بیوگرافی جمال مبارز خواننده رپ افغانستانی کیست +‌عکس و ماجرای ازدواج و قتل همسر

0

بیوگرافی جمال مبارز خواننده رپ افغانستانی کیست + زندگی سید جمال مبارز از آرایشگری تا خوانندگی و قتل همسر

جمال مبارز خواننده رپ معروف افغانستانی است که با شرکت در برنامه استعدادیابی موسیقی به شهرت رسید. او پیش از ورود به موسیقی و خوانندگی، بک آرایشگر بود و سال ها به حرفه آرایشگری مشغول بود. اما یک اتفاق مسیر زندگی جمال مبارز را عوض کرد و حالا او یکی از خوانندگان مشهور در افغانستان می باشد.

همسر سید جمال مبارز چندی پیش توسط افراد ناشناس به قتل رسید و برخی نیز می گویند خودکشی کرد. ادامه بیوگرافی جمال مبارز خواننده افغان و عس همسرش را در مجله حرف تازه مشاهده نمایید

بیوگرافی جمال مبارز خواننده رپ افغانستانی کیست + زندگی جمال مبارز از آرایشگری تا خوانندگی و قتل همسر

بیوگرافی

سید جمال مبارز متولد دهه ۶۰ در کابل پیرایشگر و خواننده رپ اهل افغانستان می باشد. جالب است بدانید که مسیر زندگی سید جمال مبارز از آرایشگری تا نفر اول مسابقه استعدادیابی ستاره افغان و حواشی قتل همسرش سمیرا، با پیچ و خم های زیادی همراه بوده. این جوان هنرمند زندگی عجیبی داشته و دارد.

در همین رابطه ببینید: ادا قادری کیست + ماجرای فیلم لورفته ادا قادری و واقعیت ها را ببینید

دوران کودکی و خانواده

جمال مبارز تنها نان‌آور خانواده اش است. او، کودکی سختی داشته و سعی کرده تا با کار و تلاش چرخ خانواده را بچرخاند. او برای اینکه وارد خوانندگی شود، کسب و کاری که سال ها آن را انجام میداد و کنار گذاشت و برای آوازخوانی راهی کابل شد. او یک برادر به نام الش دارد، که مانند جمال به موسیقی علاقه دارد.

سیدجمال مبارز به عنوان فرزند بزرگ خانواده، مسوولیت یک خانواده شش نفری شامل والدین، دو خواهر و یک برادر را نیز به عهده دارد.

بیوگرافی سید جمال مبارز خواننده رپ افغانستانی کیست +‌عکس و ماجرای ازدواج و قتل همسر

سوابق

جمال مبارز، پیرایشگر رپ‌خوان، کاملا اتفاقی وارد موسیقی شده است. او با شرکت در برنامه استعدادیابی موسیقی افغانستان (قبل از ورود طالبان)، وارد عرصه موسیقی شد. آقای مبارز با اجرای خوب، به مقام اول دست یافت و پس از آن تصمیم گرفت تا آرایشگری را در مزارع شریف کنار بگذارد و خوانندگی حرفه ای را ادامه دهد.

سیدجمال مبارز، پیرایش‌گری که در فصل دوازدهم جشنواره موسیقی «ستاره افغان» به مرحله نهایی رسید و توانست لقب «ستاره افغان» را به خود اختصاص دهد، می‌گوید که او در دوازده سال گذشته نتوانسته است رقیب خود را از میان شرکت‌کنندگان برنامه ستاره افغان دریابد.

تمام آهنگ‌های مبارز سبک رپ است و از مشکلات، نابسامانی‌ها، برخوردهای دوگانه، تبعیض و خشونت در کشور حکایت داشت.

اگرچه آقای مبارز تاکنون بالاتر از صنف دوازدهم مکتب درس نخوانده است و با ادبیات و شاعر نویسی هم آشنایی چندانی ندارد، اما او شعرهای آهنگ‌اش را خودش انتخاب و نوشته می‌کرد. او می‌گوید: «تنها چیزی که مردم را به رپ جذب می‌کند، گفتار و محتوای رپ است که از چه موضوعاتی برخوردار است. تمام موضوعات از خودم بوده و هرهفته می‌نویشتم.»

پشت پرده زندگی جمال مبارز

پشت پرده زندگی جمال مبارز رپر افغانستانی

مبارز در یک گفتوگو گفت: من هفت سال است که آرایشگاه دارم. آرایشگری شغل من است. از سه ماه پیش که به ستاره افغان آمدم، اصلاً به آرایشگاهم نرفته‌ام.

او که از هفت سال به این پیرایش‌گری می‌کرد، با استفاده از یک امپلی‌فایر ساده در دکانش، در کنار پیرایش‌گری آهنگ‌های رپ می‌خواند.

ازدواج و همسر

جمال مبارز خواننده افغان چند سال پیش با دختری به نام سمیرا از ولایت خود ازدواج کرد، اما این ازدواج دوامی نداشت و آنها به دلیل اتلاف زیادی که داشتند از هم جدا شدند. پس از طلاق، همسرش سمیرا توسط افراد ناشناس کشته و به قتل رسید. برخی خبرها حاکی از خودکشی همسر این خواننده می دهد.

سید جمال مبارز درباره مرگ همسرش می گوید: تقریباً یک و نیم ماه قبل به طور رسمی از همسرش جدا شده‌ است و درباره جزئیات قتل او اطلاعات ندارد: این خبر بسیار تاثیرگذار بود. از زمان شنیدن این خبر، با خانواده و دوستان او در ارتباط نیستم و به طور دقیق نمی‌دانم این حادثه به قتل ربط دارد یا خودکشی است.

عکس همسر جمال مبارز خواننده

بیوگرافی سید جمال مبارز

حواشی قتل همسرش سیمرا

سمیرا، همسر سابق سید جمال مبارز، خواننده و شرکت‌کننده برنامه ابرستاره در تلویزیون طلوع، در غرب کابل به وسیله چاقو به قتل رسیده است.

سمیرا هنگام مرگ ۲۶ سال داشت و یک پسر و یک دختر بود. خانواده سمیرا ادعا می‌کنند که او در هنگام مرگ، سه ماه حامله بوده است.

اگرچه برخی خبرها درباره خودکشی این زن پخش شده‌اند، اما منابع امنیتی اعلام کرده‌اند که او به قتل رسیده است.

برخی از این کاربران سید جمال مبارز را به اتهام قتل سمیرا متهم کرده‌اند.

نور محمد عزیز، همسایه ی سمیرا، گفت: شنیده‌ام که او به قتل رسیده است، اما از داستان واقعی این اتفاق که رخ داده است، اطلاعی نداریم. اعضای خانواده سمیرا می‌گویند پزشکی قانونی اعلام کرده است که نتایج آزمایش‌هایش را در این زمینه به نهادهای امنیتی ارائه داده است.

نحوه ورود به خوانندگی

سیدجمال مبارز می‌گوید: «در طول دوازده سالی که برنامه ستاره افغان شروع شده، تا حال هیچ کسی را رقیب خود نمی‌دانم. در طول دوازده هیچ کسی نبوده که مثل من آهنگ جدید برای مردم ارایه کند. البته این مساله خودگویی نیست، بلکه واقعیت است. هرآن کسی که آمده آهنگ‌های یک سال، دو سال، ده سال و بیست سال قبل را اجرا کرده‌اند. اما من یگانه کسی بودم که در طول هر هفته آهنگ‌هایم از خودم بوده و برای مردم یک چیز جدید را تقدیم کردم.»

نظرات