ادا قادری کیست + ماجرای فیلم لورفته ادا قادری و واقعیت ها را ببینید

0

ادا قادری کیست ماجرای فیلم لورفته ادا قادری و واقعیت ها را ببینید

انتشار فیلم غیراخلاقی ادا قادری تیک تاکر و بلاگر افغانستان با یک خواننده معروف افغانی دردساز شده و باعث رسوایی و بی آبرویی این زن شده و موجی از حملات و انتقادها را در بین کاربران افغان داشته است.

اخیرا فیلم ادا قادری بلاگر افغانستان با چهره و خواننده معروف افغانی در شبکه اجتماعی در حال انتشار است که باعث رسوایی و بی آبرویی این زن شده و موجی از حملات و انتقادها را در بین کاربران افغان داشته است. برخی از کاربران افغان می گویند که جمال مبارز در رستوران پاکستانی از او خواستگاری کرده است

ادا قادری کیست؟

وی در شبکه های اجتماعی چون یوتیوب و تیک تاک فعالیت دارد و با به اشتراگ گذاشتن فیلم ها و ویدئوها و روزمرگی های خود درامد خوبی دارد. وی علاوه بر بلاگری، در زمینه مدلینگ نیز فعالیت دارد

بیوگرافی ادا قادری کیست + ماجرای فیلم لورفته ادا قادری و واقعیت ها را ببینید

بیوگرافی

ادا قادری، یک یوتیوبر و بلاگر افغانی است که از پدر و مادری افغانی و پاکستانی متولد شده است. او در شبکه های اجتماعی چون یوتیوب و تیک تاک فعالیت دارد و با به اشتراگ گذاشتن فیلم ها و ویدئوها و روزمرگی های خود درامد خوبی دارد. وی علاوه بر بلاگری، در زمینه مدلینگ نیز فعالیت دارد.

فیلم ادا قادری بلاگر افغانستان با چهره و خواننده معروف افغانی در شبکه اجتماعی در حال انتشار است که باعث رسوایی و بی آبرویی این زن شده و موجی از حملات و انتقادها را در بین کاربران افغان داشته است. برخی از کاربران افغان می گویند که جمال مبارز در رستوران پاکستانی از او خواستگاری کرده است

 فیلم خراب ادا قادری

واقعیت های فیلم خراب ادا قادری

پس از لو رفتن و انتشار فیلم غیراخلاقی، ادا قادری دختر یوتیوبر معروف واکنش نشان داده و گفته: زندگی من به کسی مربوط نیست و چرا سرتان را در زندگی من می کنید، مگر من کاری با زندگی شخصی شما دارم.

ادا قادری کیست + ماجرای فیلم لورفته ادا قادری و واقعیت ها را ببینید

واکنش ها

گفته های ادا در باره فیلم غیر اخلاقی که در مجازی دست به دست شده ‍در نوع خود جالب بوده و او با عصبانیت به عاملین انتشار فیلم خصوصی اش حمله کرده و گفت: فردی به خاطر فالور این کار را کرده است. برخی کابران می گویند: یکی از مدیر برنامه های ادا که با او مشکل داشته و با هم به اختلاف رسیدند این کار را کرده و فیلم نامتعاف این زن را پخش کرده است.

جمال مبارز خواننده و چهره معروف هنری افغانستان است که تاکنون چند ترانه و آهنگ خوانده است و هر دوی آنها از چهره های معروف در افغانستان می باشد که قالورهای زیادی را جذب کردند.

نظرات