دانلود سریال زخم کاری ۲ قسمت ۱ اول «قسمت اول زخم کاری ۲» نیم‌بهاء

0

قسمت ۱ اول سریال زخم کاری فصل ۲ دوم قسمت اول به کارگردانی محمدحسین مهدویان در این مطلب دانلود و نیم‌بهاء تماشا کنید. این سریال محصول کشور ایران و در ژانر رازآلود و جنایی است و قسمت ۱ فصل ۲ زخم کاری بازگشت یکی از پر رمز و رازترین قسمت های سریال های شبکه نمایش خانگی است که به تازگی وارد بخش نمایش شده است.

دانلود سریال زخم کاری 2 قسمت 1 اول «قسمت اول زخم کاری ۲» نیم‌بهاء

قسمت اول ۱ فصل دوم زخم کاری

سریال زخم کاری: بازگشت – فصل ۲ قسمت ۱ سریال جدید محمدحسین مهدویان و جواد عزتی در این مطلب دانلود و تماشا کنید. سریال ایرانی زخم کاری ۲ در ژانر رازآلود و جنایی به کارگردانی محمدحسین مهدویان در سال ۱۴۰۰ ساخته شده است. لینک دانلود قرار داده شد

https://upera.shop/ref/oymn/cifmve0y

داستان سریال زخم کاری: بازگشت قسمت اول

داستان از جایی شروع میشه که: میثم که تنها وارث تاج و تخت مالک است، در پی انتقام از قاتل اوست. در این میان، نبود مالک بهانه ای می شود برای ورود طلوعی، تنها حامی قدرتمند هولدینگ ریزآبادی به آنجا برای سروسامان دادن به اوضاع…اما این تمام حقیقت نیست!

دانلود قسمت اول فصل دوم زخم کاری بازگشت، سریال زخم کاری ۲ بازگشت به کارگردانی محمدحسین مهدویان و به تهیه‌کنندگی محمدرضا تخت کشیان در سال ۱۴۰۰ ساخته شده است. این سریال محصول کشور ایران و در ژانر درام و رازآلود می‌باشد.

سریال زخم کاری: بازگشت به کارگردانی محمدحسین مهدویان و به تهیه‌کنندگی محمدرضا تخت کشیان در سال ۱۴۰۲ ساخته شده است. این سریال محصول کشور ایران و در ژانر درام و خانوادگی می‌باشد. در این سریال جواد عزتی، رعنا آزادی ور، الهه حصاری، مرتضی امینی تبار، سعید چنگیزیان، سیدجواد هاشمی، کامبیز دیرباز، مهران غفوریان و الناز ملک به هنرمندی پرداخته‌اند.

سریال زخم کاری بازگشت قسمت اول فصل دوم ۲ (زخم کاری قسمت ۱ فصل ۲) ساخته محمدحسین مهدویان، محصول کشور ایران و در ژانر درام و خانوادگی است که سال ۱۴۰۲ ساخته شده است. سریال زخم کاری بازگشت قسمت اول فصل دوم ماجرایی اجتماعی دارد؛ « در نبود مالک حالا مدعیان تاج و تخت او یکی یکی از راه می‌رسند و این آغاز آشوب دیگری است… هنوز بوی خون به مشام می‌رسد!»

زمان پخش

قسمت جدید زخم کاری بازگشت روز جمعه ۱۷ شهریور ۱۴۰۲ ساعت ۸ صبح پخش می شود.

محمدحسین مهدویان کارگردان فصل اول و دوم زخم کاری (زادهٔ ۲۳ اردیبهشت ۱۳۶۰ در بابل) کارگردان و فیلم‌نامه‌نویس ایرانی است. از فیلم‌های مهم او می‌توان به ایستاده در غبار، ماجرای نیمروز، ماجرای نیمروز:ردخون، لاتاری، زخم کاری، شیشلیک، درخت گردو و مرد بازنده اشاره کرد.

او دانش‌آموخته هنرستان روایت فتح و دارای مدرک کارشناسی سینما (گرایش کارگردانی) از دانشگاه سوره و همچنین کارشناسی ارشد تهیه‌کنندگی از دانشگاه صدا و سیما است.او با ساخت فیلم ایستاده در غبار با حمایت موسسه اوج و سرمایه‌گذاری حبیب‌الله والی نژاد مدیر مرکز فیلم و سریال این مؤسسه در مسیر سینمای حرفه‌ای وارد شد.او برای این فیلم سیمرغ بلورین بهترین فیلم جشنواره فیلم فجر ۱۳۹۴ را نیز کسب کرد. وی برای فیلم ماجرای نیمروز برای دومین بار سیمرغ بلورین بهترین فیلم جشنواره فیلم فجر ۱۳۹۵ را کسب کرد. او در هنگام کسب جایزه سیمرغ بهترین فیلم از نگاه تماشاگران، این جایزه را مهم‌ترین جایزهٔ جشنواره نامید. او سیمرغ بلورین بهترین کارگردانی را برای فیلم درخت گردو از جشنواره فیلم فجر ۱۳۹۸ کسب کرد و این جایزه را به «پدران داغ‌دیده این سرزمین» تقدیم کرد.

نظرات