پخش زنده بازی فوتبال سپاهان و زنیت (دوستانه) پنجشنبه ۱۶ شهریور ۱۴۰۲ +‌پخش آنلاین

0

فرکانس و شبکه های پخش زنده و آنلاین بازی دوستانه سپاهان و زنیت پنجشنبه ۱۶ شهریور ۱۴۰۲ بدون سانسور با حواشی و جزئیات بازی فوتبال امروز دیدار زنیت – سپاهان در چارچوب مسابقات دوستانه باشگاهی امروز ساعت ۲۰ پنجشنبه ۱۶ شهریور ۱۴۰۲ را در ادامه مطلب از مجله حرف تازه برای شما بطور دقیق اورده ایم که می توانید این بازی را بطور زنده و انلاین تماشا کنید:

پخش زنده بازی دوستانه سپاهان و زنیت امروز

لینک مستقیم پخش زنده بازی فوتبال سپاهان و زنیت (دوستانه) پنجشنبه ۱۶ شهریور ۱۴۰۲

دیدار دو تیم سپاهان و امروز پنجشنبه شانزدهم شهریور از ساعت ۲۰ در ورزشگاه گازپروم روسیه برگزار میشود و شما می توانید در لینک های زیر بطور زنده و آنلاین و بدون سانسور و با کیفیت عالی تماشا کنید

*پخش آنلاین از سایت شبکه ورزش ۳ (کلیک کنید)

بسیاری از شبکه های ورزشی و شبکه ۳ و ورزش صدا و سیما این مسابقه را به طور زنده پوشش می دهند.

*همچنین شبکه های آنتن و تلوبیون و شبکه ۳

aparatsport نیز از دیگر شبکه های پخش زنده این دیدار هستند.

ساعت بازی زنیت و سپاهان امشب پنجشنبه ۱۶ شهریور ۱۴۰۲ ساعت ۲۰:۰۰ برگزار می شود.

پخش زنده بازی فوتبال سپاهان و زنیت (دوستانه) پنجشنبه 16 شهریور 1402 +‌پخش آنلاین

ترکیب تیم ها

ترکیب احتمالی سپاهان مقابل زنیت

نیما میرزازاد، سیاوش یزدانی، نیلسون جونیور، میلاد زکی پور، برایان دابو، احسان پهلوان، ارشیا سرشوق، رضا شکاری، فرشاد احمد‌زاده، رضا اسدی و عیسی آل کثیر

تاریخچه بازی باشگاهی دو تیم

بازی برگشت تیم‌های فوتبال سپاهان‌زنیت در راستای تفاهم‌نامه همکاری ۲ ساله برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری برنا از اصفهان، بازی تیم‌های فوتبال فولاد مبارکه سپاهان و زنیت سن‌پترزبورگ روز پنج‌شنبه (۱۶ شهریور ماه ۱۴۰۲) و از ساعت ۲۰ به وقت ایران به میزبانی زنیت در ورزشگاه گازپروم روسیه برگزار خواهد شد.

این دیدار به دعوت باشگاه زنیت در فیفا دی برگزار می‌شود که دومین دیدار بین سپاهان و زنیت خواهد بود.

سابقه همکاری باشگاه فولاد مبارکه و زنیت سن‌پترزبورگ به تفاهم‌نامه خواهرخواندگی دو باشگاه که در سال ۱۴۰۰ به امضا رسید، باز می‌گردد‌.

متعاقب امضای تفاهم‌نامه هیأت عالی رتبه از باشگاه زنیت شامل مدیرعامل و معاونین این باشگاه تیر ماه ۱۴۰۰ از باشگاه سپاهان و شهر اصفهان بازدید کردند و نقشه راه همکاری بین ۲ باشگاه شامل موارد ورزشی، آموزشی و روابط بین آکادمی‌های ۲ باشگاه به مدت ۲ سال به تصویب رسید.

در شهریور ماه سال ۱۴۰۰ مدیرعامل، معاونین و مدیران آکادمی باشگاه فولاد مبارکه سفری به شهر سن‌پترزبورگ داشتند و در خصوص جزییات همکاری بین ۲ باشگاه جلسات متعددی را انجام دادند.

در دور اول همکاری‌ها رویدادهای مختلفی بین ۲ باشگاه برگزار شد، تیم فوتبال زیر ۱۷ سال سپاهان در بهار ۱۴۰۱ در تورنمنت زنیت شرکت کرد.

در خرداد و تیر ۱۴۰۱ دوره آموزشی جامع توسط مدرسان مرکز ارتقا مربیان باشگاه زنیت برای حدود ۸۰ مربی باشگاه سپاهان برگزار شد؛ تیم زیر ۱۷ سال زنیت در آبان ۱۴۰۱ در کمپ صفاییه اردو زد.

مهم‌ترین اتفاق حضور‌ تیم بزرگسالان زنیت در ۲۸ بهمن‌ ماه سال ۱۴۰۱ در اصفهان و بازی با تیم سپاهان در ورزشگاه نقش‌جهان بود که با برتری ۲ بر صفر سپاهان به پایان رسید.

در بهار ۱۴۰۲ تیم‌های زیر ۱۵، ۱۶ و ۱۷ سال سپاهان به تورنمنت جام دوستی باشگاه زنیت دعوت شدند و دیدارهایی با تیم‌های مطرح برگزار کردند.

در پایان همکاری ۲ ساله این باشگاه در پایان سال ۲۰۲۳ نقشه همکاری جدیدی ترسیم خواهد شد که شامل شرکت در تورنمنت‌های مختلف و برگزاری دوره‌های آموزشی برای مربیان پایه و دروازه‌بانی خواهد بود.

لازم به ذکر است، این ۲ باشگاه بزرگ در حال گسترش همکاری‌ها هستند و در رشته هندبال و والیبال نیز همکاری‌ها ادامه خواهد داشت.

نظرات