بیوگرافی ابراهیم نامداری پدر آزاده نامداری کیست +‌علت فوت پدر آزاده نامداری و سوابق

0

بیوگرافی ابراهیم نامداری پدر آزاده نامداری کیست +‌علت فوت پدر آزاده نامداری و سوابق

درگذشت ابراهیم نامداری پدر آزاده نامداری بعد از ۲ سال

ابراهیم نامداری پدر آزاده نامداری می باشد که متاسفانه ۱۳ شهریور ۱۴۰۲ به علت ایست قلبی درگذشت. او دبیر و معلم آموزش و پرورش بوده و ۲ سال پس از مرگ دخترش از دنیا رفت و برخی می گویند که تاب دوری دخترش آزاده نامداری را نداشت و در نهایت ساعاتی پیش چشم از جهان فروبست تا دخترش را در دنیای باقی دیدار کند. پدر آزاده نامداری فرهنگی و بازنشسته آموزش و پرورش بود و در روزهای بازنشستگی به نویسندگی مشغول بود. جزئیات مرگ پدر آزاده نامداری و کیست و عکس ها و علت مرگ وی را در ادامه می خوانید

مراسم یادبود آن مرحوم‌ روز دوشنبه ۲۰ شهریور از ساعت ۱۸ تا ۱۹:۳۰ در مسجد امیرالمومنین واقع در مرزداران برگزار می‌شود.

گفتنی است ابراهیم نامداری از همکاران سابق شرق و پدر مرحومه آزاده نامداری مجری سابق صدا و سیما بود.

بیوگرافی ابراهیم نامداری پدر آزاده نامداری کیست +‌علت فوت پدر آزاده نامداری و سوابق

بیوگرافی ابراهیم نامداری

ابراهیم نامداری خبرنگار سابق روزنامه شرق و پدر آزاده نامداری بود که متاسفانه ۱۳ شهریور ۱۴۰۲ به علت ایست قلبی درگذشت. او ۲ سال پس از مرگ دخترش از دنیا رفت و برخی می گویند که تاب دوری دخترش آزاده نامداری را نداشت و در نهایت ساعاتی پیش چشم از جهان فروبست. مراسم تشبییع و خاکسپاری ایشان روز پنجشنبه ۱۶ شهریور ۱۴۰۲ در باغ فردوس کرمانشاه برگزار میشود.

وی از همکاران سابق روزنامه شرق و پدر مرحومه آزاده نامداری مجری سابق صدا و سیما بود.

ابراهیم نامداری چندی پیش بر اثر ایست قلبی درگذشت. آزاده نامداری هم ۲ سال پیش فوت شد. مرحوم ابراهیم نامداری معلم بود که سالها در آموزش و پرورش فعالیت داشت. او همچنین چند کتاب را نویسندگی کرده و از نویسنده های کشور محسوب می شد. پدر آزاده نامداری دارای دو دختر به نام های آزاده و آذین بود. وی در روز تشییع دخترش گفت که آزاده فرزند فرهنگی بود او پر از امید و انرژی بوده و شایعات مبنی بر خودکشی کذب محض است چرا که دخترم بسیار پرانرژی بوده و از زندگی اش کمال لذت را میبرد و هیچگاه افسرده نبوده است.

اعلامیه درگذشت مرحوم ابراهیم نامداری

اعلامیه ابراهیم نامداری پدر آزاده نامداری
پدر آزاده نامداری لحظاتی پیش بر اثر ایست قلبی درگذشت.پدر آزاده به گفته خودش از اهالی مطبوعات بوده و ظاهرا فرهنگی و دبیر و معلم آموزش و پرورش بوده است. در روز خاکسپاری آزاده نامداری سخنان زیادی گفت. «آزاده من خیلی مهربان بود. من خودم دبیر ادبیات و اهل مطبوعات بودم، مطمئن باشید زندگی او را می‌نویسم و نمی‌گذارم حقش ضایع شود.»

سوابق شغلی

مرحوم ابراهیم نامداری فرهنگی و بازنشسته آموزش و پرورش بود و در روزهای بازنشستگی به نویسندگی مشغول بود. ایشان لحظاتی پیش بر اثر ایست قلبی درگذشت. آقای نامداری به گفته خودش از اهالی مطبوعات بوده و ظاهرا فرهنگی و دبیر و معلم آموزش و پرورش بوده که سال ها پیش بازنشسته شد.

بیوگرافی علت مرگ پدر آزاده نامداری

علت مرگ پدر آزاده نامداری

پدر ازاده نامداری دو دختر به نام های آزاده و آذین داشت که یکی از دخترانش مجری و گوینده صدا و سیما بود که ۷ فررودین ۱۴۰۰ به طور ناگهانی درگذشت.

آزاده نامداری مجری صدا و سیما بود و در کرمانشاه به دنیا امده بود. در ۷ فروردین سال ۱۴۰۰ پیکر بی جان آزاده نامداری ۳۷ ساله در منطقه سعد آباد تهران در منزلش کشف شد.
حالا پس از گذشت ۲ و اندی، پدرش نیز به او پیوست. روح هر دو عزیز از دست رفته شاد.

نظرات