌مثل حمایتی که از فصل یک شد، از ادامه این سریال هم استقبال کنید.

او سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش مکمل مرد را در بیست و دومین دوره جشنواره فیلم فجر در سال ۱۳۸۲ برای بازی در فیلم دوئل احمدرضا درویش به دست آورد.

بازیگر نقش طلوعی در سریال زخم کاری 2 کیست

شما چگونه ازدواج کردید؟

دیرباز پس از پخش شدن فیلمی از نخستین حضورش در تئاتر در برنامه تلویزیونی «اختیاریه» از شبکه پنج سیما، ماجرای ازدواج خود را اینگونه توضیح داد:
این تئاتر برای ۲۳ سال پیش است. خیلی لحظات نابِ عاشقی بود. من آنجا عاشقم شدم و ازدواج کردم. این اولین بار است که این ماجرا را تعریف می‌کنم؛ چراکه خیلی زیاد درباره زندگی خصوصی‌ام تا به حال صحبت نکردم. در این تئاتر من نقش سیاوش را بازی می‌کردم و همسرم نقش فرنگیس بود که در صحنه این عشق اتفاق می‌افتد. ما دو کاراکتر عاشق را ۳۰ شب بازی کردیم و ثمره عشق آن زمان دختری پنج ساله به اسم نیاز دیرباز است.

ماجرای آشنایی و ازدواج کامبیز دیرباز

کامبیز دیرباز در سال ۱۳۸۷ با یکی از هم دانشکده ای های خود ازدواج کرده و حاصل این ازدواج یک دختر به نام نیاز است. اولین بار خبر ازدواج او را پژمان جمشیدی در فضای مجازی منتشر کرد و با واکنش زیاد هوادارانش روبرو شد.

کامبیز دیرباز از نحوه آشنایی با همسرش می گوید:

” همسرم را در رشته ادبیات نمایشی در همان دانشکده ای که درس می خواندم دیدم ، چندسالی است که همسرم ترجیح داده است به عنوان معلم فعالیت کند.

همسر من یکی از مهم ترین منتقدان بنده است و همیشه در انتخاب نقش به من مشورت می دهد ؛ با اینکه معلمی رشته سختی است اما همسرم به علت عشقی که از کودکی به معلمی داشته در حال فعالیت در این زمینه است.

اسم واقعی طلوعی در سریال زخم کاری

عکس و بیوگرافی بازیگر نقش طلوعی در سریال زخم کاری

نظرات