آشنایی و قیمت چاپ عکس روی لیوان تبلیغاتی ارزان + معرفی ایده ها و روش های جذاب استفاده از لیوان های تبلیغاتی

0

در شرایطی که در یک بازار رقابتی مملو از تبلیغات مختلف هستیم استفاده از روش های تبلیغاتی مختلف برای جذب مخاطب بیشتر مورد استفاده قرار میگیرد. در این میان چاپ لیوان تبلیغاتی به عنوان یک روش چاپی موثر که هم استفاده کاربردی داشته و هم تاثیر مفیدی روی مخاطب می گذارد حائز اهمیت است. اما با توجه با شرایط اقتصادی بهترین قیمت چاپ عکس روی لیوان ارزان گزینه بسیار مهم و جدی است. در ادامه علاوه بر معرفی خدمات چاپ روی لیوان، قیمت و ایده های جذاب برای چاپ را نیز مورد برسی قرار می دهیم.

چاپ روی لیوان چه اهمیتی دارد؟

قبل از صحبت در رابطه با قیمت این محصول کمی درباره آن صحبت کنیم. روش های بسیار زیادی وجود دارد که ما در آن سعی داریم بهترین تبلیغات را انجام دهیم. چاپ لیوان یکی از روش های موثر بوده که می توان با آن لوگو و برند مجموعه را بارها و بارها به مخاطبین نشان داد. امروزه به صورت رایج از این روش چاپ برای کمپین های تبلیغاتی مختلف و یا در هویت بصری مجموعه ها استفاده می شود.

قیمت چاپ انواع لیوان تبلیغاتی

قیمت و بودجه تبلیغاتی یکی از نکاتی است که همواره باید سیاست درستی را برای آن لحاظ کرد. طبیعت صرف بودجه مناسب با بهترین خروجی یک روش درست و کارآمد خواهد بود. قیمت چاپ عکس روی لیوان نیز از جمله مواردی است که در تبلیغات مرتبط با این بش حائز اهمیت است. میزان این قیمت را می توان بر اساس فاکتورهای مختلفی بررسی کرد از نوع لیوان چاپی گرفته تا تیراژ سفارش.

 قیمت چاپ عکس روی لیوان ارزان

آشنایی با انواع لیوان چاپی

در دسته بندی محصولات چاپ لیوان انواع مختلفی وجود دارد. این نوع باعث می شود تا انتخاب های خوبی در اختیار کاربر مشتریان قرار گیرد. در ادامه به مهمترین انواع چاپ روی لیوان می پردازیملیوان سرامیکی سفید ساده: از رایج ترین های انواع چاپ لیوان بوده که دارای یک بدنه سفید یکدست است. از ویژگی های این محصول می توان به بدنه سراسر سفید، جنس سرامیکی محکم و ابعاد چاپ ۲۰ در ۱۰ سانتی متر اشاره کرد.

انواع چاپ لیوان تبلیغاتی

  1. لیوان حرارتی جادویی: این ماگ از نظر ویژگی های بدنه، جنس و نوع چاپ کاملا مشابه سفید ساده است. تفاوت مهم در تغییر رنگ بدنه لیوان در دمای بالا بوده که که از حالت تیره به رنگ سفید تغییر می کند. دلیل این موضوع وجود جوهری مخصوص روی لیوان بوده که در دمای بالا از تیره تغییر رنگ می دهد. از چاپ لیوان حرارتی برای هدیه دادن ایستفاده بسیاری می شود.
  2. لیوان های دسته داخل رنگی: این نوع از لیوان ها نیز از جنس سرامیک با ابعاد چاپ ۲۰ در ۱۰ سانتی متر است. دسته و داخل این لیوان های دارای رنگی متفاوت از بدنه است. عموما دسته و لیوان رنگ های زرد، قرمز، آبی، نارنجی، مشکی، سبز و یا سورمه ای را شامل می شود.
  3. چاپ لیوان شیشه ای یخی: جنس بدنه این لیوان همانطور که از نام آن نیز مشخص است از نوع شیشه است. برای چاپ روی لیوان شیشه ای محدودیت رنگ سفید وجود دارد. از این رو طرح هایی که بخش های بیشتر آن از رنگ سفید تشکیل شده است برای چاپ روی لیوان شیشه ای مناسب نیست.

ایده های مناسب برای چاپ ماگ تبلیغاتی

تبلیغات چاپی در صورتی می تواند خروجی مناسبی را همراه داشته باشد که از ایده های خلاقانه و مخاطب پذیر استفاده نماید. از این رو موضوعات مختلفی وجود دارد که استفاده از آنها می تواند طرح چاپی روی لیوان را جذاب تر کنید. در زیر برخی از جذاب ترین آنها را بیان می کنیم.

  1. چاپ آرم و لوگو روی لیوان: یکی از رایج ترین روش هایی که استفاده می شود درج آرم و لوگو روی انواع ماگ های سرامیکی تبلیغاتی است. در این روش عموما در کنار آرم، شماره تماس و یا آدرس سایت نیز درج می شود.
  2. کمپین های تبلیغاتی جشنواره ای: ممکن است یک کسب و کار بخواهد در قالب یک جشنواره تخفیف کمپینی را با یک شعار اختصاصی راه اندازی کند. در این صورت از روش های مختلف چاپی نیز بهره مند است. از این رو می توان از لیوان های تبلیغاتی برای درج شعارهای کمپین های تبلیغاتی استفاده کرد.
  3. مناسبتها و اعیاد مختلف: در سالهای اخیر از محصولات چاپی به صورت زیادی در مناسبت هایی مانند تولد، سالگرد ازدواج و اعیاد مختلف استفاده می شود. استفاده از ماگ های تبلیغاتی از جمله اقلامی است که با توجه به امکان چاپ عکس روی لیوان در این مراسم ها استفاده می شود.
  4. هدایای تبلیغاتی: کسب و کارها و فروشگاههای زیادی وجود دارند که محصولاتی حاوی شعار و برند خود را به مشتریان هدیه می دهد. این محصولات که از آنها به عنوان هدایای تبلیغاتی نیز یاد می شود از جمله روش های موثر برای جذب مشتری است. چاپ لیوان تبلیغاتی نیز قابلیت استفاده در این کمپین ها را داراست.

چاپ لیوان تبلیغاتی و تاثیر آن در افزایش فروش:

انتظار ما در تبلیغات رابطه مستقیمی با جذب مخاطب بیشتر دارد. خصوصا اگر تبلیغات برای افزایش مشتریان یک کسب و کار باشد، این افزایش مشتری باید به افزایش فروش نیز منجر شود. به همین دلیل همواره یافتن روش هایی که به تبلیغات برند و یا فروشگاه کمک کند یک روش ضرور است. چاپ روی لیوان از جمله این ابزارها بوده که به صورت رایج مورد استفاده قرار می گیرد.

چاپ لیوان حرارتی

لیوان یک وسیله کاربردی است که در محیط های کاری یا خانگی به صورت روزانه برای نوشیدن مورد استفاده قرار میگیرد. همواره در تبلیغات تاکید بر روی روشی است که بتواند به صورت موثری در ذهن مخاطب بماند. از این رو استفاده از ابزاری که افراد به صورت روزانه با آن سروکار دارند برای تبلیغات بسیار جذاب است.

چگونه طرح های مورد نظر خود را برای چاپ روی ماگ انتخاب کنیم؟

بعد از انتخاب روش ما با یک چالش جدید رو به رو هستیم. از چه طرح با الگوی گرافیکی برای چاپ روی لیوان استفاد کنیم؟

طرح های متنوع و بسیار زیادی در اینترنت وجود دارد که هریک در نوع خود برای منظور خاصی طراحی شده اند. اما انتخاب یا طراحی برای لیوان تبلیغاتی چاپی تا حد زیادی وابسته به موضوعی است که می خواهیم از ماگ چاپی در آن استفاده کنیم.

برای مثال اگر قصد تبلیغ برند مجموعه را داشته باشیم بهترین راه استفاده از نشان و آرم است. اما اگر می خواهیم برای مناسبتی مانند تولد استفاده کنیم استفاده از طرح های گرافیکی تولد راه حل مناسب تر خواهد بود.

همچنین اگر تصمیم به دادن لیوان به عنوان کادو را داشته باشیم نیز می توان از تصویر خود شخص در یک مکان مورد علاقه او یا حتی تصویر یک بازگیر و شخصیت محبوبش بهره ببریم. به هر حال هر آنچه که هست برای چاپ عکس روی لیوان باید به موضوع استفاده نیز دقت کافی داشته باشیم.

چگونه می توانیم اقدام به سفارش چاپ لیوان با طرح دلخواه کنیم؟

بعد از آنکه از میان انواع لیوان های تبلیغاتی موجود یک نوع دلخواه را انتخاب و تصویر مورد نظر برای چاپ روی لیوان را نیز مشخص کرده باشیم، حال نوبت به مرحله چاپ می رسد. برای انجام چاپ مجموعه های متنوعی وجود دارد که این خدمات را ارائه می دهند. پارسیا ایده یکی از مجموعه های معتبر بوده که با تجربه چندین ساله در زمینه چاپ انواع لیوان های تبلیغاتی می تواند خدمات مورد نظر را در اختیار شما قرار دهد.

برای سفارش لیوان با طرح دلخواه می توانید از طریق راههای درج شده در زیر با کارشناسان این مجموعه ارتباط برقرار نمایید. همچنین در صورتی که اطلاعات این مقاله برای شما کافی باشد نیز می توانید به راحتی از طریق سایت پارسیاایده سفارش خود را ثبت نمایید و طی چند روز آنها را تحویل بگیرید./۲۰۹۴۲۰

شماره تماس: ۰۲۱۳۶۳۱۳۶۸۹

سایت: parsiadeh.ir

نظرات