اکرم شاطریان کیست + بیوگرافی و ماجرای هلاکت و مرگ اکرم شاطریان

0

اکرم شاطریان از اعضای منافقین کیست + بیوگرافی و ماجرای هلاکت و مرگ

بیوگرافی

اکرم شاطریان که از اعضای منافقین بود ساعاتی پیش در سن ۸۵ سالگی درگذشت و به چند دهه زندگی نکبت‌بار کنار منافقین تروریست پایان داد، این خبر را صفحه اینستاگرامی مجاهدین خلق رسانه ای کرد و درباره هلاکت اکرم‌شاطریان یکی از اعضای قدیمی اش در سن ۸۵ سالگی خبر داد.

به گزارش مشرق، صفحه اینستاگرامی مزاحم خلق درباره هلاکت یکی از اعضای منافقین در سن ۸۵ سالگی نوشت:

اکرم شاطریان با ۸۵ سال سن و چند دهه زندگی نکبت بار کنار منافقین سقط شد،این پیر کفتار به واسطه عضویت فرزندانش با فریب آنها به عضویت گروهک درآمد که هردو فرزند او نیز مجازات شدند و اگرچه نقشی در تشکیلات نداشت اما بخاطر نداشتن خانواده در اشرف ۳ ماند تا به عمر ننگین خود پایان دهد.

بیوگرافی اکرم شاطریان کیست و اهل کجاست

بیوگرافی اکرم شاطریان کیست

اکرم شاطریان یکی از اعضای مجاهدین خلق بوده که توسط فرزندانش که از اعضای فعال گروهک منافقین بودند، وارد تشکیلات شد، او در اواخر عمرش به دلیل نداشتن خانواده و همسر و فرزند، در کمپ اشرف ۳ زندگی می کرد و در نهایت به درک واصل شد.

همسر و فرزندان

اکرم شاطریان از مجاهدین خلق دارای ۴ فرزند بود. او دو فرزند خود را در دو عملیات از دست داد. اما دو فرزند دیگرش در اشرف باقی مانده بودند؛ یک دختر و یک پسر. سران فرقه سرانجام او را به یک کشور اروپایی فرستادند تا مانع از این دلبستگی ها شوند. دلیلشان هم این بود که مادر پیر شده است و باید در جایی باشد که نیاز به مراقبت بیشتر دارد. اما در اروپا هم دست از سر او بر نمی داشتند و در سرما و گرما او را برای تجمعاتی که می گذاشتند به کار می گرفتند.

اکرم شاطریان کیست + بیوگرافی و ماجرای هلاکت و مرگ اکرم شاطریان

علت مرگ

اکرم شاطریان با ۸۵ سال سن و چند دهه زندگی نکبت بار کنار منافقین در کمپ اشرف۳ و خدمت مسعود و مریم گذروند. او سرانجام هم در مسیری که رجوی برایش تدارک دیده بود بدون تشخیص مرز بین حق و باطل مُرد

نظرات