عباس بابایی شهردار سمنان کیست و اهل کجاست +‌بیوگرافی و همسر و فرزندان

0

عباس بابایی شهردار سمنان کیست و اهل کجاست +‌بیوگرافی و همسر و فرزندان

عباس بابایی یکی از مدیران ارشد شهرداری سمنان میباشد. او متولد دهه ۱۳۵۰ در سمنان بوده و دارای دکترای برنامه‌ریزی شهری میباشد. بابایی نزدیک به ۴ ماه به عنوان سرپرست شهرداری سمنان فعالیت دارد و در شهرداری های مناطق مختلف استان سابقه فعالیت دارد و از این حیث از مدیران باسابقه و با تجربه یه شمار می آید. او سالها در سمت های مختلف از معاون تا مدیر در شهرداری فعالیت داشته و در این زمینه تجارب بسیار زیادی کسب کرده است.

عباس بابایی شهردار سمنان کیست

عباس بابایی در ۲۷ فروردین ۱۴۰۲ به عنوان سرپرست شهرداری سمنان منصوب شد و تا مرداد ماه امسال نیز در همین سمت مشغول به کار بود، اما در انتخابات شهرداری سمنان نتوانست رای کامل را بیاورد و از سمت خود برکنار شد. در حال حاضر سید حسین موسوی شهردار سمنان است. او چندی پیش به عنوان رئیس منطقه ۱ شهرداری سمنان مشغول به کار بوده است.

فیلم اظهارات و سخنان عباس بابایی “شهردار سمنان” درباره فعالیت هایش همیشه مورد توجه مردم بوده است. او به مدت چهار ماه به‌عنوان سرپرست شهرداری تعیین شد که خوش درخشید و کارمندان و همکارانش از عملکرد او راضی بودند.

بیوگرافی عباس بابایی شهردار سمنان کیست +‌عکس و سوابق و جنجال های فیلم

بیوگرافی

عباس بابایی متولد دهه ۱۳۵۰ در سمنان، یکی از مدیران شهرداری سمنان می باشد که کارنامه درخشانی در خدمت رسانی به مردم دارد که از جمله مدیریت منطقه یک شهرداری سمنان، مدیر عاملی سازمان پارک ها و فضای سبز، معاونت اداری و مالی منطقه ۲ ، ریاست مرکز علمی و کاربردی و ریاست سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان را می توان اشاره کرد.

او در مدت ۵ ماه به‌عنوان سرپرست شهرداری سمنان به یکی از مدیران موفق تبدیل شد و کارمندان و مراجعان از عملکرد او راضی بودند.

زندگی شخصی

عباس بابائی، او دارای مدرک تحصیلی دکترای برنامه‌ریزی شهری بوده و در شهرداری های شهرهای مختلف استان سابقه فعالیت دارد. او در ۲۷ فروردین سال جاری بعنوان سرپرست شهرداری سمنان منصوب شد و تا مرداد ماه امسال نیز در همین سمت مشغول به کار بود. ایشان در رشته برنامه‌ریزی شهری تحصیل کرده و مدرک تخصصی دکترا در همین رشته میباشد.

ماجرای عباس بابایی شهردار سمنان

عباس بابایی، متولد دهه پنجاه در سمنان و دارای دکترای برنامه ریزی شهری می باشد. او در ۲۷ فروردین ۱۴۰۲ به عنوان سرپرست شهرداری سمنان منصوب شد و تا مرداد ماه امسال نیز در همین سمت مشغول به کار بود، اما در انتخابات شهرداری سمنان نتوانست رای کامل را بیاورد و از سمت خود برکنار شد. در حال حاضر سید حسین موسوی شهردار سمنان است.

عکس و سوابق

“عباس بابایی” شهردار سمنان مدتی مدیریت منطقه یک شهرداری سمنان را بر عهده داشت که عملکرد موفقی را رقم زد. او همچنین مدیر عاملی سازمان پارک ها و فضای سبز و معاونت اداری و مالی منطقه ۲ ، ریاست مرکز علمی و کاربردی و ریاست سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان را نیز در کارنامه خود دارد. آقای بابایی به دلیل سواد بالا و مدرک تحصیلی مرتبط با شغلش، در راستای سازندگی در شهرداری سمنان، موفق و پر تلاش عمل کرده و کوشش او در راه اعتلای آبادانی شهرش همیشه مثال زدنی است.

مهدی خراسانیان، رئیس شورای شهر سمنان در مراسم معارفه حسین موسوی، جانشین عباس بابایی سرپرست شهردار سمنان اظهار کرد: مهم‌ترین وظیفه شورا، انتخاب شهردار است و پس از آن، سیاست‌گذاری و نظارت از سوی شورا انجام می‌پذیرد و این شورا تا پایان دوره ششم، از شهردار حمایت می‌کند.

وی افزود: به مدت چهار ماه عباس بابایی به‌عنوان سرپرست شهرداری تعیین شد که خوش درخشید و پرداخت حقوق کارکنان شهرداری نیز پیش از آخر هر ماه پرداخته شد که جای قدردانی دارد.

رئیس شورای شهر سمنان گفت: در حال حاضر، طرح‌هایی که برای هفته دولت برنامه‌ریزی شده، ۹۸ درصد پیشرفت داشته است.

عباس بابایی شهردار سمنان کیست و اهل کجاست +‌عکس و سوابق و جنجال ها

تحصیلات عباس بابایی شهردار سمنان

دارای دکترای برنامه‌ریزی شهری و از مدیران اسبق شهرداری سمنان می‌باشد و ۴ ماه به عنوان سرپرست، بعد از برکناری سید علی مرتضی نژاد از سرپرستی شهرداری سمنان مشغول بکار بود.

ماجرای برکناری

در ۲۷ فررودین ۱۴۰۲ شورای اسلامی شهر سمنان در جلسه خود، با ۵ رای به استیضاح سید علی مرتضی نژاد رای دادند و عباس بابایی را به عنوان سرپرست شهرداری این شهر تعیین کردند.

علت استیضاح و اخراج سید علی مرتضی نژاد از سمت شهرداری سمنان مشخص نشده و تنها با ۵ رای موافق توسط شورای شهر سمنان برکنار شد و عباس بابایی به عنوان سرپرست جدید منصوب شد.

عباس بابایی الان کجاست

در رقابت بین نامزدهای پست شهرداری، حسین موسوی با کسب اکثریت آرای اعضای شورای شهر سمنان به عنوان شهردار این شهر انتخاب شد. وی توانست پنج رأی از هفت رأی اعضای شورای شهر سمنان را به دست بیاورد.

حسین موسوی سابقاً نیز شهردار سمنان بود و حالا مجدداً به این سمت برگزیده شده است.

وی همچنین شهرداری بومهن، شهرداری ملارد، عضو شورای اسلامی شهر و رئیس شورای شهرستان سمنان را نیز در کارنامه خود دارد.

عباس بابایی و کوروش حصیرباف در کنار مهدی صمیمیان دیگر گزینه‌های شهرداری سمنان بودند.

در مراسم معرفی شهردار جدید سمنان، حجت‌الاسلام‌والمسلمین مرتضی مطیعی نماینده ولی‌فقیه در استان سمنان، سیدمحمدرضا هاشمی استاندار سمنان و جمعی دیگر از مدیران کل دستگاه‌های اجرایی و اعضای شورای شهر حضور داشتند.

سید حسین موسوی از اعضای شورای اسلامی شهر سمنان بود که به عنوان شهردارسمنان معرفی شد و دومین عضو علی‌البدل به عنوان عضو دیگر شورای شهر جایگزین وی خواهد شد.

حجت الاسلام و المسلمین مطیعی نماینده، ولی فقیه در استان سمنان در این مراسم بر لزوم اجرای طرح‌ها و برنامه‌های مدیریت شهری طبق اولویت‌بندی و نیازسنجی و کارشناسی شده تاکید کرد.
سید محمدرضا هاشمی استاندار سمنان نیز در این مراسم با بیان اهمیت ارتقاء نشاط اجتماعی از طریق زیباسازی و پاکسازی منظر شهری و ارائه خدمات مطلوب در این حوزه گفت: توجه به مبلمان شهری، ارائه پذیرایی و اسکان مطلوب به مسافران و زائران حرم رضوی که از شهر سمنان عبور می‌کنند، از دیگر مباحثی است که باید در برنامه کاری شهرداری سمنان در دوره جدید قرار گیرد.

نظرات