استخدام معلم بدون سابقه کار اصفهان چطور ممکن است؟

0

استخدام معلم بدون سابقه کار اصفهان چطور ممکن است؟ سوالی بسیار مهم برای همه معلم‌های تازه‌کار در شهر اصفهان است که می‌خواهند وارد فضای تدریس و آموزش شوند. اما برای استخدام مدرس در اصفهان، چه بدون سابقه و چه با سوابق تدریس بالا، مسیرهای ثابت و مشخصی وجود دارد. اگر معلم تازه‌کار و بدون سابقه هستید، آگاهی از این مسیرها، به شما کمک می‌کند که شانس خود را برای ورود به این مسیرها، امتحان کرده و در نهایت بتوانید با شرایط مناسبی وارد حوزه تدریس اعم از تدریس خصوصی و کسب درآمد تدریس خصوصی شوید.

استخدام معلم در اصفهان

استخدام مدرس در مدارس غیرانتفاعی اصفهان

یکی از مسیرهای مشخص برای تدریس در مدارس شهر اصفهان، ورود به مدارس غیرانتفاعی است. به طور معمول پذیرش و استخدام معلم ابتدایی در مدارس غیرانتفاعی اصفهان راحت‌تر از سایر مقاطع برای معلمان کم تجربه و کم سابقه است. زیرا مقاطع بالاتر نیاز به تخصص معلم در دروس مختلف دارد. البته در اکثر مدارس غیرانتفاعی معتبر در اصفهان، اکثراً معلمانی با سابقه کاری بالا استخدام می‌شوند.اما در مدارس تازه تاسیس با بودجه پایین، احتمال جذب و استخدام مدرس کم سابقه بسیار زیاد است.

بهتر است لیستی از مدارس غیرانتفاعی در شهر اصفهان را جستجو و برای استخدام به این مدارس مراجعه کرده و فرم استخدام معلم در اصفهان را پر کنید. حتی در برخی از مواقع پیش آمده که معلم رسمی آن مدرسه بنا به دلایلی انصراف داده و برای جایگزینی سریع، ممکن است با شما تماس بگیرند.

برای استخدام معلم در مدارس غیرانتفاعی اصفهان، در ادامه به چند مدرسه غیرانتفاعی مقطع ابتدایی اشاره شده است.

لیست سه مدرسه ابتدایی با موضوع استخدام معلم ابتدایی در مدارس غیرانتفاعی اصفهان:

  • مدرسه پسرانه گلبان خرد در خیابان شیخ بهایی با شماره تماس ۳۱۳۲۳۷۰۱۰۷
  • مدرسه پسرانه باران دانش در خیابان میرزا طاهر با شماره تماس ۳۱۳۷۷۱۴۲۷۱
  • مدرسه دخترانه سما با موضوع استخدام مدارس سما اصفهان در خیابان احمدآباد با شماره تماس ۳۱۳۲۲۸۹۳۷۳

شما می‌توانید برای دریافت لیست کامل مدارس غیرانتفاعی در مقاطع مختلف تحصیلی در گوگل عنوان استخدام معلم در مدارس غیرانتفاعی اصفهان را جستجو کرده و در بین لینک‌های پیشنهادی گوگل، لیستی از بهترین مدارس را بررسی و برای پر کردن فرم ثبت‌نام به آن‌ها مراجعه کنید. سایت مشاوره تحصیلی هیوا (www.heyvagroup.com) نیز می‌تواند اطلاعات ارزشمندی در این زمینه به شما پیشنهاد دهد.

استخدام معلم حق التدریس اصفهان

در پاسخ به سوال استخدام معلم بدون سابقه کار اصفهان چطور ممکن است؟ باید بگوییم که استخدام معلم حق‌ التدریس اصفهان یکی از گزینه‌های ورود به فضای تدریس است. معلم حق‌التدریس براساس قرارداد موقت با مدرسه به صورت یک ساله یا یک ترم تحصیلی، با حقوق و مزایا موقت شروع به تدریس می‌کند. به طور معمول معلمان حق التدریسی از بین دانش‌آموختگان دوره‌های تربیت معلم و مدرسان با سابقه کم انتخاب می‌شوند.

با پرکردن فرم استخدام معلم حق التدریس اصفهان، می‌توانید در مدارس دخترانه یا پسرانه مشغول به تدریس شوید. مهم‌ترین عیب این روش تدریس، نداشتن پایداری شغلی مدرسان است. ساعات کاری متغیر، مزایا و حقوق کمتر نسبت به مدرسان رسمی از دیگر معایب این روش آموزشی است. اما برای مدرسانی با سابقه بسیار کم که می‌خواهند در حوزه تدریس مهارت آموخته و باتجربه شوند، مسیر مناسبی است.

استخدام تدریس خصوصی در اصفهان

یکی از راه‌های راحت‌تر برای ورود به حوزه تدریس، بازار تدریس خصوصی است. درآمد تدریس خصوصی  به مراتب خیلی بیشتر از درآمد معلمان مدارس غیرانتفاعی و حق التدریسی در اصفهان است. حتی معلمان تازه کار با سابقه پایین در تدریس نیز بهتر از هر روش دیگری می‌توانند از طریق تبلیغات نظیر انتشار متن آگهی برای تدریس خصوصی در قالب تراکت‌ها و پخش آن در اطراف دانشگاه‌ها، مدارس و غیره یا انتشار آگهی معلم خصوصی در بخش روزنامه استخدامی اصفهان از رسانه  iranestekhdam.ir و سایر سایت‌های آگهی نظیر دیوار (divar)، شیپور (sheypoor) و غیره، اقدام به جذب شاگرد و تدریس در فضای تدریس خصوصی کنند.

البته برای ورود به فضای تدریس خصوصی بهتر است به چند نکته بسیار مهم توجه کنید. اولین نکته بررسی رقبای خود در اصفهان و میزان تقاضای دانش‌آموزان و والدین برای درخواست معلم خصوصی است. نکته بعدی بحث قیمت‌ تدریس خصوصی در اصفهان بوده که باید بررسی کنید میانگین قیمت تدریس خصوصی در اصفهان چقدر است؟ برای اساتید کم‌تجربه چه قیمتی مناسب بوده و یا اساتید باتجربه تدریس خصوصی در اصفهان چقدر دریافتی دارند؟ فضای تدریس به چه صورت بوده و با چه نرم‌‌افزارهای آنلاینی می‌خواهید تدریس کنید. همه مواردی که برای شروع به کار تدریس خصوصی نیاز است را باید بررسی و در نظر بگیرید.

استخدام معلم در اصفهان

استخدام تدریس خصوصی در اصفهان از طریق استادبانک

یکی دیگر از راه‌های ورود به حوزه تدریس و آموزش، کمک از سایت‌های تدریس معتبر نظیر استادبانک (Ostadbank) است که در اصفهان و سایر شهر‌های ایران به صورت دائمی فعال است. البته راه ورود به مجموعه استادبانک متفاوت‌تر از انتشار یک متن آگهی یا ساخت پروفایل در سایت‌‌های آگهی است.

برای ورود به سایت تدریس خصوصی استادبانک باید از بخش عضویت اساتید این مجموعه اقدام کرده و با تکمیل ثبت‌نام خود، اولین قدم را برای تدریس خصوصی بردارید. بعد از تایید از طرف مجموعه، با ساخت یک پروفایل جذاب می‌توانید در انتظار دریافت اولین شاگرد از بین هزاران دانش‌آموز که از پروفایل‌تان دیدن می‌کنند، باشید.

می‌توانید در استادبانک با سابقه پایین نیز ثبت‌نام کرده و با ستاره و امتیاز پایین شروع به کار نمایید، سپس با رشد و پیشرفت خود، تجربه بیشتری در حوزه تدریس خصوصی کسب نمایید.

مهم‌ترین مزیت استادبانک این است که علاوه بر اینکه در شهر اصفهان می‌توانید به دو شکل تدریس خصوصی در منزل اصفهان و تدریس خصوصی آنلاین کلاس‌ها را برگزار نمایید، با دانش‌آموزان سایر شهرها نیز از طریق نرم‌افزاهای آنلاین نظیر Skyroom یا adobe connect نیز ارتباط برقرار کرده و جذب شاگرد بیشتری داشته باشید.

نکته بعدی بحث قیمت‌گذاری در استادبانک است که مسیر تدریس را برای شما آسان‌تر می‌کند. استادبانک براساس رزومه تحصیلی و سوابق تدریس‌‌تان، به شما از یک تا پنج ستاره، امتیاز می‌دهد. بعد از تعیین ستاره و امتیازتان، تعرفه کلاس خصوصی‌تان براساس شهر محل تدریس و مهارت‌های شما مشخص می‌شود.

نظرات