تفریحات

فوت دردناک پدر آزاده نامداری دو سال بعد از دخترش +‌بیوگرافی و علت مرگ با عکس

0

فوت دردناک پدر آزاده نامداری دو سال بعد از دخترش +‌علت مرگ با عکس

بیوگرافی

پدر آزاده نامداری خبرنگار و معلم بارنشسته بوده و اصالتا اهل نفت شهر و از معلم‌های بازنشسته آموزش و پرورش بود و بیش از ۳۰ سال عمرش را برای تربیت و پرورش فرزندان کشورمان گذاشت. او سال ها در اموزش و پرورش کرمانشاه تدریس کرده و سپس بازنشسته شد. ایشان شامگاه سیزدهم شهریور ۱۴۰۲ بر اثر عارضه قلبی درگذشت.

خبر درگذشت مرحوم ابراهیم نامداری پدر آزاده نامداری بعد از دو سال و نیم از فوت دخترش یکی از تلخ ترین خبرهای روز بود که برخی می گویند او نتوانست داغ دخترش را تحمل کند و به همین دلیل فوت کرده است

از ابراهیم نامداری ۲ دختر به نام‌های آزاده و آذین و یک نوه به نام گندم به یادگار مانده است.

پدر آزاده نامداری کیست +‌بیوگرافی و علت فوت و مرگ با عکس

علت مرگ و درگذشت

ابراهیم نامداری پدر آزاده نامداری در دهه هفتاد زندگی بر اثر عارضه قلبی درگذشت. هنوز علت دقیق مرگ وی مشخص نشده و از سوی خانواده نامداری اطلاعیه ای منتشر نشده است که آیا بیماری داشته و یا دق مرگ داغ فرزند شده است. این اتفاق ناگوار برای خانواده نامداری در صورتی رخ داد که آنها دو و نیم پیش دختر جوان خود را از دست دادند.

پدر آزاده نامداری کیست +‌بیوگرافی و علت فوت و مرگ با عکس

آقای ابراهیم نامداری ۲ دختر به نام‌های آزاده و آذین و یک نوه به نام گندم دارد آزاده نامداری در سال ۱۳۹۲ با فرزاد حسنی مجری مشهور ازدواج کرد اما این ازدواج دوامی نداشت و بدلیل اختلافاتی از هم طلاق گرفتند. وی سپس با سجاد عبادی ازدواج کرد که ثمره این ازدواج دختری به نام گندم است.

پدر آزاده به گفته خودش از اهالی مطبوعات بوده و فرهنگی و دبیر و معلم آموزش و پرورش بوده است. در روز خاکسپاری آزاده نامداری سخنان زیادی گفت. «آزاده من خیلی مهربان بود. من خودم دبیر ادبیات و اهل مطبوعات بودم، مطمئن باشید زندگی او را می‌نویسم و نمی‌گذارم حقش ضایع شود.»

پدر آزاده نامداری کیست +‌بیوگرافی و علت فوت و مرگ با عکس

مرحوم ابراهیم نامداری معلم بود که سالها در آموزش و پرورش فعالیت داشت. او همچنین چند کتاب را نویسندگی کرده و از نویسنده های کشور محسوب می شد. پدر آزاده نامداری دارای دو دختر به نام های آزاده و آذین بود. وی در روز تشییع دخترش گفت که آزاده فرزند فرهنگی بود او پر از امید و انرژی بوده و شایعات مبنی بر خودکشی کذب محض است چرا که دخترم بسیار پرانرژی بوده و از زندگی اش کمال لذت را میبرد و هیچگاه افسرده نبوده است.

مرحومه آزاده نامداری در هفت فروردین ماه سال ۱۴۰۰ به علت مصرف قرص آرامبخش در خانه‌اش از دنیا رفت. برخی رسانه از خودکشی او خبر دادند، اما پدرش انی خبر را تکذیب کرد. این افتاق در همان سال مانند بمب در رسانه های داخلی و خارجی ترکید و بازتاب زیادی در شبکه های اجتماعی داشت. پیدا شدن جسد آزاده نامداری در منزلش که قرص زیادی در کنارش بود این شائبه را پیش اورد که او خودشی کرده است. وی از دهه ۸۰ با صدا و سیما در زمینه مجریی‌گری همکاری داشت. او مدتی همسر فرزند حسنی بود که با کتک کاری ازهم جدا شدند.

نظرات