بیوگرافی بهادر زمانی بازیگر نقش سرگرد علیرضا طواف زاده در سریال یاور کیست +‌عکس جدید

0

بهادر زمانی بازیگر نقش سرگرد علیرضا طواف زاده در سریال یاور می باشد؛ او متولد ۱۹ آذر ۱۳۶۳ در تهران بوده و بازیگری را با ایفای نقش در تله فیلم چشم اسماعیل و سپس فیلم رستاخیز در نقش حضرت عباس (ع) آغاز کرده است. بازی در سریال ستایش ، کرگدن، فیلم «جان لیلی»، تنهایی لیلا از جمله قفیلم ها و سریال هایی است که بهادر زمانی در آنها ایفای نقش کرده است. در ادامه بیوگرافی بازیگر نقش سرگرد علیرضا طواف زاده در سریال یاور را در این مقاله از مجله حرف تازه مرور می کنیم.

بهادر زمانی بازیگری است که با بازی در سریال یاور در نقش علیرضا (سرگرد طواف زاده) و فیلم رستاخیز شناخته شد و به شهرت رسید. او دوره های بازیگری را در تئاتر گذارنده و برای اولین بار با بازی در سریال تنهایی لیلا در نقش روحانی بطور حرفه ای وارد قاب تلویزیون شد. اما بیشترین شهرت این بازیگر جوان، به دلیل بازی در نقش حضرت عباس در فیلم رستاخیز است.

بازیگر نقش سرگرد علیرضا طواف زاده در سریال یاور کیست

بهادر زمانی بازیگر سینما و تلویزیون متولد ۱۹ آذر ۱۳۶۳ در تهران است. او در آثاری همچون سریال “رستاخیز”، “تنهایی لیلا”، “یاور” و سریال نمایش خانگی کرگدن به عنوان بازیگر حضور داشته است. وی در تازه ترین فعالیت های خود کارگردانی فیلم برکه خاموش را بر عهده داشته که هنوز اکران نشده است. آقای زمانی را این شب ها در سریال یاور که از شبکه آیفیلم پخش میشود، می بینید که در نقش پلیسی به نام سرگرد طواف زاده نقش آفرینی کرده است. او سرگرد آگاهی است روی پرونده قتل شامیز (علی شهمیرزادی) تحقیق می کند.

بیوگرافی بهادر زمانی بازیگر نقش سرگرد علیرضا طواف زاده در سریال یاور کیست +‌عکس های جدید و اینستاگرام

سوابق هنری بهادر زمانی

آقای بهادر زمانی بازیگری بازیگری را از تئاتر آغاز کرد و سپس در سال ۱۳۸۶ با ایفای نقش در تله فیلم «چشمان اسماعیل» به کارگردانی کاظم راست گفتار بطور حرفه ای جلوی دوربین رفت. او پس از درخشش در این فیلم، برای بازی در فیلم رستاخیز به کارگردانی احمدرضا درویش دعوت به همکاری شد. وی به دلیل چهره جذاب و قامت بلند برای نقش حضرت عباس (ع) انتخاب شد. او در فیلم رستاخیز در کنار بازیگران بزرگ و برجسته ایرانی تجارب خوبی را کسب کرد.

زمانی همچنین در فیلم «جان لیلی» به کارگردانی کرامت پورشهسواری، سریال تلویزیونی «تنهایی لیلا» و سریال نمایش خانگی «کرگدن» به کارگردانی کیارش اسدی زاده نیز ایفای نقش کرده است.

وی پیش از این یک فیلم بلند مستند داستانی با عنوان «میرقاسم» را به تهیه‌ کنندگی هومن کبیری کارگردانی کرده و در نویسندگی و کارگردانی چند فیلم کوتاه نیز همکاری داشته است.

زمانی علاوه بر بازیگری در زمینه کارگردانی و فیلمسازی نیز فعال است و به تازگی نخستین تجربه خود را در زمینه فیلمسازی با ساخت فیلم سینمایی «برکه خاموش» به مرحله پایانی فیلمبرداری رسانده است.

بازیگر نقش علیرضا در سریال یاور کیست +‌عکس های جدید و اینستاگرام

بهادر زمانی بازیگر نقش سرگرد علیرضا طواف زاده در سریال یاور، با بازی در فیلم سینمایی رستاخیز وارد سینما شد. او اگر چه مدت کوتاهی در سینما فعالیت داشت، اما در فیلم ها و سریال های مهمی ایفای نقش کرده که باعث شهرتش شده است.

بیوگرافی بازیگر نقش سرگرد طواف زاده در سریال یاور کیست +‌عکس های جنجالی

بیوگرافی بازیگر نقش علیرضا در سریال یاور

آقای محمد علی الله قلی را این شب ها در سریال مهر و ماه در شبکه آی فیلم می بینیم که در نقش هادی بازی می کند.

سریال «یاور» به کارگردانی سعید سلطانی است که برای اولین بار در ماه رمضان ۱۴۰۰ از شبکه ۳ پخش شد و به دوستی و رفاقت و روابط خانوادگی میان چند خانواده می پردازد، در میانه راه و با قتل یکی از شخصیت ها وارد داستان های جنایی پلیسی شد.

بازیگر نقش سرگرد در سریال یاور در کنار بازیگرانی داریوش ارجمند، امید علیمردانی، ارسلان قاسمی، محمد حاتمی، زهرا سعیدی، شبنم فرشادجو، محمد رشنو، فقیهه سلطانی، مهوش افشارزاده، اسماعیل محرابی، علی باقری، بهادر زمانی، مزدک رستمی، شیوا خنیاگر، دریا (غزل) مقبلی، فروغ قجابگلی، بهراد خرازی، رسول توکلی خوش درخشید.

بیوگرافی بازیگر نقش علیرضا در سریال یاور

زمانی درباره درباره نقش خود در سریال یاور می گوید: کاراکتر من شخصیتی است که در جست وجوی رسیدن به مقصدی که «یاور» می‌خواهد به آن برسد، به او بسیار کمک می‌کند و خودش هم ارتباط جداگانه‌ای با «یاور» دارد که برای این که کارش را درست انجام بدهد یا به ندای قلبش گوش کند، دست‌وبالش را می‌بندد.

در خصوص «یاور» آقای سلطانی فرد بسیار اخلاق‌مدار و شریفی است و خوش‌سابقه هم هست. داشتن همکاری با سعید سلطانی در پرونده کاری اتفاق خوبی است، در نتیجه منجر به این شد که به توافق برسیم و نقش را پذیرفتم.

شما کارگردانی هم می کنید؟

بله،‌ سال گذشته فیلمی ساختم اما به خاطر کرونا هیچ فیلمسازی تمایلی به اکران ندارد و من هم ترجیح دادم مسیر جشنواره ای را پیش بگیرم تا ان شاء الله ببینیم چه شرایطی پیش می آید

عکس شخصی بازیگر نقش علیرضا در سریال یاور

بیوگرافی بازیگر نقش سرگرد پلیس در سریال یاور کیست

نظرات