آخرین وضعیت تعطیلی ادارات پنجشنبه ۱۶ شهریور ۱۴۰۲ به علت بین التعطیلی

0

آخرین وضعیت تعطیلی ادارات پنجشنبه ۱۶ شهریور ۱۴۰۲ به علت بین التعطیلی

آخرین وضعیت تعطیلی ادارات پنجشنبه ۱۶ شهریور ۱۴۰۲ به علت بین التعطیلی در تهران و البرز و ایلام و شهرهای جنوبی ، اصفهان ، تبریز ، زاهدان، زابل خوزستان ، اهواز ، یزد ، تهران ، بوشهر ، زنجان ، اصفهان ، رشت ، سقز ، سنندج ، کردستان و شیراز ، اراک ، سیستان و بلوچستان و زابل و زاهدان تعطیل است؟ و وضعیت تعطیلی ادارات و بازار در روز پنجشنبه ۱۶ شهرور ۱۴۰۲ را میخوانید.

آخرین وضعیت تعطیلی ادارات پنجشنبه ۱۶ شهریور ۱۴۰۲ به علت بین التعطیلی

اخبار تعطیلی پنجشنبه ۱۶ شهریور ماه ۱۴۰۲

با توجه به بین التعطیلی بودن روز پنجشنبه به دلیل قرار گرفتن بین تعطیلی روز چهارشنبه ۱۵ شهریور و جمعه ۱۷ شهریور در بیشتر شهرهای ایران احتمال تعطیلی روز پنجشنبه ۱۶ شهریور ۱۴۰۲ وجود دارد.

اعلام تعطیلی ادارات و شرکت ها برای تاریخ فردا پنجشنبه ۱۶ شهریور تا ساعات آینده به اطلاع شهروندان خواهد رسید.

تعطیلات رسمی روز چهارشنبه به علت اربعین حسینی و روز جمعه ۱۷ شهریور و همچنین سفر بیشتر مردم به پیاده روی اربعین، این شائبه را ایجاد کرده که احتمال تعطیلی روز پنجشنبه دور از انتظار نخواهد بود و شاید برخی از مردم هم اکنون به دلیل تعطیلی های اخر هفته در سفر باشند

پنجشنبه ۱۶ شهریور تعطیل می شود؟

چهارشنبه (۱۵ شهریور) در تقویم رسمی ایران به مناسبت اربعین حسینی تعطیل و پنجشنبه بین‌التعطیل است.

هنوز هیئت دولت هیچ اطلاعیه رسمی‌ای مبنی بر تعطیلی پنجشنبه (۱۶ شهریور) صادر نکرده و پس روز پنجشنبه تعطیل نیست. البته ممکن است ادارات و موسسات با ابلاغیه داخلی این روز را برای کارمندان و شاغلانشان تعطیل اعلام کنند.

هواشناسی فردا

هواشناسی آخر هفته کشور رو به بارش شدید باران قرار دارد و مردم حتما از رودخانه ها فاصله بگیرند. هواشناسی توصیه کرده مردم حتما نکات ایمنی را رعایت کند تا این سامانه بارشی خسارت جانی و مالی نداشته باشد. رگبار باران، رعدوبرق، وزش باد شدید موقتی، در نقاط مستعد گرد و خاک و احتمال تگرگ از مخاطرات این پدیده جوی است.

صادق ضیائیان در خصوص وضعیت هوای کشور گفت: پنجشنبه و جمعه (۱۶ و ۱۷شهریورماه) در بخش‌هایی از گیلان، مازندران، اردبیل، خراسان شمالی و ارتفاعات گلستان رگبار باران گاهی همراه با رعدوبرق و وزش باد شدید موقت پیش‌بینی می‌شود.

از پنجشنبه (۱۶شهریورماه) در شمال غرب دامنه‌های جنوبی البرز و استان‌های ساحلی دریای خزر روند کاهش دما پیش بینی می‌شود گفت: طی روز پنجشنبه (۱۶شهریورماه) کاهش دما در استان اردبیل محسوس و ۸ تا ۱۰ درجه است و همچنین طی روز یکشنبه (۱۹شهریورماه) در اردبیل و خراسان شمالی کاهش محسوس دما (۸ تا ۱۰ درجه) و در استان‌های ساحلی دریای خزر و سایر مناطق شمال غرب کاهش نسبی دما (۴ تا ۷ درجه) رخ می‌دهد. از اواخر وقت پنجشنبه تا یکشنبه (۱۶ تا ۱۹شهریورماه) دریای خزر مواج است.

وی با بیان اینکه روز‌های شنبه و یکشنبه (۱۸ و ۱۹ شهریورماه) این شرایط با شدت بیشتر در استان‌های ساحلی دریای خزر و مناطقی از استان‌های اردبیل، آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی و خراسان شمالی ادامه دارد گفت: همچنین امروز در شرق هرمزگان، جنوب سیستان و بلوچستان، جنوب کرمان و پنجشنبه و جمعه (۱۶ و ۱۷شهریورماه) در شمال هرمزگان، جنوب کرمان و بخش‌هایی از فارس در ساعات بعد از ظهر و اوایل شب افزایش ابر با احتمال رگبار باران گاهی رعدوبرق و وزش باد شدید موقت دور از انتظار نیست.

ضیاییان ادامه داد: تا جمعه (۱۸ تا ۱۷شهریورماه) در نواحی شمال شرق شرق به ویژه منطقه زابل، جنوب شرق و بخش‌هایی از مرکز کشور و چهارشنبه و پنجشنبه (۱۵ و ۱۶ شهریورماه) در نوار مرزی غرب کشور در بعضی ساعات وزش باد شدید گاهی همراه با گردوخاک پیش بینی می‌شود و این شرایط روز شنبه (۱۸شهریور) در بخش‌هایی از غرب، شمال غرب، مرکز دامنه‌های جنوبی البرز و یکشنبه (۱۹شهریورماه) در بخش‌هایی از مرکز دامنه‌های جنوبی البرز، شمال شرق و شرق کشور انتظار می‌رود.

نظرات