رازهای انرژی درمانی پیشرفته

0

انرژی درمانی از زمان‎های بسیار بسیار قدیم در میان انسان‌ها وجود داشته است. اکنون هم در کنار سایر روش‌های درمانی وجود دارد و مردم از آن بهره می‌برند، زیرا نتایج شگفت‌انگیز آن را در درمان اختلالاتی مانند افسردگی، مشاهده کرده‌اند. در این نوشته، مطالب مختصری راجع به رازهای انرژی درمانی پیشرفته ارائه شده است. اگر می‌خواهید اطلاعات خود را در این زمینه اندکی بیشتر کنید، پس این مطالب را بخوانید.

تعریف انرژی درمانی

متخصصان انرژی درمانی اعتقاد دارند که در بدن انسان و همچنین در اطراف آن، انرژی وجود دارد. در واقع تعدادی مراکز انرژی در بدن هستند که انرژی محیط اطراف، از طریق آن‌ها جذب بدن می‌شود. سپس این انرژی جذب شده، از طریق کانال‌ها یا مسیرهایی به سراسر بدن منتقل می‌شود. البته مواقعی پیش می‌آید که انرژی نمی‌تواند به درستی جذب شود یا نمی‌تواند در سراسر بدن حرکت کند و به عبارتی راه آن مسدود شده است. در این مواقع افراد از نظر روحی و جسمی دچار اختلالاتی می‌شوند.

کاری که انرژی درمانی انجام می‌دهد در واقع رفع انسداد و به تعادل رساندن انرژی در بدن و در نتیجه برگرداندن سلامت جسمی و روحی به افراد است.

 انرژی درمانی

رازهای انرژی درمانی پیشرفته

انرژی درمانی می‌تواند به شکل‌های مختلف و در سطوح ابتدایی، متوسط و پیشرفته انجام شود و بیماری‌های جسمی، روحی و روانی گوناگونی را بهبود ببخشد. به عنوان مثال مدیتیشن یک نوع انرژی درمانی است که می‌تواند استرس را کاهش دهد.

اما انرژی درمانی پیشرفته، با مسائل پیچیده‌تری روبه‌رو است؛ مسائلی که هر فردی ممکن است آن‌ها را در زندگی خود تجربه کند. برخی از این مسائل عبارتند از: مشکلات روانی، اعتیاد، الگوهای رفتاری تکراری، تروما، استرس پس از سانحه، چاقی و دردهای مزمن. انرژی درمانی در کنار درمان‌های اصلی، می‌تواند به خوبی با این مسائل روبه‌رو شود و به بهبود حال بیماران کمک کند. البته این نوع بیماری‌ها، به درمان‌هایی با شدت بالاتر و جلسات بیشتر نیازمندند.

در انرژی درمانی پیشرفته، علاوه بر روش‌های رایج مانند ریکی، از تکنیک‌های جدیدتر و پیشرفته‌تری هم استفاده می‌شود مانند پرانیک هیلینگ .

یکی از رازهای انرژی درمانی پیشرفته، پرداختن به مسائل پیچیده‌تر است

یکی از رازهای انرژی درمانی پیشرفته، همانطور که گفته شد، روبه‌رو شدن با مسائل پیچیده‌تر و پرداختن به آن‌هاست. در ادامه تعدادی از این مسائل، به صورت مختصر توضیح داده شده‌اند.

بهداشت و سلامت روان

همه انسان‌ها در طول زندگی با انواع مشکلات مواجه می‌شوند. این مشکلات به راحتی می‌توانند سلامت روان را به خطر بیندازند و افراد را دچار استرس، اضطراب، افسردگی، نوسانات خلقی و … کنند. همانطور که می‌دانید توجه به بهداشت و سلامت روان بسیار مهم است. در صورتی که فردی به یکی از موارد ذکر شده دچار شود، جنبه‌های دیگر زندگیش هم تحت تاثیر آن قرار می‌گیرد. بنابراین باید برای درمان اقدام نماید.

امروزه ثابت شده است که انرژی درمانی می‌تواند انواع مشکلات روانی از جمله موارد ذکر شده در بالا را از بین ببرد. نوع و مدت زمان درمان و همچنین نحوه انجام آن، با توجه به شدت اختلال، تعیین می‌شود.

انرژی درمانی در ترک اعتیاد

اعتیاد مشکلی است که افراد بسیاری با آن دست و پنجه نرم می‌کنند. معتادان معمولا به انواع بیماری‌های روحی و روانی نیز مبتلا می‌شوند و رفتار و نحوه تفکر آن‌ها تغییر می‌کند. متاسفانه ترک اعتیاد کار ساده‌ای نیست. بسیاری از کسانی که مراحل ترک کردن و سم زدایی را سپری می‌کنند، درد زیادی را تحمل می‌کنند و دچار رفتارهایی مانند عصبانیت، پرخاشگری و … می‌شوند. بنابراین انرژی درمانی در کنار سایر درمان‌ها می‌تواند در ترک اعتیاد مؤثر باشد. زیرا درد و استرس را کاهش داده و به بیماران احساس امنیت، آرامش و اعتماد به نفس می‌دهد و کمک می‌کند راحت‌تر ترک کنند.

انرژی درمانی در الگوهای رفتاری تکراری و عادات

الگوهای رفتاری تکراری اختلالی است که در افراد مختلف و به خصوص در افراد مبتلا به اوتیسم مشاهده می‌شود. رازهای انرژی درمانی پیشرفته در این زمینه هم می‌توانند مفید باشند. البته فقط علائم را کاهش داده و اوضاع سلامت جسمی و روانی بیمار را بهبود می‌بخشد. انرژی درمانی در مواجه با افراد دارای این نوع اختلالات، می‌تواند تعاملات اجتماعی فرد را افزایش داده، استرس و اضطراب را کاهش دهد، به بهبود الگوهای خواب کمک کند و میزان کنترل بیماران بر شرایط‌شان را افزایش دهد.

بهبود تروما از رازهای انرژی درمانی پیشرفته است

دسته‌ای از آسیب‌های روانی که افراد بسیاری دچار آن‌ها هستند ولی خبر ندارند، تروماها می‌باشند. تروما در واقع در اثر اتفاقات ناخوشایندی که ممکن است در زندگی هر فردی اتفاق بیفتند، ایجاد می‌شود. اگر تروماها سرکوب شده، نادیده گرفته شوند یا به آن‌ها اهمیت داده نشود، می‌توانند مشکلات زیادی به بار بیاورند. تروما در صورتی که درمان نشود می‌تواند به نسل بعدی نیز منتقل شود.

خوشبختانه، انرژی درمانی می‌تواند به این افراد نیز کمک زیادی کند و اوضاع روحی و روانی آن‌ها را بهبود ببخشد.

انرژی درمانی در پی تی اس دی یا PTSD

اختلال استرس پس از سانحه، معمولا توسط افراد مبتلا نادیده گرفته می‌شود. این افراد معمولا دچار علائمی از قبیل: مشکلات خواب، بی حسی و نداشتن احساس غم و شادی، عدم توانایی در به خاطر سپردن هر چیز، مشکل در حفظ روابط، روی آوردن به عادت‌های خطرناک و … هستند. روش‌های انرژی درمانی از قبیل مدیتیشن، پاکسازی هاله، متعادل سازی چاکرا و … می‌توانند ریشه آسیب را پیدا کنند و به این ترتیب به بهبود حال بیمار کمک شایانی نمایند.

انرژی درمانی در چاقی

یکی از رازهای انرژی درمانی پیشرفته کمک به کاهش وزن است. همانطور که می‌دانید چاقی خطرات زیادی به همراه دارد از جمله: افزایش فشار خون، بیماری‌های قلبی، دیابت، افسردگی و … . عواملی که باعث چاقی می‌شوند نیز عبارتند از: رژیم غذایی نامناسب، کم تحرکی، مشکلات تیروئیدی و استرس.

انرژی درمانی می‌تواند با کاهش سطح استرس، ارتقا کیفیت خواب، افزایش تمرکز و مواردی از این قبیل، کمک کند تا افراد از خوردن غذاهای شیرین و پرچرب، تنقلات و غذاهای پرت پرهیز کنند و در انتخاب غذاهایی که می‌خورند هوشمندانه عمل کنند و درست تصمیم بگیرند؛ در نتیجه شروع به کاهش وزن نمایند.

انرژی درمانی پرانیک هیلینگ

از دیگر رازهای انرژی درمانی پیشرفته تسکین دردهای مزمن است

درد مزمن مسئله پیچیده‌ای است. درد فقط یک عارضه فیزیکی نیست بلکه جنبه عاطفی و احساسی نیز دارد. متخصصان انرژی درمانی معتقدند پرداختن به جنبه‌های عاطفی درد می‌تواند آن را قابل تحمل‌تر کند. بنابراین افرادی که معمولا از سردرد، کمردرد، زانودرد و … رنج می‌برند، بهتر است روش‌های انرژی درمانی را در کنار سایر درمان‌های خود گنجانده و به کمک آن‌ها درد کمتری را تحمل نمایند.

تکنیک‌های استفاده شده در انرژی درمانی پیشرفته

در انرژی درمانی پیشرفته، درمانگران از یک سری تکنیک‌های تخصصی قدرتمند مانند: پرانیک هیلینگ، ریکی، و همچنین بهبود سریع زخم، بازسازی سلولی، پاکسازی اندام‌های داخلی و پاکسازی خون برای تقویت سیستم ایمنی و …  استفاده می‌کنند. در ادامه به توضیح روش پرانیک درمانی بسنده می‌کنیم.

پرانیک درمانی به عنوان یکی از رازهای انرژی درمانی پیشرفته

در جامعه معاصر، بسیاری از مردم از جمله پزشکان و دانشمندان به طور فزاینده‌ای پذیرای تکمیل طب آلوپاتیک با روش‌های درمانی جایگزین هستند. تعدادی از درمان‌های سنتی مانند طب سوزنی، ریکی و چی گونگ برخی از معروف‌ترین روش‌های باستانی هستند که محبوبیت زیادی پیدا کرده‌اند. در سال‌های اخیر، انرژی درمانی پرانیک هیلینگ به عنوان یک تکنیک ساده و در عین حال قدرتمند و به عنوان یکی از رازهای انرژی درمانی پیشرفته، از طیف درمان‌های کل نگر، به این روش‌های تائید شده پیوسته است. این تکنیک از پرانا برای درمان بیماری‎ها استفاده می‎کند.

معرفی پرانا که یکی از رازهای انرژی درمانی پیشرفته است

پرانا یک واژه سانسکریت و در واقع یک نوع انرژی حیاتی است که زندگی و سلامت را در بدن، حفظ و نگه‌داری می‌کند. برای درک این انرژی به تفاوت اساسی میان انسان زنده و انسان مرده توجه کنید. هردو دارای بدن، مجموعه‌ای از اندام‌ها و تعداد بیشماری سلول هستند. چیزی که تفاوت ایجاد می‌کند یک نیروی نامرئی است که به یک نفر آگاهی و هوشیاری می‌بخشد تا حیات و زندگی را تجربه نماید. به این نیروی نامرئی نفس حیات یا سرزندگی ضمیر و روح نیز می‌گویند. در طبیعت سه منبع اصلی از پرانا وجود دارد:

پرانای خورشیدی: که از نور خورشید می‌آید و کل بدن را تقویت می‌کند و وضعیت سلامتی را به طور کلی ارتقا می‌دهد.

پرانای هوا: نه تنها توسط فرآیند تنفس و از طریق ریه‌ها بلکه توسط مراکز انرژی بدن بیوپلاسمیک موجودات زنده نیز جذب می‌شود. این مراکز انرژی، چاکرا نامیده می‌شوند. با تنفس ریتمیک، عمیق و آرام، می‌توان پرانای بیشتری نسبت به تنفس کوتاه و کم عمق جذب کرد. پرانا می‌تواند از طریق منافذ پوست و همچنین توسط افرادی که در این زمینه آموزش دیده‌اند نیز جذب شود.

پرانای زمین: در واقع پرانایی است که از زمین تشعشع می‌شود. این پرانا به صورت خودکار و ناخودآگاه از طریق پا جذب می‌شود. بنابراین راه رفتن با پای برهنه میزان جذب پرانا را از طریق چاکراهای پا افزایش داده و سپس باعث افزایش نشاط در بدن، توانایی کار و تفکر شفاف می‌شود.

در بدن انسان‌های سالم مقدار زیادی پرانا وجود دارد درحالی‌که وقتی فردی بیمار می‌شود میزان پرانا در بدن وی کاهش پیدا می‌کند و این موضوع یکی از رازهای انرژی درمانی پیشرفته است.

تکنیک پرانیک درمانی توسط چه کسی ایجاد شد؟

این تکنیک توسط یک استاد چینی- فیلیپینی، به نام «چو آ کوک سویی» ایجاد شد. او این روش درمانی را پس از مطالعه دقیق چی گونگ، کابالا، یوگا و سیستم‌های سری هنرهای رزمی آسیایی ایجاد کرده است. او با مطالعه این روش‌ها، که در آن‌ها سیستم‌های درمانی کم و بیش پیچیده‌ای با استفاده از بیو انرژی وجود دارند، به این نتیجه رسیده است که درمان در اصل به معنای پاکسازی و انرژی‌بخشی، پاک کردن انرژی حیاتی ناخالص از هاله و جایگزینی آن با انرژی تازه و پاک است.

او گفته است: انرژی حیاتی یا پرانا در اطراف ماست. همه‌جا حضور دارد و ما در واقع در اقیانوسی از انرژی‌های حیاتی هستیم. براساس این اصل، یک درمانگر می‌تواند انرژی پرانیک یا انرژی حیاتی را از محیط جذب کند.

انرزی درمانی پرانیک هیلینگ چیست؟

این تکنیک، علم و هنر باستانی درمان کل بدن با کمک انرژی پرانیک است که شامل کار با انرژی حیاتی بیمار و همچنین انتقال انرژی حیاتی از درمانگر به بیمار است.

چیزی که ما آن را شفای معجزه آسا می‌نامیم چیزی نیست جز افزایش سرعت خوددرمانی بدن. هیچ چیز ماورالطبیعه یا فراطبیعی در شفای پرانیک وجود ندارد. این درمان براساس قوانین ساده طبیعی است که برای هزاران سال شناخته شده و اکنون به واقعیت تبدیل شده‌اند.

درمان پرانیک بر اصول اساسی زیر استوار است: اصل اول، اصل خودبازیابی نامیده می‌شود. بر مبنای این اصل، بدن یک موجود زنده است که به طور ذاتی می‌تواند خود را ترمیم کند و توانایی درمان خود را دارد. اصل دوم، اصل نیروی حیات و بیانگر این مطلب است که فرآیند درمان می‌تواند به لطف انرژی حیاتی به عنوان یکی رازهای انرژی درمانی پیشرفته و با افزایش آن (که از طریق خورشید، هوا و زمین در دسترس بوده و برای رفع عدم تعادل فیزیکی و احساسی آماده است)، شتاب داده شود. باید توجه شود که این روش، جایگزین طب رایج نیست، بلکه مکمل آن است.

پرانیک درمانی چگونه بیمار را بهبود می بخشد؟

این نوع درمان، عدم تعادل ایجاد شده در میدان انرژی بدن را اصلاح می‌کند و نیروی حیات یا همان پرانا را به بیمار منتقل می‌نماید. این نیروی حیات را می‌توان به عنوان یک انرژی جهانی نیز توصیف نمود، باید توجه داشت که این نیرو، نیرویی مختص به درمانگر نیست. درمانگرها در واقع با استفاده از فرکانس‌ها و تکنیک‎های خاصی، به انرژی جهانی دسترسی پیدا کرده و سپس آن را به بیمار منتقل می‌کنند.

این نوع درمان بدون لمس بدن انجام می‌شود و یک فرآیند سه مرحله‌ای شامل اسکن، پاکسازی و احیا کردن با انرژی حیاتی است.

پرانیک هیلینگ

در مرحله اسکن یا بررسی، ناهنجاری‌های انرژی تشخیص داده می‌شوند. در مرحله پاکسازی ناهنجاری‎های انرژی، انرژی‌های کثیف و انسداد کانال‌های انرژی از بین می‌روند. در مرحله آخر، پرانا یا انرژی حیاتی تازه به بدن منتقل می‌شود. روند بهبودی بیماران، با افزایش انرژی حیاتی یا پرانا در آن‎ها، تسریع پیدا می‌کند. همانطور که قبلا گفته شد، پرانا به وفور در هوا، زمین و خورشید وجود دارد و به راحتی می‌توان به آن دسترسی پیدا کرد.

نحوه کار با انرژی حیاتی یا همان پرانا

قبل از هر چیزی، بهتر است با چاکراهای بدن آشنا شوید. زیرا تمرکز اصلی جلسه آموزشی پرانیک درمانی بر نحوه پردازش، جذب و توزیع پرانا توسط چاکراها است.

چاکراها یکی از رازهای انرژی درمانی پیشرفته هستند

یکی دیگر از رازهای انرژی درمانی پیشرفته، استفاده از چاکراها است. چاکراها نقاط انرژی در بدن هستند و از طریق آن‌ها می‌توانیم انرژی را از محیط اطراف دریافت نماییم. یک انسان چاکراهای زیادی دارد، اما هفت چاکرا، اصلی هستند. آن‌ها در امتداد ستون فقرات قرار دارند، هر یک از آن‌ها هوش و عملکرد ذاتی خود را دارند. در ادامه با این هفت چاکرا آشنا می‌شویم.

چاکرای ریشه

رنگ آن قرمز است. در قاعده ستون فقرات قرار دارد. زمانی‌که به درستی کار نکند کم‌خونی، خستگی، کمردرد، سیاتیک، افسردگی، سردی دست و پا و … را به دنبال دارد. شفای آن با تمرینات بدنی، خوردن غذای قرمز رنگ، استفاده از سنگ‌های قیمتی قرمز، پوشیدن لباس قرمز و … انجام می‌شود.

چاکرای خاجی

رنگ آن نارنجی است. در زیر ناف قرار دارد. زمانی که به درستی کار نمی‌کند فرد دچار اختلالات خوردن، افسردگی، کمردرد، آسم یا آلرژی، مشکلات ادراری، ناتوانی جنسی و … می‌شود. برای درمان این موارد باید از حمام معطر، ماساژ، خوردن غذاهای نارنجی رنگ، پوشیدن لباس‌های نارنجی و سنگ‌های قیمتی نارنجی کمک بگیرد.

چاکرای خورشیدی

رنگ آن زرد است. زمانی که این چاکرا دچار مشکل شده باشد، فرد دچار مشکلات گوارشی، زخم، دیابت، یبوست، مسمومیت، انگل، حافظه ضعیف و … می‌شود. درمان آن نیز با انجام معماهای ذهنی، خواندن کتاب، خوردن غذاهای زرد رنگ، پوشیدن لباس‌های زرد، سنگ‌های قیمتی زرد و روغن‌های زرد رنگ حاصل می‌شود.

چاکرای قلب

رنگ آن سبز است. در مرکز سینه درست بالای قلب قرار دارد. زمانی که به درستی کار نمی‌کند اختلالات قلبی و تنفسی، درد قفسه سینه، فشار خون بالا، تنش عضلانی و … به وجود می‌آیند. از طرفی پیاده روی در طبیعت، وقت گذراندن با خانواده و دوستان، خوردن غذای سبز، پوشیدن لباس سبز، استفاده از سنگ‌های قیمتی سبز و روغن‌های سبز رنگ می‌توانند آن را دوباره به تعادل برسانند. به رنگ چاکراها توجه کنید زیرا آن‌ها از رازهای انرژی درمانی پیشرفته هستند.

چاکرای گلو

رنگ آن آبی روشن یا فیروزه‌ای است. در ناحیه گلو قرار دارد. وقتی از تعادل خارج شده باشد مشکلات تیروئید، تب، آنفلوآنزا، مشکلات دهان، فک، شانه‌ها، بیش فعالی، اختلالات هورمونی، نوسانات خلقی، نفخ و یائسگی را به‌وجود می‌آورد. شفای آن نیز توسط آواز خواندن، مکالمات معنی‌دار، خوردن غذاهای آبی‌رنگ، پوشیدن لباس آبی، سنگ‌های قیمتی آبی و … صورت می‌گیرد.

چاکرای پیشانی

رنگ آن نیلی است. بین چشم‌ها قرار دارد. زمانی که به درستی کار نمی‌کند فرد دچار اختلالات یادگیری، مشکلات هماهنگی، اختلالات خواب و … می‌شود. درمان نیز با انجام مدیتیشن، خوردن غذای نیلی رنگ، پوشیدن لباس نیلی و استفاده از سنگ‌های قیمتی نیلی انجام می‌شود.

چاکرای تاج

رنگ آن سفید، طلایی یا بنفش است. در تاج سر یا بالای تاج سر قرار دارد. سردرد، حساسیت به نور، بیماری‌‌های روانی، اختلالات مغزی، بثورات پوستی و … از مشکلات عدم تعادل آن است. شفای آن نیز با مدیتیشن، دویدن، تمرینات قلبی و تمرکز بر رویاها صورت می‌پذیرد.

رازهای انرژی درمانی پیشرفته یا نحوه کار با انرژی حیاتی

پرانا یا انرژی حیاتی می‌تواند از طریق چاکراهای دست و انگشتان، هدایت شود. البته چاکراهای دست و انگشتان، چاکراهای فرعی بدن هستند. کارهایی که در پرانیک درمانی انجام می‌شوند معمولا شامل مراحل زیر هستند: فعال‌سازی و حساس‌سازی چاکراهای دست و انگشتان، اسکن هاله داخلی، انرژی بخشی به چاکراها یا عضو مریض شده، بررسی اجمالی ناحیه درمان شده به منظور دریافت بازخورد، ادامه دادن به انرژی بخشی و تثبیت انرژی.

تکنیک پرانیک درمانی ابتدایی و متوسط شامل جذب پرانای سفید از طریق چاکرای یک دست و انتقال آن به بیمار از طریق چاکرای دست دیگر یا انگشتان است.

روش‌های پیشرفته شامل استفاده از پرانای رنگی هستند. به عبارت دیگر، یکی از رازهای انرژی درمانی پیشرفته استفاده از پرانای رنگی است. مراحل انجام کار در روش‌های پیشرفته با روش‌های ابتدایی و متوسط یکسان است به جز اینکه درمان با پرانای رنگی انجام می‌شود.

در سطح پیشرفته جذب پرانا می‌تواند با استفاده از چاکراهای اصلی، بسته به رنگ پرانا، انجام شود. هر پرانای رنگی، مشخصه درمانی متفاوتی دارد و بسته به مرضی که تحت درمان قرار می‌گیرد، استفاده می‌شود. به علاوه، می‎توان پراناهایی که دارای رنگ‎های پایه هستند را با هم ترکیب کرد و پراناهایی با رنگ‎های جدید ساخت.

هاله درمانی انرژی درمانی

مزایای پرانیک درمانی به عنوان یکی از رازهای انرژی درمانی پیشرفته

 • بدست آوردن یا حفظ یک وضعیت خوب از سلامت فیزیکی، ذهنی و عاطفی و همچنین افزایش استقامت
 • کمک به دفع بیماری‌های جزئی و خسته‌کننده به سادگی، با استفاده از دستان یک درمانگر
 • ایجاد شفافیت، آرامش، شادی و قدرت درونی به طور سیستماتیک
 • پاکسازی ذهن از الگوهای فکری ناسالم و غیرمولد
 • از بین بردن رفتارهایی مانند: اعتیادهای ناسالم، افسردگی، خشم، رنجش و …
 • بهبود مهارت‌های شهود طبیعی و رشد سریع معنوی
 • حافظه و تمرکز بهتر
 • کاهش استرس
 • عزت نفس بیشتر
 • تضمین اتخاذ تصمیمات درست و سپس جلب نتایج درست
 • کمک به افراد در افزایش بازدهی و رضایت آن‌ها در محل کار
 • کمک به توسعه روابط هماهنگ و مشارکت‌های موفق و مهارت‌های بین فردی بهتر
 • احساس ارتباط با تمام جنبه‌های زندگی

به طور کلی، با این تکنیک سرعت بهبودی ۵ برابر افزایش پیدا می‌کند. به عنوان مثال این روش می‌تواند تب را تنها در عرض چند ساعت کاهش دهد. این روش می‌تواند بیمار را از یک وضعیت بحرانی مانند درد شدید، غش، ضعف ناگهانی و … خارج نماید، عفونت‌های ویروسی را درمان کند و برخی از بیماری‌های جدی را نیز در چند جلسه بهبود می‌بخشد.

نتیجه‌گیری

در این مطلب در مورد تعدادی از رازهای انرژی درمانی پیشرفته صحبت کردیم. در واقع انرژی درمانی پیشرفته با مسائل پیچیده‌تری نسبت به یک استرس یا اضطراب ساده، مواجه است. تعدادی از این مسائل شامل ترک اعتیاد، رهایی از تروماها، چاقی و دردهای مزمن هستند. گفته شد که انرژی درمانی می‌تواند در کنار درمان‌های اصلی، به بهبود اوضاع این بیماران کمک کند.

حالا که متوجه شدید انرژی درمانی چقدر می تواند قدرتمند باشد ،  برای اطلاعات بیشتر و یادگیری تکنیک بیشتر وارد سایت دکتر آرام شوید و تکنیک های انرژی درمانی را برای درمان خودتان یا عزیزان تان یاد بگیرید./۲۰۸۹۵۳

نظرات